2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Sünnet için 4/5 aylık olmasını bekliyorum en uygunu bence

Ahh ah o duşta zaman geçirmek saunaya gitmiş masaj yaptırmış gibi bir lüks emzikleri verdik hepimiz 2 sene sonrada bıraktırma yöntemlerini konuşuyor oluruz bide herkes mama veriyor herhalde takviye benim bebiş 17 günlük emzirdikten sonra huysuzluk yaparsa 60 cc mama veriyorum doktor kontrolü 1 aylik olduğunda sunneti o zaman konuşucam minnosum cok ağlayip annesinin aklini almazsa

Canım büyüdükçe kaka azalacak cisli bez daha çok olacak bugün bizde 2 kere aldık kakali bez iki de akşam ve gece en fazla 4 önceden 7 8 bezin hepsine az az yapıyordu
Normal yani. İyi çok şükür bende sık idrar yapınca acaba enfeksiyon filan mı oldu ki dedim.

Kizlar sezeyan olali 10 gunoldu
Kaşıntı icin vajinal fitil kullansam sıkıntı olur mu

Kızlar sezaryen sonrası göbekleriniz nasıl benim 1 ay oldu ama dikiş üstünde sarkan bir göbek kaldı korse fayda etmedi ne yapacapım ben bu göbeği nasıl gidecek
Benim doğumdan sonra 10 kilom gitti ama dediğin gibi dikişin üstünde sarkan bi göbeğim var. Gaz sancısı olup karnımı şişirdiği için korse bile takamadım

Cok guldum anneme okudum ben de boyleymisim 3 ay savaşmış annem benle sonra bırakmış o zman sağma yokmus sutu de yokmus cok guldum ya
Annenize sevgiler valla kolay değil zor ama komik şeyler yaşıyoruz.
İbiş veya çitlembik diye seviyoruz
En son da küçücük elleriyle pataklıyordu beni Benden uyanık Kararlıyım , yarın toparlanayım göğüsümden alması için zorlayacağım. En azından 15 dk...
Çünkü sağmaya devam edersem lohusalıktan hiç çıkamam Ve ben çok çökmüş olurum .
Biberonu her seferinde içtiğinde her seferinde sağıp ve her seferinde dezenfekte etmekle uğraşıyorum .
Annem ve büyüklerim sakın çocuğu biberona alıştırma diyorlar. Ne yapacağımı bilemedim.

Ah canım zor öyle yaa sıkıntın çok olmuş hep sağmak bir zaman sonra bezginlik yapar
Keske emse çok kolay olur ama çok güzel anlatmışsın çok tatlı gözümün önüne geldi
Şimdiden çöktüğümü hissediyorum .
Böyle devam ederse lohusalıktan çıkamam ki Ne yapacağımı bilemedim.
Nasıl alıştırsam
İnşallah göğüsümden alır . Zorlamam lazım yine

Aynen öyle, rabbim annelerimize sağlık versin, annelik hiç bitmiyor işte..
Yaptırmadım canım yaptıramaz mışım onu anladım 2 kere kan vermiştik sarılık için kavga çıkardım hemsireler zor aldı diye aşırı duygusal ve korumacı bi psikolojideyim sunneti erteledim
Benim 2 yeğenimin de sünnetini Musa Özdemir yaptı, çok memnun kaldılar, duasıyla çocuğa şefkatiyle yaptı sünnetlerini, bizde ondan randevu alıp yaptıracağız ama Bi 3-4 aylık olsun bakalım. Gerçi eşim kıyamıyor bir an önce anlamadan olsun modunda o
Al bendede o kadar daha yarın annemin gelmesini bekleycm duş almak için
Ay seni görünce resimden kendim sanıyorum ben, ne zaman yazmışım bunu diyorum

Iz için krem vermedi bana ya ağrı kesici, demir ilaci ve antibiyotik verdi. Sabah aksamda pansuman yapip yarayi acik birakmamis be kuru tutmami soyledi. Çarşamba günü randevum var muayene edecek inşallah. Bol su içiyorum vücut toparlansin diye

Kızlar sezaryen sonrası göbekleriniz nasıl benim 1 ay oldu ama dikiş üstünde sarkan bir göbek kaldı korse fayda etmedi ne yapacapım ben bu göbeği nasıl gidecek
Zamanla gidiyo canim o toparlancak merak etme benimde rengi duzelmedi onu sevmiyom ama oda zamanla geccek insallah
Bende az once onu dusunuyodum 10 kasimda dogum yarin 30 kasim yani yarin yari kirkimiz olucak galiba

Son düzenleme:
Bende seni görünce ben mi yazdım diyorum aynı şey geçmiş kalbimizden sende görünce araştırıp bende bulup profil yaptım çok tatlı profilin

Normalse sıkıntı yok ben çiş sayısı artınca üst üste çiş yapınca üşüttü mü enfeksiyon mu diye korktum ama bugün normaldi çok şükür

Aynen canım evde de yapabilirsin ama içinde kalacak bişeyse önlemini çok iyi alıp git. Bende süslü kıyafetler aldım süslü taç falan ama ağrılardan başımızı bulamadık Birde hamilelikte herşeyi yaparım diye düşünüyordum ama doğunca öle olmuyormıs sağlık ocağına bile korkarak gidiyorum
Ya nasi dikisininzin ustune sarkiyo bnm dikis o kdr asagidaki gobegimle alakasi yok
benim dikişte aşağıda canım. Ama alt göbeğim dikişin üstüne sarktı dikişimi eğildiğimde göbekten göremiyorum aynadan bakıyorum

Bizimkide altini acinca sakinlesiyo canim.Ablamin oglu oyleydi sevmezdi hic

Bnm ki baya asagida malum yerdeki kemiktn 1 bck parmk fln yukarda yani senn de oylemi

Benimkide ayni heleki üstunü değiseceksem bittim demektir yıkiyo ortalığı uykuluyken uyurken değistirmeyi dene o zmn sakin oluyo

Merhabalar, ben de hocaya rahim anomali durumum nedeniyle histeroskopi olmayı düşünüyorum. Özelden mesajlaşabilir miyiz? Tecrübelerinize ihtiyacım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…