2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
üç gündür oğlum bölük pörçük 9 saat uyuyor yine. doktora gideceğiz, başka bir sıkıntısı mı var çocuğun, keyfi de iyi gibi ama asla yemek yemiyor sadece meme, sütüm de ağım şahım değil, süt damlalarına döndüm mecburen, mama hiç ama hiç sevmiyor, mama denemiyoruz bile, yedirebildiğim tek şey soğuk yoğurt, 1 kaseye yakın yiyor inşallah birşey çıkmaz

adım adım setine çok fena kafayı takmıştım, eşim istemediği için günlerce şikayetvar daki şikayetleri okudum. hala alsam mı diye düşünüyorum. ilk 12 ay genelde herkes memnun. şikayetler hep 20. aydan itibaren başlamış. sistemden çıkmak isteyenlerden hediyelerin parasını kesiyorlar, bu konuda firmanın açıklamasını da okudum. kargo gecikmelerinden şikayetçi olanlar olsa da bebeğin ilk yılı için (9. aydan sonra) bana uygun görünüyor. yazarken yine gaza geldim, akşam yine açayım konuyu
Nasıl sistemden çıkmak isteyenlerın parasını kesiyorlar? Ben trendyoldan alıcam her ay da almayı dusunmuyorum cok pahalı deneme amaclı baslıcam arkadas almıs cidden cok guzel egıtıcı bakıcısı ile oynar zaman gecer diye düşünüyorum sadece 9. Aydan mı baslasam 11 den mi ona karar veremedim. Bu arada bebegın dıs mı cıkarıypr o zaman ıstahları gidiyor ıns tez zamanda ıstahı gelir. BİRDE biz kardiyolojiye gıtmıstık bizde de genetıklık var bir sıkıntı cıkmadı cok sukur ama kardılojıye goturmek gerek bence genetıklıkte varsa

Nasıl sistemden çıkmak isteyenlerın parasını kesiyorlar? Ben trendyoldan alıcam her ay da almayı dusunmuyorum cok pahalı deneme amaclı baslıcam arkadas almıs cidden cok guzel egıtıcı bakıcısı ile oynar zaman gecer diye düşünüyorum sadece 9. Aydan mı baslasam 11 den mi ona karar veremedim. Bu arada bebegın dıs mı cıkarıypr o zaman ıstahları gidiyor ıns tez zamanda ıstahı gelir. BİRDE biz kardiyolojiye gıtmıstık bizde de genetıklık var bir sıkıntı cıkmadı cok sukur ama kardılojıye goturmek gerek bence genetıklıkte varsa
ben tekli alındığını bilmiyordum, dnr da satılıyor dendi ama gittiğimde görmedim. tekli alınıyorsa ben de alırım birkaç ay. iki kere güya karar verip sitesine girdim, 6 aylık deneme paketi alacaktım. 12 aylık hoşgeldin paketinde hediye vardı, az önce baktığımda hediye kalkmış. neyse, benim bahsettiğim sistem bu. Mesela 6 aylık deneme paketi aldınız, kredi kartınızda 6 aylık ücrete bloke konuluyormuş (şikayetvardan okudum, birkaç kişi mağdur olmuş). şimdi nasıldır bilmiyorum, gerçi bu çok öenmli değil ama 12 aylık pakette benim düşük limitli kartımın işi biter.

kendi sitelerinden almak isterseniz zaten 9. aydan başlayamıyorsunuz, çocuğun adını ve doğum tarihini girince sizi 10. veya 11. aydan başlatırlar. tekli alacaksanız da çocuğun kendi ayından başlayın bence. önerilen bu.

Bu arada bebegın dıs mı cıkarıypr o zaman ıstahları gidiyor ıns tez zamanda ıstahı gelir. BİRDE biz kardiyolojiye gıtmıstık bizde de genetıklık var bir sıkıntı cıkmadı cok sukur ama kardılojıye goturmek gerek bence genetıklıkte varsa
evet. 10. dişin daha 10 aylık bebekte çıkması bir bakıma çok kötü. bebeğimin direnci düşükken dişlerle boğuşuyor. eşim bebekken diş çıkartırken havale geçirmiş, hastaneye falan gidilmiş, taa o yıllarda. eşim 1 yaşına kadar 12 diş çıkarmış, kv anlatıp duruyor, eşime çekmiş, ben ise dişlerimi 1 yaşından sonra çıkarmışım, annem şöyle dedi. sabah kalkardım ağzında yeni bir diş görürdüm.

