2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Aynen canım doktorum fitil olarak verdi ama hepsi içinde kalmiyo cikiyo bi süre sonra umarım ise yarar
İnsallah içini ferah tut..eldivenle koy yada esin koyuyosa canım çünkü biz ilk dikkat etmedik enfeksiyon kapmıştım..bide 15 20 dk kalkma alttan çok etkili azıcık gitse bile kapanıyormuş etkisinide az görürsün yoksa mide bulantı bas dönmesi oluyor canım içini ferah tut yat dinlen

İnsallah içini ferah tut..eldivenle koy yada esin koyuyosa canım çünkü biz ilk dikkat etmedik enfeksiyon kapmıştım..bide 15 20 dk kalkma alttan çok etkili azıcık gitse bile kapanıyormuş etkisinide az görürsün yoksa mide bulantı bas dönmesi oluyor canım içini ferah tut yat dinlen
Ben yapıyorum canım ama elimi temizliyorum hiç bi yere dokunmadan yapıyorum ama eldiven alsam iyi olur sanırım

Aynen canım göğsün agrıyo mu Şen'inde benim cok siddetli gögsüm ve kasıgım kızımda da vardı kocaman olmustu yine öle çok agrıyo:KK43: ikinci hamilelik taşıyanlar ilk asamada gögüs bu kadar agrısı neye delalet:)var mı yasayan
Ya onu hic sorma ya göğüs lerim benim sat 28nisan 1hafta yikandiktan sonra hassasiyet basladi onceden bu kadar agrimazdi simdi cok kötü kizimdada olmuştu ama

Kızlar biz tecrübeliler biraz size anlatalım şimdi 30dan sonra lierac çatlak kremi çok iyi ve 30dan sonra bella göğüz kremi bunlar pahalı evet ama çok iyi kötü kullanıp fayda görmemektemse bi kutu yeter..Güneş kremi solante iyi karnıma çok sürmedim denize fln girerkende ama normal kullanmanın zarari yok..bu ara kahverengi akıntısı olan olursa hemen doktora görünsün progestan veriyo geciyo merak etmeyin bide eğer agrınız olursa sadece parol için ve bitki çaylarından uzak durun nacizhane tavsiyeler:))insallah hepimiz sorunsuz hamilelik geçiririz..zaman gecsin normal Doğum için meler yaptıgımı doktorla ve suyum bitmesin diye son haftalarda neler yaptığımı anlatırım..ilk hamileliğimde çok yattım düsük tehlikem vardı o yüzden ne yazıkkı doktorum her ayrıntıyı kacırmıyodu ve takipteydim insallah bu rahat gecer
gebelikte kullanılıyor mu bu ürünler, benim vücüt çatlaklara müsait kilo alıp verdiğimde bile çatlaklar oluştu, şimdi daha çok dikkat etmeliyim. baştan tedbir alayım.

Kızlar dayanamadım içime şüphe düstü dış gebelik mi acaba diye gittim bidaha kan aldırdım..sonuçlar. 5 haziran 36.7
7haziran 132.6
10 haziran(yani bugün)678 çıktı
Dış gebelik olmaz demi?son adet tarihim 14nisan:KK43:ay doktora gitmedim inat yaptım bide eşime sürpriz yapayım dedim kalp atısıyla öğrenirim bide tecrübe var diye sabrederim dedim ama toplam tahlillere 150tl gitti :KK43:((soyguncular resmen bari biriniwuygun yapın demi ama:KK66:
sakin olabilsek keşke, bende kaygılardayım ilk beta hcg 96 çıktı, yarın ikincisi için gicidem. bana kalsa ertesi gün gidecektim, içim içimi yiyor ama çalışıyorum, birde doktor salı günü gibi gel dedi. rabbim güzel haberler almayı nasip eylesin inşallah

X