2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kaç saatte bir emziriyorsun bizimki 2-3 saat arası uyanıyor sonra savaş başlıyor
2 saatte bi emziriyorm ben hala sarılık riskimiz vardı cuma 14.gün kontrolüne götürcem umarm azalmıştır
bence normal. biz de akşam 11:30gibi yattık. 2gibi uyanacak sandım hareketlendi biraz ama uyanmadı. 4te uyandı emdi uyudu. 7,5ta uyandı yine emdi uyudu. 10da kalktı
Kaç günlük
Aslında emzirebilsen bebek sağma makinasından cok daha iyi çekiyor boşaltıyor. İlk zamanlar üşüme titreme terleme cok oluyor hala ben cok terliyorm 11 gün oldu. Ama ödem attırıyor iyi birley aslnda
Kizlar Perşembe Bebeğim 15gunluk olacak
Gonekbagi düşmedi hiç düşecek gibi de degil
Nezman düşecek ki
Bizim seninke aramızda 1 gün var göbek bagı 6.gün düştü 2 kez yıkadım bile
Sen hiç ykadınmı kurumadımı neden dusmedi acaba

Göbek bagi düşmeden yikamak istemedim
Doktora sorduk 21gune kadar dusmemesi normalmiş

Kızlar bebişime memeyi C şeklinde veriyorum ve kahverengi kısmı ağzına alıyor ama göğüslerim hala yara. Burda kremle poşetle kapat diyenler oldu o biraz hafifletmişti sonra yine başladı poşette işe yaramıyor canım çok acıyor meme vermek bana korkulu rüya gibi oldu

Canım garmastan krem sürüp memeleri açık brak hiç bişe kapatma kurusun sürekli sür bebek uyudukca mucize gibi bişey. Bende aglıyordum şuan baya hafifledi
Birşeylerle kaptmak nemlendiriyor ve iyileştirmiyor kurutmak gerek

Şimdi garmastan sürdüm poşet kapattım açayım onu da deneyim saol canım. Krem çıksın diye göğsünü ılık suyla mı yıkıyorsun

Yagmurlu bir havadan merhaba kızlar bi sorum var bebekleriniz gunduzleride cok uyuyormu bu ara benimki aciktiginda uyaniyor sonra tekrar uyumak istiyor sabahlari 1.5 saat aktif birde aksam 5 den 20:30 a kadar tabi aglamakla geciyor sadece 20 dk ana kucaginda duruyor onun disinda bende kucagimda konusuyorum ilgi gösteriyorum bazen dinliyor bakıyor bu ara etrafa odaklanıyor ama sanki aktif oldugu saatler az gibi geldi uzmanlar uyuma sureleri 16-18 saat diyor peki sizler neler yapiyorsunuz aktif saatlerde ve kac saat uyuyorlar toplam ben istiyorumki gunduzleri aktif olsun biraz bu arada 35 gunluk olduk

Aglama sorunu herzaman olmuyor bazen oluyor

Canım şu Danimarka ürünü var ya ondan aldım ben. Bibs miş adı baktım şimdi kendi sitesinden sipariş ettim ertesi gün geldi
Canim bende bibs aldim suana kadar saddce 2 kere 15 dk tuttu bi turlu alistiramadim sanirim sevmedi halbuki cok araştırmıştım tutmayan bebek yokmuş birde avent alip deneyecem bakalim tutacakmi

Valla benim kinuyanik oldugundanhic keyifli degil bende istiyorum uynik dursun ama ya yemek istiyor ya agliyor ay soyle 1 kac aylik olsalar da keyifle dursak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…