2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Gunaydın cnm sıfır uyku bende tum gece balgamdan dolayı uyuyamadı. Oda sıcaklıgınjz kac sızın acaba kalorıferden mı oluyor bu arada senin kaynanan mı bakıyor çocuğuna memnun musun?

Benimki de 7. atakta şu an. 43. hafta. Bu atağı biten arkadaşlar nasıl geçti? Gece defalarca uyanır ama emip uyur benimki. Dün gece ise neredeyse tüm gece kucağımdaydı ve kıvranıp durdu bebeğim. Ağlamadı da ama bir yeri ağrıyor gibi döndü durdu sürekli. Diş olsa birden ağlamaya başlıyor demek ki değil. İnşallah ataktandır

Gunaydın cnm sıfır uyku bende tum gece balgamdan dolayı uyuyamadı. Oda sıcaklıgınjz kac sızın acaba kalorıferden mı oluyor bu arada senin kaynanan mı bakıyor çocuğuna memnun musun?

Kaloriferden olabilir bizim ev kömür canım burnu tıkanıyor olabilir ya da huyu bu bilmiyorum ki görümcem bakıyor kayınvalidemde kışları 3-4 ay bizde kalıyor şuan o yüzden bizde. Ama görümcem bakıyor yarım gün zaten memnunum çok şükür

annemherseyim bir şekilde halloluyor canım ya, ben tek başıma kimseden yardım almadan eşimle birlikte yaptım. Yani ikimiz yaptık herşeyi. Sadece normalde 1 saatte yapacağın işi bebekle 3 saatte yapıyorsun, oyalıyor seni.

Kızlar ben gün içinde ses olsun diye bile tv açmıyorum. Anca kıvanç uyuyunca açıyorum TV’yi,radyodan müzik açıyorum sadece görüntüsüz ses olsun diye uyanıkken. Sürekli oyalanması için önüne değişik şeyler veriyorum, mutfak eşyaları ve kablolar çok ilgisini çekiyor. Babasının oyun kolunu çok seviyor. Hiç ama hiç izlemiyor gerçekten. Anca başkasının evine gidersek orada açıksa öyle. Hipnoz olmuş gibi izliyor, ilk 3 yıl çok önemli olduğu için ben işe başlayana kadar yanı 2.5 yıl dikkat ederim.

Bizimde ayni balgamli oksuruk burun da tikali nefes de alamiyor uyuyamadi bir turlu saglik ocagina gotruduk oda borsey vermedi antibiyotik kullanmak istemiyorum zaten.. bende cozum ariyorum balgama

Bizimde ayni balgamli oksuruk burun da tikali nefes de alamiyor uyuyamadi bir turlu saglik ocagina gotruduk oda borsey vermedi antibiyotik kullanmak istemiyorum zaten.. bende cozum ariyorum balgama
Buhar banyosu yaptırcam bugun nette oyle yazıyordu bol bol emzırıyorum zor emıyo bende hastayım esımde sanırım 1 hafta boyleyız. Antibiyotik bence gerek yok suan ıcın cıgere inmeden atlatalım ıns

Geçmiş olsun cümleten! Enfeksiyon yoksa antibiyotiği vermesinler zaten. Ama o kadar ısrar eden var ki, ilaçsız oradan çıkmayan, ilaç vermeyince diğer doktoru deneyen! Hele acil servisler tımarhane gibi. Neyyyyse... Vicks baby balm gibi bişi ya da bir soğanı yarıya kesip odaya koymak üst solunumu rahatlatabilir. Ev lahmacuncu gibi kokabilir orası ayrı.
Bizde şu atak dönemleri bi türlü tutmuyo. Yani hangi gün ne olacagı hiç belli olmuyor. Sürprizlerle dolu bi bebek adeta!

Of bende niye 2 gündür gece ayakta bu cocuk dıyırum meğer atak haftasına girmişiz
Huni takcam az kaldı 41.5 haftada başlamış tam tutuyor
Yok ya ben böyle birşey görmedim. Atağa girdiğimizden beri gece uykuları felakete yakın. Sürekli dönüyor yatakta. Ağlayarak uyanıyor. 10 gün kaldı atağın bitmesine.
Allah aşkına yok mu bu ataktan çıkanlar? Düzeliyor mu herşey ?

Gerçekten kalorifer yüzünden mi oluyor Böyle şimdi düşündüm de evet atak dönemi başlangıcında bu sıkıntılar oldu ama o sıralarda kaloriferde yakmaya başladık.

Gerçekten kalorifer yüzünden mi oluyor Böyle şimdi düşündüm de evet atak dönemi başlangıcında bu sıkıntılar oldu ama o sıralarda kaloriferde yakmaya başladık.
Odas sıcaklığı bizim 25 doktor en fazla 23 olsun dedi hava kuruyor tabi ıslak havlu falan ise yaramıyor atak bitiyor diye Baska bir sey baslıyor. Allahım beterinden korusun tabıkıde

biz ideali 24 derece olduğu halde 25 derecede tutuyoruz evi, hatta hava çok soğuksa 26 ya da çıkarıp sonra hemen 25e indirdiğimiz oluyor. 24 de üşüyor bizimki. ama uyurken muhakkak soğuk buhar veriyoruz odasına. bizde genetik kökenli burun eti sorunu doğduğundan beri var, burun tıkanıklığı ikinci adımız yani. ev serum fizyoojik dolu. her banyodan sonra burununu açıyoruz ama o soğuk buharın suyu bazen gece bitiyor hemen uyanıyor, burnu tıkanık bebekler varsa diye yazmak istedim, benimkinind e akşamdan beri burnu akıyor, ben iyileştim inşallah o hasta olmuyordur

Yaa ınsallah hasta olmaz mınnak. Benimki oksuruyor balgamli kusar gibi gozlerı akıyor burnu akıyor soguk buhar makinesinden memnun musun? Markası ne? Ya benim doktor onermemısti almamıstık ama benimki de cok burun tıkanıklığı yasıyor

Weewell WHC730 Soğuk Buhar Üfleyici (Programlanabilir Nem Oranı – Ionizer – Oda Sıc. Gös. – U. Kumanda)
bunu doğumdan önce aldım. sonra baktık baya memnunuz, bir tane de salona aldık. almadan önce ciddi araştırmıştım çünkü eşim 6 kez burun ameliyatı geçirmiş, sıcak buhar tavsiye edilmiyordu, bunu seçtim yorumları okuyarak, memnun da kaldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…