2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ben şunu farkettim bizi çok iyi anlıyorlar her söyleneni ,bazen şaşırıyorum nasıl anladı söylediğimi diye,şakımalarida yakindir

kesinlikle bende çok şaşırıyorum. Hatta bazen bir şey anlatıyorum hiç dinlemiyormuş gibi görünüyor sonra o anlattığımla şeyle ilgili bir şey yapıyor şok oluyorum dinlemiyordu hani meğer kulağı bendeymiş:)

kesinlikle bende çok şaşırıyorum. Hatta bazen bir şey anlatıyorum hiç dinlemiyormuş gibi görünüyor sonra o anlattığımla şeyle ilgili bir şey yapıyor şok oluyorum dinlemiyordu hani meğer kulağı bendeymiş:)
Birden fazla şeye odaklanabiliyorlar ,cok dalgin bi şekilde oyun oynarken beklenmedik şeyler yapabiliyor ben tam kapıdan çıkacakken benden önce çıkıyor

bizimki herseyin yerini iyi biliyor, etrafı beraber topluyoruz, ne zaman bu kadar büyüdüler, mucize gibi. bugün salonda getirdiği teflon tavayı yerine götürmesini söyledim. tavayı sapından tutup mutfağa gitti, lavabo altındaki dolabı açtı ve tavaların önündeki sirke şişelerini devirmeden aradan tavayı sokmaya çalışırken ben geldim ve ona yardım ettim beraber koyduk. salonla mutfak arasında onu gizlice izledim, gayet kararlı bir şekilde kendisi götürdü. mutluluktan delirdim resmen

Bayramınız mübarek olsun kızlar. Bebeklere kahvaltıda ne yediriyorsunuz ? Biz sanki her gün aynı şeyleri yiyoruz sıkıldık biraz.

Biz bazen yulaflı lorlu omlet Bazen patatesli omlet ama genelde bizim kahvaltımız gibi domates salatalık zeytin peynir kaymak bal avakado Yumurta şeklinde oluyor.

İyi geceler kızlar benim bebe iki azı diş patlattı döküntü oluyor mu diş patlatma zamanında? Hala dişi kaşınıyor hala huysuz. Bugun hıc uyumadı uykusu basına vurdu. Kucakta emerek hatta zıplayarak uyuttum sırtım tutuldu artık. Kızlar 16 aylık bır bebege uyku egıtımı verilir mi?

İyi geceler kızlar benim bebe iki azı diş patlattı döküntü oluyor mu diş patlatma zamanında? Hala dişi kaşınıyor hala huysuz. Bugun hıc uyumadı uykusu basına vurdu. Kucakta emerek hatta zıplayarak uyuttum sırtım tutuldu artık. Kızlar 16 aylık bır bebege uyku egıtımı verilir mi?
Bizim üç azı dişi arka arkaya geldi canım dördüncü de yolda. Yüzünde döküntü oldu. O azı dişleri o kadar kötü görünüyor ki kim bilir nasıl ağrıyor bi de hepsi arka arkaya gelince demek baya etkilendi senin Oğlan patlayınca rahatlar inşallah. Ben artık uyku eğitiminden umudu kestim 😭

bizim dişlerimiz çıkmıyo ama bildiğim kadarıyla çene bölgesinde ve hafif düzeyde yüzde döküntü oluyor. Azı ve köpek dişleri çok zormuş yavrucak nasılacı çekiyo kimbilir bolbol koynuna al emzir sarıl annesi en iyi ağrı kesici bu:KK43:
Uyku eğitimi benim yapabileceğim bir şey değil denedim 8. Aylarda ama ne içime sindi ne de yapabildim. Gönlüm hiç razı gelmedi. Büyüdükçe zorlaşıyor diyorlardı şimdi hareket var dil var zapdetmek daha zordur bence. Şuanki sorunu uyku sorunu değil diş sorunu biraz daha sabret 2-2.5 yaşlarında uyku sorunları düzelecek çevremde gördüğüm hep böyle.

Bizim üç azı dişi arka arkaya geldi canım dördüncü de yolda. Yüzünde döküntü oldu. O azı dişleri o kadar kötü görünüyor ki kim bilir nasıl ağrıyor bi de hepsi arka arkaya gelince demek baya etkilendi senin Oğlan patlayınca rahatlar inşallah. Ben artık uyku eğitiminden umudu kestim 😭
Hiç denedın mi canım uyku egıtımını? Ben kıyamadım hiç ama sanırım böyle gıderse kalıcı bır rahatsızlık sahıbı olacagım hem ayakta sallıyorum kucakta hem emıyor 2 aşama😂burnunda kocaman bır dokuntu cıktı kıyamam ya agrıdıgı o kadar bellı kı. Patlayınca nasıl pamuk oluyor o gun dimi

X