2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Evet bugün benimde gelmedi 1-2 kez. Öyle çok acıma hissetmiyorum şimdilik tekrar artmaz mı ya inşallah artar ikimizinkide benim bebeğim emmede çok istekli saldırıyor resmen kıyamıyorum kuzuma bol bol sütüm gelse de doysa
Sütün yettiğini sağarak bebeğin cisli bezinden ve aylık kilo kontrolünden anlarsın canim
Sağdığımda 20-30 cc ancak çıkıyor 2 saatte bir emziriyorum ama. Çişli kakalı bezlerimiz normal ama. Haftaya bir aylık kontrolümüz var o zaman orada kesin öğreneceğiz
4-5 kaka çiş oluyor bezlerinde ağzında sütü her zaman görmüyorum bide sürekli aranıyor böyle hiç doymuyormuş gibi geliyor o yüzden
Geçer canım çoğu bebek sonradan geçiyor. Sen üzülme çok şükür bebeğin yanında sağlıklı sadece ilaç kullanacak ki bu ilaç sıkıntılı da değil kafana takma.
Çok sağol canım desteğin için inşallah dediğin gibi geçer kurtulur yavrum

Aynen benim kizda o kadar guzel emiyorki dogdugundan beri hic zorlanmadi emme konusnda yavrumun sansina sutum olmadi insan biyke olunca daha cok uzuluyor arkadasin dedini alicam bakalim ise ysricakmi

Kamu da çalışan hamile anneler 37 haftada İş görememizlik raporu alıp kuruma vermek zorunlu mu

Hanımlar benim oğlum da balgam var ya sizin bebişlerdede oldu mu hiç? Bildiğiniz bir yöntem var mı

Bende aynı durum eşimle ikimizin olduğu günleri özlüyorum tek olduğum sorumlu olmadığım sonra bende üzülüyorum normal heralde lohusa depresyonu gibi bişi tam olmasada ucundan bebeği reddetme bile oluyor bu dönemde

Evet canım ben doktorumuza sordum yediklerime de dikkat ediyorum rahat yapabilsin diye herşeyden yemiyorum fasulye nohut falan hiç yemiyorum dedim oda acı ve turşu dışında herşeyi yemen gerek yoksa sütün kalitesi olmaz gazlı yiyecekleri karbanotlu suda bekletip gazını alarak pişir yerken bol kimyon at ye dedi

Cnm burnunu temizledin mi .serum fizyolojik uygula hergun ,bebekler ilk 3 ay sadece burnundan nefes aldıkları için hırıltı gelmesi burnunn dolu olduğunun göstergesi.sarilik olduğunu biz derin uyumasindan anladık.sukur ki geçmek üzere 3 saatte 1 mutlaka emzir zorla kaldır

Nazar degmessin diyim aptamil iyi geldi cocugum suan rahatvuyuyor
Az önce emzirdim iki göğsümü de aldı yarım saat sonra öyle bi kustu ki fışkırtarak resmen. Burnunda bile geldi yavrumun. Bende hipp kullanıyorum ama düzenli vermiyorum emerken doymadıgı düşünürsem veriyorum günde aldığı mama 60 cc yoktur bile. Mama mı yapıyor bu kusmayı

Kizlar bu kanama nezaman biter. Ben geçende kahverengi olunca bitecek sandım sonra birden yine pembeye döndü
Yaa aynı şeyi ben de soracaktım bebeğim 1 aylık oldu, 2 gündür kanama kesilmişti, bugün yine 3 5 damla da olsa kırmızı renkte yine geldi. Kesiliyor gibi oluyor, 2 3 gün sonra yine azıcık geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…