2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Evet biziz :) bu arada senin için çok sevindim. Umarım esin artık akillanmistir kayinvaliden de artık üzerine gelmez. Çok üzülmüştüm senin adına. Her şey çok güzel olsun artık senin için
Masallah size çok tatlısınız :KK76:sagol canim Benim sende beni cok rahatlattin Allah Razi olsun bebegim cok guzel bi gebelik gecirirsin Insallah :anneadayı:

Canim gecen hafta tek keseydi 6+5di. Ama benim 10 gun gec dollenme. Yani 5+2. Bugun 7+4 tu 6+1 ile uyumlu cikti ikiz olduklarini ogrendim. Ben cok gec hamile kaldim adet olmam gereken zamanda yani okdr
Betahcg kacti canim ?beni de burdaki arkadaslar suphelendirdi de merak ettim yarin gidicem ama

İnşallah güvenebileceğiniz bi doktor bulursunuz ve rahat bir gebelik geçirirsiniz. Benimse gittiğim hastane çok iyi bi hastane değil ama doktorum çok iyi şükür daha önce acıbadem maslakta çalışmış. Şu an aynı zamanda balat or-ahayim de çalışıyor. Eski çalıştığı şehirlerdeki hastaları bile hala tedavi için ona gelmek istiyor. Umarım bende seçimimden ötürü pişmanlık duymam. Bu ara sürekli kötü doğum tecrübeleriyle ilgili konular açıldı doktoru çağırmayığ kendisi doğum yaptırmaya çalışan ebeye kadar daha şimdiden korkmaya başladım
Kadınlar kulübünde çok fazla yaşanmış öyküler var. Ama bunların hepsi bizim başımıza gelecek diye de bir kaide yok. İyi dusuebelim iyi olsun yoksa gerçekten kötüyü çekebiliriz ben enerjilere inaniuorum. ama korkmamaya çalış olur mu her şey çok güzel olacak. Buna inandır kendini

Masallah size çok tatlısınız :KK76:sagol canim Benim sende beni cok rahatlattin Allah Razi olsun bebegim cok guzel bi gebelik gecirirsin Insallah :anneadayı:
Çok teşekkür ederim kuzum :) keşke eşini yöne de terapi almaya ikna edebilsen daha güzel bilincleniriz o zaman. Benim eşim terapi ile bilinclenmistı. İyiki gitmişiz derim psikoloğa hep.

Kadınlar kulübünde çok fazla yaşanmış öyküler var. Ama bunların hepsi bizim başımıza gelecek diye de bir kaide yok. İyi dusuebelim iyi olsun yoksa gerçekten kötüyü çekebiliriz ben enerjilere inaniuorum. ama korkmamaya çalış olur mu her şey çok güzel olacak. Buna inandır kendini
Sanırım sen burda tecrübelerinde ve bizi rahatlatmanla bizimde annemiz olucaksın 9 ay :KK200:

Sanırım sen burda tecrübelerinde ve bizi rahatlatmanla bizimde annemiz olucaksın 9 ay :KK200:
ayy olur mu? hepimiz tecrübeleneceğiz bu süreçte. iyi ki var burası. bakma 3. çocuğuma hamile olduğuma. bir heyecan bir heyecan bende de. 2 tane ekürüm olsa da aynı senin gibiyim :) o kadar ki perşembe gününün ki randevumu iple çekiyorum :) senin ne zaman randevun?

ayy olur mu? hepimiz tecrübeleneceğiz bu süreçte. iyi ki var burası. bakma 3. çocuğuma hamile olduğuma. bir heyecan bir heyecan bende de. 2 tane ekürüm olsa da aynı senin gibiyim :) o kadar ki perşembe gününün ki randevumu iple çekiyorum :) senin ne zaman randevun?
Benim daha bir hafta var iyice büyüsün dedi tahlillerimi yaptırıp gidicem bakalım canım. Nasıl geçicekse zaman :110:

Bende daha önce hiç bir yere bildirim yapmadım. Şimdi burada okuyunca şaşırdım doğrusu. Yeni bir sistem falan çıkmış sandım. Ben bildirmeyi düşünmüyorum açıkçası
Aile hekimi eşim ve bu yüzden çok sıkıntı yaşiyor. Aşıları aile hekimi takip ediyor siz de de öyle değil mi. En kisa zamanda bildirmeniz gerekiyor. Ben de kontrollerimi hastanede yapıyorum ama yine de aile hekimine bildiriyorum mecburen:olamaz: Allah bağışlasın çocuklarınızı sizin ki benimkinden de küçük Allah yardımcımız olsun

ve hala devam ediyorsunuz. toyluğunuza veriyorum.
doktorun iyisi kötüsü verdiği ilaç adetine göre mi değişiyor. endişelenmeyin bence siz kendinizden başka hiç birşey düşünmeyin boş yere panik yapmış olursunuz...
burada günde 3defa hipor vs. iğne vurulmak zorunda kardeşlerimiz var.
düşük tehlikesi olan ve ve çok ağır bir iğne olan prutlon iğne vurulmak zorunda olan kardeşlerimiz var. (ki bu iğneden 2defa vuruldum)
düşük tehlikesi olan ve sürekli yatmak zorunda olan kardeşlerimiz var.
sizde bence tüm bunlardan eksik kalmayın söyleyin doktorunuz hem düşük iğnesi versin hem pıhtılaşma iğnesi versin hem hap versin ben fitil versin belki içiniz daha iyi rahat eder hemde doktorunuz iyi doktor olduğunu size ispat eder.

kendinizi düşünmekte çok haklısınız fakat karşı tarafı da düşünmeye davet ediyorum sizi...

2,5 yıl hamile kalmaya çalışmış sayısız iğne ve ilaç almış anne adayının bir anda içinden geçenler bunlar...

Allah yardmciniz olsun arkadasim,bu sekilde hamilelik gecirmek cok zordur. Allah sabrini versin. iste bazilari var boyle zorlu yollardan geciyor bazilari var rahat hamilelik geciriyor. ama ortak sey korku ve stres. ben de kotu seyler yokken bosa stres yapmama taraftariyim. her seye sukretmeliyiz.

bgun cok baktim hic bildirim gelmedi. aksine en yogun gun olmus bugun. Niloya123 Niloya123 cok mutlu oldum adiniza,arkadaslarin da dedigi gbi ilk ikizimiz. ") soyleye soyleye bi ikiz bulduk:) darisi diger isteyenlere :)
P pembemavioje cnm senin durumunu da okudum,cok sevindim. insallah aklini basina almistir iki taraf da.(es ve kv.) sizin icin ne guzeli olsun :)
herkese iyi aksamlar :)

X