2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
DOKTORA GÖRE 13/14 ŞUBAT CANIM..KESEYİ GÖRDÜK KALP ATIŞI İÇİN HAFTAYA ÇARŞAMBA ÇAĞIRDI ...
Hadi hayirlisi ozman cnm yarin bakalim.neler olucak.. bisey daha sorucam simdi yarin gidicem.ben herseyi unutucam.tabi heycandan doktora sormam gereken bisey varmi yada ne anlaticak.bana sanki odada karnimda bakip yollcak gibi hissediyorum:KK48:

Merhaba tüm anne adaylarına. Öncelikle bu güzel duyguyu yaşattığı için Allaha şükrediyorum,sonra da siz anneleri tebrik ediyorum. Bir kız bir erkek çocuğum var ve üçüncüyü sürpriz bir şekilde öğrendik. Bi nebze tecrübeli sayılırım ama şimdiden başladı telaş
Hayırlı olsun canmmm bende ikinciye

Hadi hayirlisi ozman cnm yarin bakalim.neler olucak.. bisey daha sorucam simdi yarin gidicem.ben herseyi unutucam.tabi heycandan doktora sormam gereken bisey varmi yada ne anlaticak.bana sanki odada karnimda bakip yollcak gibi hissediyorum:KK48:
VALLA TATIM BEN SORMADAN KADIN ANLATTI HERŞEYİ...İLİŞKİ YASAK DEDİ 12.HAFTAYA KADAR SONRASI KORUNMALI İLİŞKİ OLSUN DEDİ..ENFEKSİYON VS VS LERE KARŞI...FOLİK ASİT SÖYLEDİ ZATEN BEN KULLANIYORDUM...ŞÖYLE AĞRIN OLUR BÖYLE SIZIN OLUR ONLAR NORML FALAN FİLAN KONUŞTU BAYA ....BEN SADECE ÇAYI SORDUM..İÇ AMA AÇIK DEDİ :KK66:

X