2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Çok iyi anlıyorum seni ama çok normal bir süreç bazen bulantilar tamam kaybolabilit de. İnsan ister istemez korkuyor. Bende düne korkuyordum bugün bir başladı bulantilar tam başladı. Endseleme yani arkadaşım
Teşekkürler cevap verdiğin için ilk gebelik çok istiyordum o yüzden arada kuruntu yapıyorum sanırım:)

Kuzlar ben düz gece 2 de pembe renkte kanamam oldu acile gittik. Şükür birşey yokmuş herşey yolunda kalçadan iğne vurdular. Sonra kanamam geçti şimdi de önlem olsun diye progestan hap verdi sabah akşam bir tane al dedi. Çok endişelendik dün gece. Allaha şükür kesemizi gördük. Herşey yolundaymış...

Kuzlar ben düz gece 2 de pembe renkte kanamam oldu acile gittik. Şükür birşey yokmuş herşey yolunda kalçadan iğne vurdular. Sonra kanamam geçti şimdi de önlem olsun diye progestan hap verdi sabah akşam bir tane al dedi. Çok endişelendik dün gece. Allaha şükür kesemizi gördük. Herşey yolundaymış...
Canım kac mg hap

Çok geçmiş olsun. Bende bu aralar kanama bekliyorum. Doktorum son gittiğimde kesenin etrafında kanama var demisti. cok önemli bit şey olmasa bile insan tedirgin oluyor

Sanirim nane ve maydonoz da çok yememe gerekiyor bir de adacayi galiba. Bana doktorum her şeyi yiyip içebilirsin ama abartma sakın dedi. Günde 2 fincan çay içiyorum genelde. Her sabahta 1 fincan kahve iciypriz aslında ama bu ara pek içemiyorum midem bulanıyor çünkü

Merhaba kızlar. Benim de göğüslerim çok şişti. Acıdan üzerine yatamıyorum, dokunamıyorum. Bir de sol karın altımda,bebeğin olduğu yerde pıt pıt bir şeyler atıyor arada seyirme gibi. Bebeğin gelişmesiyle mi ilgili bilemiyorum. Hafta içi doktora gideceğiz bakalım, inşallah kalp atışını duyarız.

Kızlar bende her gun iğne oluyorum göbek çevrem hep morluk icinde 5+5 de doktora gidecem bu haftaici acaba kalp atışını duyar miyim? Benim erken döllenme değerlerim yüksek idi hep.

Kızlar bende her gun iğne oluyorum göbek çevrem hep morluk icinde 5+5 de doktora gidecem bu haftaici acaba kalp atışını duyar miyim? Benim erken döllenme değerlerim yüksek idi hep.
Ben dün gece gittim doktora karından baktı ultrasonla sadece kese gördük. 5+5 tim dün kalp atışı için 10 gün sonra gelin dedi... yani 5+5 te kalp atışı çok duyulmuyor en erken 6+4 gibi duyuluyormuş

Ben dün gece gittim doktora karından baktı ultrasonla sadece kese gördük. 5+5 tim dün kalp atışı için 10 gün sonra gelin dedi... yani 5+5 te kalp atışı çok duyulmuyor en erken 6+4 gibi duyuluyormuş
5.haftada kalp oluşumu oluyormuş galiba. Tansiyon düşüklüğü yaşıyor musunuz sizde benim hep 8 e 5 cikiyor

Merhaba bende araniza yeni katıldım.. bat geçen hafta cumartesi yani 9 hazirandi olmayinca idrar testi yaptim ve pozitif cıktı 2 gün sonra dr gittim ve kan testinde beta 358 cıktı doktorum 2 gün sonra tekrarla 2 katı olursa 2 hafta sonra görüşelim dedi 2 gün sonra yaptigimda ise 678 kusurdu sonucu dr la konuşup söyledim ve gayet sağlıklı gebelik görünüyor 2 hafta sonra görüşelim dedi.. 2 hafta geçmek bilmiyor sanki bi problem olucakmış gibi korkuyorum.. aynı şeyleri yaşayan var mı yada ben mi kuruntu yapıyorum acaba

Merhaba bende araniza yeni katıldım.. bat geçen hafta cumartesi yani 9 hazirandi olmayinca idrar testi yaptim ve pozitif cıktı 2 gün sonra dr gittim ve kan testinde beta 358 cıktı doktorum 2 gün sonra tekrarla 2 katı olursa 2 hafta sonra görüşelim dedi 2 gün sonra yaptigimda ise 678 kusurdu sonucu dr la konuşup söyledim ve gayet sağlıklı gebelik görünüyor 2 hafta sonra görüşelim dedi.. 2 hafta geçmek bilmiyor sanki bi problem olucakmış gibi korkuyorum.. aynı şeyleri yaşayan var mı yada ben mi kuruntu yapıyorum acaba
Ben varım canım aynı şeyleri yaşayan zaman geçmiyor en iyisi kafanı başka şeylere vermek gezmek kitap okumak film izlemek gibi

Kızlar normalde yediğiniz şuan adını dahi duymak istemediğiniz yiyecekler var mı? Ben salçalı yemek yiyimez oldum. Günde 1 öğün yiyorum sadece. Bulantım çok mutfağa giremiyorum ama yemek zorundayım. Napacağımı bilmiyorum

Kızlar normalde yediğiniz şuan adını dahi duymak istemediğiniz yiyecekler var mı? Ben salçalı yemek yiyimez oldum. Günde 1 öğün yiyorum sadece. Bulantım çok mutfağa giremiyorum ama yemek zorundayım. Napacağımı bilmiyorum
Kırmızı etten pilavdan sulu yemeklerden çaydan karpuzdan Allahım herşeyden tiksindim. Hele bugün iki salatalık yedim çıkardım sonra yine öğür öğür bi hal oldum artık çıkıcak bişeyde kalmadı

Ah olmaz mı bende kafayı yiyordum. Bebeği gördükten sonra rahatlamaya başladım. Bu hafta mide bulantiları da başladı. mide bulantilarinin başlamasının bir sebebi de bebeğinin kalbi atmaya başlıyormuş. Perşembe günü de bebeğimin kalbinin sesini dinleyince daha da rahat edecegim. Sende sabret her şey çok güzel. Oluyor. Kanaman falan olursa da çok endiselenme. Doktoruna haber ver hemen ara. Bebeğine ve kendine güven. Her şey çok güzel olacak

X