Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ayy evet ben de dün çok değişiktim çok duygulandım. Bi' de Rüyoş da çok hareketliydi. Kedo delisi de beşikten korktu sallandığı için :KK70:

Aynen ben de çüşş dedim 4000 tl görünce dolap 20.000 tlye geliyor. 20.000 tlye ben kocaman gardrop alırım diyip başka yerlere bakacaktım aklıma bu çare geldi.
Valla guvendiginiz biriyse bence cok mantikli ben dolap ve sifonyeri 25 e aldim bi de montaji nakliyesi fln icinde. Hemde ikeadan daha kaliteli. Eskiden ogrenci yeriydi orasi simdi evli barkli calisan insanlar icin bile pahali bi de extra kalitesiz. Iyi yapmissin .

Bana bu duygulanmanin bebek bezi alınca gelmesi 😂😂

İçinde sağlıkla sıhhatle güzel uykuları olsun inşallah 🙏🏻🤍
hepimizinki inşallah beybi sona yaklaştıkça fenalık geliyor bana her anlamda. dün anam da geldi temizlik yapcak 1 hafta. detayı beraber yapıcaz sonra kadın gelcek cam pencere için. çok yorucu 1 ay beni bekliyor.

Valla guvendiginiz biriyse bence cok mantikli ben dolap ve sifonyeri 25 e aldim bi de montaji nakliyesi fln icinde. Hemde ikeadan daha kaliteli. Eskiden ogrenci yeriydi orasi simdi evli barkli calisan insanlar icin bile pahali bi de extra kalitesiz. Iyi yapmissin .
teyzemler annem yıllardır tüm dolap işlerini ona yaptırıyor en azından bir problem olursa muhattabım da var. Hem de peşinat bile almadı adam yapınca hepsini peşin verirsiniz verebilirseniz dedi.

kış temizliği yapcaz beybim mutfağı komple yapıcaz. çekmeceler dolaplar her yer silinecek kiler düzenlenecek. annem işe gidiyor bi de 4te geliyor tüm gün yapamıyor.
Haa 🥹 benim de kayınvalide gelince yapar ama o yaparken ben de yapmaya çalışıyorum kendimi kötü hissedip sonra bel ağrısından uyuyamıyorum gece, hiç onu bulaştırmadan birini mi çağırsam diye düşünüyorum ama kızar şimdi

Kızlar bugün 31+1 oldum. Çok şiddetli bel ağrım var bir haftadır. Hatta uyurken bazen inliyormusum 🙄 ağrıdan … sizde bel ağrısı var mı? Normal mi sizce bu ağrılar?
Bel değil de benim sırt agrım başladı 30dan beri. 33+5im 10 gündür de bazen dayanılmaz hale geliyor. Egzersiz iyi geliyor ona pilates bandıyla calışınca sırtımı kuvvetlendirmem gerekiyor agırlık merkezi degiştiği için gebelikle sırtta belde agrılar olabiliyor. Ama bel agrısı adet zamanı gibi olan bel agrısı değil dimi karında sertleşme falan yok o zaman sancıyla ilgili olabiliyor. Kaslarla alakalı mı onu ayırt edebiliyor musun?

hepimizinki inşallah beybi sona yaklaştıkça fenalık geliyor bana her anlamda. dün anam da geldi temizlik yapcak 1 hafta. detayı beraber yapıcaz sonra kadın gelcek cam pencere için. çok yorucu 1 ay beni bekliyor.
Ben süper temizlik insanı değilim ama bir tek bu bebek öncesi yuva hazırlama modundaki temizlik, düzenleme falan inanılmaz hoşuma gidiyor ve yapildikca iyi hissediyorum 🥰 Bebek bereketiyle gelir diyorlar ya, işte bu sözü bu anlarda çok hissediyorum, bebek eve temizlik, düzen, ferahlık getiriyor.

Öte yandan annen de geliyor, daha ne olsun 🧿

Haa 🥹 benim de kayınvalide gelince yapar ama o yaparken ben de yapmaya çalışıyorum kendimi kötü hissedip sonra bel ağrısından uyuyamıyorum gece, hiç onu bulaştırmadan birini mi çağırsam diye düşünüyorum ama kızar şimdi
annem de tutturdu dip bucak ben yapcam diye yoksa komple kadın alacaktım sonra dedim cam duvar silmeye alırım kadın sen yavaş yavaş başla. ben de çekmeceleri döker silerim atılacakları ayırırım. kışlıkları çıkarırız kolaylarız bu hafta biraz.

Sen yazdıkça nazar değecek diye ben korkuyorum 😂 Milyon kere maşallah, kayınvalideye bak temizlik işini onsuz hallettin diye kızıyor 😂🧿🧿🧿🧿

Ben süper temizlik insanı değilim ama bir tek bu bebek öncesi yuva hazırlama modundaki temizlik, düzenleme falan inanılmaz hoşuma gidiyor ve yapildikca iyi hissediyorum 🥰 Bebek bereketiyle gelir diyorlar ya, işte bu sözü bu anlarda çok hissediyorum, bebek eve temizlik, düzen, ferahlık getiriyor.

Öte yandan annen de geliyor, daha ne olsun 🧿
ben de hem de hiç değilim özellikle günlerce süren temizlik beni daraltır ama ilkbaharda böyle temizlik yapamayız artık dedi annem ikna oldum mantıklı. o yüzden her yeri güzelce elden geçircez.

ben de hem de hiç değilim özellikle günlerce süren temizlik beni daraltır ama ilkbaharda böyle temizlik yapamayız artık dedi annem ikna oldum mantıklı. o yüzden her yeri güzelce elden geçircez.
Ben de boya yaptırdım tüm evi havaya kaldırıp tekrar indirdi annemle kv. Yemin ederim yeni eve taşınmışım gibi hissettim çok iyi geldi 🤣 ben tabi tek bişeye dokunamadım çünkü ekip arkadaşımla çok yoğun çalışıyorduk kafede çalıştık. Eve bi geliyordum odalar tertemiz olmuş. Benim kv titizlik hastası bi de. Yerleri çamaşır suyu ile çitilemiş falan şok geçirdim. Öyle temizlendiğini bile bilmiyordum🤣🤣

Bel agrisi icin sanirim bi pilatese artik baslamam lazim :KK43: 2 gecedir fenayim bi de asiri buyudu karnim 2 gundur . Bende de bugun temizlik var. Ben masada calisiyorum sagolsun kadin temizliyo iyi oldu insallah bebisim odasi da gelir bu hafta. Annemle o kismi hallederiz

Ben de boya yaptırdım tüm evi havaya kaldırıp tekrar indirdi annemle kv. Yemin ederim yeni eve taşınmışım gibi hissettim çok iyi geldi 🤣 ben tabi tek bişeye dokunamadım çünkü ekip arkadaşımla çok yoğun çalışıyorduk kafede çalıştık. Eve bi geliyordum odalar tertemiz olmuş. Benim kv titizlik hastası bi de. Yerleri çamaşır suyu ile çitilemiş falan şok geçirdim. Öyle temizlendiğini bile bilmiyordum🤣🤣
kız bi de hiç canlarının kıymeti yok. koltuk yıkamacı çağıracaktım öyle koltuk kiri kusar ben silcem dedi :KK70: dedim ok ama allah akıl fikir versin

Benim annem biraz manyak o konuda bende hic benzemisim ona. Kv de yapar ama o yaptiktan sonra ben yapmismi anlamiyorum belli olmuyo cok 🤣

X