2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Günaydın kızlar doktorum bugün kararımı bildirmemi bekliyor benim oğluşum 3600 gram olmuş daha da beklersem 4 kiloyu bulur normal doğuramam boşa sancı çekerim diye endişeleniyorum, o yüzden sezaryen istemeye karar verdim, bu hafta içinde bir gün olacak ama daha gününü konuşmadık bugün arayacağım. Kararı verdiğimden beri çok heyecanlı ve gerginim belirsizliğin bitmesi bende şok etkisi yarattı sanırım

Usg olcumlerine gore keske karar vermeseydin cnm benim kizimda 3500 kilo gozukuyordu usg de fogdugunda 3070 gr olarak dogdu bence sikintin yoksa bekle

Kız az önce sezaryen günü alıyorum demiştin ya hadi sağlıkla kucağına al
Dedim dedim bak noldu şimdi ebe muayene etti bana bir şey demedi ama doktorlar telefonda konuşuyor 8 cm açıklık dedi ama başı daha tam kanala angaje olmamış sanırım, nstye bağladılar yatıyorum

Dedim dedim bak noldu şimdi ebe muayene etti bana bir şey demedi ama doktorlar telefonda konuşuyor 8 cm açıklık dedi ama başı daha tam kanala angaje olmamış sanırım, nstye bağladılar yatıyorum
Neeeee 8 cm mi nasıl olur ya maşallah hiç mi hissetmedin sancı falan canım. Çok heyecanlı ya hadi bakalım hayırlı güzel haberlerini bekliyorum

Az kalsın evde doğuruyormuşdun. Hadi güzel haberlerle gel

Günaydın kızlar. Benim bebe gece hiç uyutmadı ya gaz kaka durumları zorladı sanırım. Emiyo, kaka yapıyor ama inşallah kilo alıyordur. Sabah 7den sonra kaka yaptı, emdi uyuud. Ben de altını değişmedim uyanmasın diye. Valla vicdan azabı çektim ama napayım

Ayy 8 cm mi hadi güzel haberler ver bize
Kuzum vicdan azabı çekme bırak uyusun, bende öyle zor uyuyunca altını değiştirip bi de uykusunu açmıyorum.

Ayy 8 cm mi hadi güzel haberler ver bize

Kuzum vicdan azabı çekme bırak uyusun, bende öyle zor uyuyunca altını değiştirip bi de uykusunu açmıyorum.
Yaa iyi bari, üzüldüm ama ne yapayım dedim biraz uyumam gerekti yani Zaten pişik yapmıyor henüz kakaları sanırım.

Gunaydın kızlar
Gunun benden 1 gun sonra ve acılman habersız olmus ne guzelInsallah kolayca dogurmussundur. Benim Dr da dedi bana sancın vs olmadan acılman olabılır demişti.Yada minik agrılari demıstı. Bu ornek de sen oldunKuzuna Saglıcakla kavus

Günaydın, benim bebeğim de aynı. Normal doğduğu halde ağlamadı, küveze aldılar. Cuma doğum yaptım. En erken Cuma Cumartesi gibi bırakırız demişler dün eşime. Damardan besliyorlardı hatta, ufak ufak mama vermeye başlamışlar. Ben 37+6 da doğurmama rağmen böyle oldu. Ciğerde sorun yok yorgun dediler hemen bırakırlar sandım bırakmadılar. Şimdi de olası enfeksiyon riskini eliyorlarmış. Çok zor biliyorum kavuşamamak ama bekleyeceğiz başka çare yok

Canım benim Allah yardımcın olsun. Son günler hep kafamı kurcalayan sey bu benim deVe gordukce uzuluyorum. Hemen Kuzuna kavusamama fikri cok kötu olsa da iyileşecek mutlaka diye bilip beklemek guc veriyor sanırım. Rabbim sana guc versin iyi ol. Topqrlqyabıldın mı biraz?

Kul kurar kader gülermiş suyum geldi hastaneye gidiyorum kızlar bana şans dileyin
Yaaaa sabah sabah nasıl güzel bir haber verdin bana Allahim nasip et bize de luutfeeeenn 8 cm hissetmeden açılmış olması harika maşallah diyeyim Allah kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin tontis kuzuyu. Özel bi egzersiz yaptınmı canımbu haftalarda bizde yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…