2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

Benimki de yapıyor ayısını. Oyun oynarken yere koyuyor kafayı biraz durup kaldırıyor ya da koltuk kenarında ayakta dururken koltuğa koyup biraz duruyor. Ben yoruluyor arada dinleniyor diye düşünmüştüm

Ama çok normal değil mi oynarken kafayı yere koyup, bir peluşun üstüne koyup ya da dizimize koyup gülümsemesi ya da uykusu geldiğinde yere böyle yüzü koyun yatıp kafayı koyması. Benim tontiğim de yapıyo. Bir de kuş gibi kanat çırpma bi şey elde edemediğinde ağlarken, beni al diye ağlarken ya da sevinip heyecan yapınca... Bilemedim...

Benimki de yapıyor ayısını. Oyun oynarken yere koyuyor kafayı biraz durup kaldırıyor ya da koltuk kenarında ayakta dururken koltuğa koyup biraz duruyor. Ben yoruluyor arada dinleniyor diye düşünmüştüm
Ben de yoruluyor ya da oyun yapıyor diye düşünmüştüm. Doktorun o sorusu ve yorumu okuduktan sonra şaştım kaldım Sizinkilerde yapıyorsa tamamen normal bir davranış o zaman. Zaten Google a ne sorsak sonu facia

Ben de yoruluyor ya da oyun yapıyor diye düşünmüştüm. Doktorun o sorusu ve yorumu okuduktan sonra şaştım kaldım Sizinkilerde yapıyorsa tamamen normal bir davranış o zaman. Zaten Google a ne sorsak sonu facia
Birkaç kere üst üste emerken memeyi bırakıp kafasını sağa sola sallayıp vücudunuda hoplatıyordu benimki kucağımda. Google dan bakmıştım, ona göre (Allah korusun ) epilepsi çıkıyordu canım. Sonra hiç yapmadı şükür. Sanırım sütün akışını az bulup sinir yapıyordu sadece. :)

bizimki dişi çok ağrıdığında kulağını tutar, onu yürüterek uyuturken sırtıma vurur bazen, kol çırpma görmedim ama sırtıma çok vuruyor bazen, bazen de günlerce yapmıyor. kafasını koyup uyuma yapmadı henüz, normal hepsi bence, bir diş kanala giriyor da olabilir, tabii benim fikrim

Çok geçmiş olsun. Çocuklarına çatı olan babayı gördüğümden beri kendime gelemiyorum

Çocuklarda vefat etmiş değil mi. M MervaTeacher canım çok çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın inşallah

Çok geçmiş olsun canım Allah yardımları olsun elazığdakilerin. Bizde izmirde sallanmıltık bu hafta daha azı ile nasıl da korkmustık. Allahım afet verme ya rabbim

Sağolun arkadaşlar.
İnsan en çok çocuğunu düşünüyor öyle bir anda gerçekten.

Son düzenleme:
Mutlu1anne merhaba canım bebeğine diyet acma sürecinden bahseder misin? Bülent Hocanın listesi var ben de facebookran aldım. Sizinki de böyle miydi? Hastanede mi veriyoruz? 1 çorba kaşığı keki bir kerede mi veriyoruz? Çocuk doktoru ve burdaki uzmanı yoğurdu yavaş yavaş yedirerek açacağız dediler ama ben Bülent Beyin listesine göre açmak istiyorum.

Eklentiler

• 20200123_111104.jpg
    114,3 KB · Görüntüleme: 27
Paket sonucunu bizede yazar mısın merak ettim cidden
tamam canım ama hala vakit bulamadım, bu hafta içi de yoğun olacağım galiba. ayın 8inde başlayayım diyorum, bu hafta veya önümüzdeki hafta paketi alacağım, sonra da 14 gün sürüyormuş uyku eğitimi. size yazarım şubat sonu gibi hallederim inşallah

canım ben 8 şubatı hedef yaptım, doğumgününden önce halletmeye çalışacağım ama daha irtibata bile geçemedim. çok yoğun çalışıyorum. benim bakıcı da yemekten anlamıyor, eve gel yemek yap derken bebişle bile oyun oynayacak hal kalmıyor. allahtan ben uyutuyorum, bazı geceler de aramızda yatırmaya başladık, benim kokumu unutmasın ama güvensiz hissetmesin diye böyle şeyler yapıyorum. haber veririm. size de çok geçmiş olsun.

teşekkür ederim. yazdıklarına dikkat edeceğim, arkadaşım da ağladı biraz dedi. ama şimdi çok memnun...

Selam arkadaslar depremi yasayanlara Gecmıs olsun. Uyku egıtım ıcın de bazı kisiler cıdden para tuzagı gibi geliyor bana onun yerine kitaplar okunabilir. Benımkı geceleri susuyormus meger buhar makinesi alınca emmesı azaldı agzı kuruyormus ondan su ihtiyacını memeden karsılıyor. Gece gene kalkıyorum emzirmek ıcın ama daha az ve muhakkak besıgine yatırıyorum. Ama dis donemi ve atak donemı cıdden geceleri kabusa donduruyor sabır cekıyorum sureklı. Gecıcek biliyorum daha once de yasadım diyorum.

bizde artık tamamen düzen bitti. Geçe kalkıyor oturuyor hiçbirşey yapmasa canını yakmışlar gibi delice ağlıyor. Sürekli gün içinde mızmız. Ne yapsak hep bir şikayet modu. Bitecek mi bunlar?
Bitecek ve sen gun gelecek aynı şeyleri yasamak için ikinciyi yapacaksın

EVet canım aynı böyleydi. Biz evde açtık sadece bağırsak tepkili olduğu için gözetime gerek yoktu. 1 çorba kaşığı keki 1 seferde veriyoruz evet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…