2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Benim yenidoğan çok zorluyor beni bir türlü salmıyor saçımı kaşımaya fırsat vermiyor

Canım büyüdükçe kaka azalacak cisli bez daha çok olacak bugün bizde 2 kere aldık kakali bez iki de akşam ve gece en fazla 4 önceden 7 8 bezin hepsine az az yapıyordu

Ilk iki çocuk da sadece çizgi vardı karnim dümdüz du 3.de benim de birazcik gevşek küçük bi sallanan yer var ama taytlar saolsun kilo hepsini verdim ama o kalan demekki deformasyon anne göbeği
benim bu ikinci gebelik gerçekten korse takmadım gerk kalmadı karnım eridi. 15 kilo gitti

Kaka yapmıyor mu canım 2 gün evet bana da dr idrar önemli demişti kilo alımı nasıl bebeğinin
Yapmıyor 2 günde bir aynı saatte yapar hiç şaşmaz beslenmesi iyi emiyor 90 -100 cc arasi mama içiyor her 3 saatte bir ay bir günlükken 920 gramdi benim oğlan ilk 2 hafta hiç kilo almamıştı 3.haftada çok az almıştı ona rağmen iyi toparladı

Tamam canım bebek yağı süreyim zeytinyağı bide değmesin diye bi yere uğraşıyorum

920 mi 3920 mi

Bende eşim ya da annem olmazsa yapamıyorum canım. Kızın canlı dersleri küçük yemiyor zaten düzgünce onu doğur altını değiştir en küçük ancak emse Sarılığımız nasıl bilmiyorum 1.ayında gideceğiz doktora, gözlerde hafif var hala. Kilosu sağlık Ocağı kontrolünde iyiydi bakalım onu da 2sinde göreceğiz. Sen nasılsın nasıl gidiyor?

Oğlan anneleri sünnet yaptıran mi aranızda veya düşünüyor musunuz. Biz çok tan hallederiz diyorduk ama kaldı vakalar arttı birde oğlumun sol testisi biraz yukarıda doktor 2 yasa kadar bekleyin inmezse ameliyatı sünnetle bir ederiz dedi şimdi iyi bi üroloji doktoru buldum gideceğim hastanede ona da danışacağım

Deri soyulması çok hafif bir şekilde bizimkinin anında da var. En son kontrole götürdüğümüzde hiçbir şey sürme sadece sütünü biraz sürebilirsin alnına iyi gelir dedi hemşire.

Bnmde çok şükür diyim bugunumuze ama hiç halim kalmıyor büyükler canlı ders ödevler yemeleri içmeleri onlarla ilgilenmek zaten başlı başına işti şimdi kucuk de pek yaramaz çıktı annemin yanimda olması bana psikolojik olarak bile yetiyor

3 kg doğdu 920 gr almış 3920 di en son 1 kiloya yaklasmis neredeyse tabi ağırlıklı mama emiyor ama süt az çoğalmadı çoğalmıyor ben pes ettim old kadar diyorum artik
Bende pes ettim kafaya takinca daha kotu oldum emiyor ama doymalik degil 3 3.5 saatte 90 cc de mama aliyor oldu kadar da emsin beni gece uykulari nasil cnm

Yaptırmadım canım yaptıramaz mışım onu anladım 2 kere kan vermiştik sarılık için kavga çıkardım hemsireler zor aldı diye aşırı duygusal ve korumacı bi psikolojideyim sunneti erteledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…