2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ah olmaz mı bende kafayı yiyordum. Bebeği gördükten sonra rahatlamaya başladım. Bu hafta mide bulantiları da başladı. mide bulantilarinin başlamasının bir sebebi de bebeğinin kalbi atmaya başlıyormuş. Perşembe günü de bebeğimin kalbinin sesini dinleyince daha da rahat edecegim. Sende sabret her şey çok güzel. Oluyor. Kanaman falan olursa da çok endiselenme. Doktoruna haber ver hemen ara. Bebeğine ve kendine güven. Her şey çok güzel olacak

3 yaşında oğlum var ve ona hamile oldigumu ogrenmemden 2 gün sonra kanamam oldu çok şükür sorun olmadi ama o günlerden olsa gerek bilinç altında kalmış en ufak bişeyde akıntıda kanamam oluyor diye wc 'ye kosuyorum.. psikolojim bozuldu iyice.. sağ-salim kucağınıza alırız ıns yavrucaklari..

Bem
Merhaba bende araniza yeni katıldım.. bat geçen hafta cumartesi yani 9 hazirandi olmayinca idrar testi yaptim ve pozitif cıktı 2 gün sonra dr gittim ve kan testinde beta 358 cıktı doktorum 2 gün sonra tekrarla 2 katı olursa 2 hafta sonra görüşelim dedi 2 gün sonra yaptigimda ise 678 kusurdu sonucu dr la konuşup söyledim ve gayet sağlıklı gebelik görünüyor 2 hafta sonra görüşelim dedi.. 2 hafta geçmek bilmiyor sanki bi problem olucakmış gibi korkuyorum.. aynı şeyleri yaşayan var mı yada ben mi kuruntu yapıyorum acaba
benim de degerleim sizin gibi bende cok korkuyorum Rabbim emanetini korusun diye dua edyrm ve daha kımse ye söylemdm

Ah olmaz mı bende kafayı yiyordum. Bebeği gördükten sonra rahatlamaya başladım. Bu hafta mide bulantiları da başladı. mide bulantilarinin başlamasının bir sebebi de bebeğinin kalbi atmaya başlıyormuş. Perşembe günü de bebeğimin kalbinin sesini dinleyince daha da rahat edecegim. Sende sabret her şey çok güzel. Oluyor. Kanaman falan olursa da çok endiselenme. Doktoruna haber ver hemen ara. Bebeğine ve kendine güven. Her şey çok güzel olacak
Kalp atışı görüntüsünü gördünüz mü acaba

Kızlar normalde yediğiniz şuan adını dahi duymak istemediğiniz yiyecekler var mı? Ben salçalı yemek yiyimez oldum. Günde 1 öğün yiyorum sadece. Bulantım çok mutfağa giremiyorum ama yemek zorundayım. Napacağımı bilmiyorum
Bende midemi boş bırakınca midem bulanıyor ondan az az sık sık yiyorum zaten yemezsem tansiyon yerlerde geziyorum. Bende et türlerini midem almıyor özellikle ciğer vb

Arkadaşlar mrb bende 20 gün adet geçilmesiyle dr a gittim 12 haziran salı günü adet gelmedi bayramda gelecek dye tarlusal alayim dedim önümüzdeki ay catlatma iğnesi tedavisine başlamak istiyordum dr bi kan yapalım dedi bu arada bende pco var kan sonucum 5.67 cıktı 2 gün sonra tekrar kan verilecek dedi ve bu sefer kan sonucum 14.96 cıktı galiba hamileyim en son verdiğim kan arefe günüydü drlar çıkmıştı bu durumda hamileyim sanırım çok küçük galiba ve bundan önce 3 tane bebeğimi kaybettim ins bu sefer sağlıkla kucağıma alirim

Arkadaşlar mrb bende 20 gün adet geçilmesiyle dr a gittim 12 haziran salı günü adet gelmedi bayramda gelecek dye tarlusal alayim dedim önümüzdeki ay catlatma iğnesi tedavisine başlamak istiyordum dr bi kan yapalım dedi bu arada bende pco var kan sonucum 5.67 cıktı 2 gün sonra tekrar kan verilecek dedi ve bu sefer kan sonucum 14.96 cıktı galiba hamileyim en son verdiğim kan arefe günüydü drlar çıkmıştı bu durumda hamileyim sanırım çok küçük galiba ve bundan önce 3 tane bebeğimi kaybettim ins bu sefer sağlıkla kucağıma alirim
Hayırlı olsun canm benim de ilk 19 çıkmıştı kan değerim sonra 76 cıktı. Benimde bir kaybım vardi ondan erken gittim doktora hemen iğne verdi 3 bucuk haftalıktan beri iğne b vitamini ve folbiol kullanıyorum. Inşallah bu sefer sağ salim alabiliriz.

Sağ-salim sorunsuz kucagimiza alırız ıns.. dr gitmeyi ihmal etmeyin ama

Hayırlı olsun canm benim de ilk 19 çıkmıştı kan değerim sonra 76 cıktı. Benimde bir kaybım vardi ondan erken gittim doktora hemen iğne verdi 3 bucuk haftalıktan beri iğne b vitamini ve folbiol kullanıyorum. Inşallah bu sefer sağ salim alabiliriz.
Mrb benim doktorum folik asit icin folbiol degilde farkli bi isimde folik asit verdi 40tl bana pahali geldi folbiol ne kadardi acaba

Cnm ins sağlıkla aliriz kucağımiza iğne ne başladı dr cnm

Kızlar bulantıya haşlanmış patates yada patates salatası çok iyi geliyor patatesin yanında biraz tuzlu peynir yiyebilirsiniz yada bol yeşillikli salata az yağlı bol limonlu çok iyi gidiyor bana çok iyi geldi :KK66:
Ay öyle. Bk bana da yeşillik çok iyi geliyor sabah akşam yeşillik yemek istoyorum. Kızartma berbat ama midemi çok bulandırıyor. Sabah olsa da yine salata yesem. Bol semizotlu yiyorum bir de omega 3 kaynağı. Belki size de iyi gelir diye söylüyorum.

Merhaba bende araniza yeni katıldım.. bat geçen hafta cumartesi yani 9 hazirandi olmayinca idrar testi yaptim ve pozitif cıktı 2 gün sonra dr gittim ve kan testinde beta 358 cıktı doktorum 2 gün sonra tekrarla 2 katı olursa 2 hafta sonra görüşelim dedi 2 gün sonra yaptigimda ise 678 kusurdu sonucu dr la konuşup söyledim ve gayet sağlıklı gebelik görünüyor 2 hafta sonra görüşelim dedi.. 2 hafta geçmek bilmiyor sanki bi problem olucakmış gibi korkuyorum.. aynı şeyleri yaşayan var mı yada ben mi kuruntu yapıyorum acaba
İnan aynı şeyleri yaşıyoruz ama çok endişelenmeden zamanı geçirmek lazım...

X