2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
bizimkide yapıyor.. rahatsız olmaya başladım.. dr unuza hiç danışdınız mı normal mıymış
canım genelde çocuklar yapıyor onu aslında, çok takıldığım bi ayrıntı değil benimde. yeğenim falan da yapardı hatta balerin gibi yürürdü. şimdi kızımda arada yapıyor çok sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum. zaten çocuğun ayakkabı giydiği mi var, evde çorap/patik takılıyor işte :)

Hiç sormadım ben çok dikkatimi çekecek rahatsız edecek düzeyde olmadı ama yarın doktor kontrolümüz var unutmazsam sorayım.

inş sıkıntı yoktur sağolun. ayın 15 ini iple çekiyorum dr ne diyecek. çünkü sanki çok fazla yapmaya başladı.

Kızlar çok soru soruyorum ama mesela bademli bütün olarak cevızi, fındığı bütün olarak bebeklerinıze verıyor musunuz ben hala parçalayıp verıyom
Bende bademi 3 fındığı 2 cevizi 2 parça veriyorum:) leblebiyi bütün veriyorum bizimki kuruyemiş hastası özellikle leblebi:)

Ay ben korkarım leblebi veremem sanırım ya bogazında kacarsa diye benım yüzümden çocukta korkak oldu valla
Bizimde babamız çok korkuyo vermemi istemiyo ama yanında duruyorum yerken :)
Bide bizim kızda şey var sevdiği bir şeyi ardı ardına ağzına sokuyo dolduruyo:)

Aynısı bizde de var agzına çok dolduruyor bitecek ona kalmıcak diye düşünüyor sanırım birde mesela bir elmaya basladı yarım bırakıp yenısını alıyor. Yarım bıraktığını da yere atıyor

Yemek işi bizde pek iyi ilerlemiyor. Çok üzerinde durmuyorum ama, kilosu fena değil çünkü. Tüm günümü yemek yedirmeye uğraşıp sinirlerimi bozmakla geçirdiğimde bana iyi gelmedi. Asla kuruyemiş yemiyor, yani çiğneyip tükürüyor, ve herhangi bir yemeği bitirdiği asla olmuyor. Meyveler, çok lezzetli herhangi bi şey...hepsi dahil.

Sevdiği bir şeyi ağzına doldurma, leblebileri tabaktan kaçırıp bütün bütün yemek, bir elmayı ısırıp yarım bırakıp diğerini istemek, birlikte bir şey yerken ona kalmayacak korkusuyla bizi kontrol ede ede kendisi hızlı yemeye çalışmak hepsi bizde de var hemen hemen hepsi de yapıyordur herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…