bugün Allah nazarlardan korusun 9 da uyudu. aslında ben de fırsat bulursam girip size teşekkür edecektim çünkü bir mesajınızda sabah 8 de uyandırdığınızı ve düzene soktuğunuzu yazmıştınız. denemekte fayda var dedim, bu sabah 7 de uyandığında istese de tekrar uyutmadım, saat 10 da bayıldı resmen, 1,5 saate yakın uyudu. öğleden sonra uyumadı, ama akşam 21 de eşimin kucağında uyuyakaldı. 5. ayından beri ilk kez bu akşam eşimle birkaç saat sohbet edebildik. teşekkür ederim. şu anda çok mutluyum. uyansa da fark etmez, günde 3,5 saatlik uyku yetiyor artık bana

üç gündür oğlum bölük pörçük 9 saat uyuyor yine. doktora gideceğiz, başka bir sıkıntısı mı var çocuğun, keyfi de iyi gibi ama asla yemek yemiyor sadece meme, sütüm de ağım şahım değil, süt damlalarına döndüm mecburen, mama hiç ama hiç sevmiyor, mama denemiyoruz bile, yedirebildiğim tek şey soğuk yoğurt, 1 kaseye yakın yiyor inşallah birşey çıkmaz
Merhaba diş çıkardığı dönem benim kızımda öyleydi. Uyku konusunda umut verici ve motivasyon edici konuşamıcam çünkü herkesin bildiği gibi uyku bizim ciddi problemimiz:) ama iştah diş döneminde kesiliyor sadece yoğurt ve memeye dönüyoruz. Elinizle vermeyi deneyin birde yiyecekleri bazen kaşık almak istemiyorlar. Nörolojik bir şey olduğunu düşünmüyorum gelişimi gayet güzel seyrediyor yazdıklarınızı okuduğum kadarıyla.

evet. 10. dişin daha 10 aylık bebekte çıkması bir bakıma çok kötü. bebeğimin direnci düşükken dişlerle boğuşuyor. eşim bebekken diş çıkartırken havale geçirmiş, hastaneye falan gidilmiş, taa o yıllarda. eşim 1 yaşına kadar 12 diş çıkarmış, kv anlatıp duruyor, eşime çekmiş, ben ise dişlerimi 1 yaşından sonra çıkarmışım, annem şöyle dedi. sabah kalkardım ağzında yeni bir diş görürdüm.

bugün Allah nazarlardan korusun 9 da uyudu. aslında ben de fırsat bulursam girip size teşekkür edecektim çünkü bir mesajınızda sabah 8 de uyandırdığınızı ve düzene soktuğunuzu yazmıştınız. denemekte fayda var dedim, bu sabah 7 de uyandığında istese de tekrar uyutmadım, saat 10 da bayıldı resmen, 1,5 saate yakın uyudu. öğleden sonra uyumadı, ama akşam 21 de eşimin kucağında uyuyakaldı. 5. ayından beri ilk kez bu akşam eşimle birkaç saat sohbet edebildik. teşekkür ederim. şu anda çok mutluyum. uyansa da fark etmez, günde 3,5 saatlik uyku yetiyor artık bana
Cok sevindim cnm ne guzel. 1 hafta devam edilirse inan alısıyor kendi uyumak istiyor o saatte. Kıyamam ya dıslerle ugrasıyor desene bebegın Allah yardımcınız olsun cok dısı var o zaman yiyebiliyor mu her seyı dısı ile cıgneyebılıyor mu

2DAE420C-5B9E-458C-A9DA-F35C745AD63A.jpeg

inansam mı😒

Günaydın kızlar. Benim inanasım geldi çünkü 3 gündür sabah 5 e kadar kesintisiz uyudu, sonra 7 de kalkıp en son 9 a kadar uyuduk :) Ama akşam uykuya geçişte zorlanmaya başladık. Uykusu var ama uyumucam diye direniyor, 23:30 u buldu uyumamız.

Biz bugün kızamık aşısı olduk ateşimiz çıktı şu an 38. Bekliyorum bakalım daha çıkacak mı.

Günaydın kızlar. Benim inanasım geldi çünkü 3 gündür sabah 5 e kadar kesintisiz uyudu, sonra 7 de kalkıp en son 9 a kadar uyuduk :) Ama akşam uykuya geçişte zorlanmaya başladık. Uykusu var ama uyumucam diye direniyor, 23:30 u buldu uyumamız.

Biz bugün kızamık aşısı olduk ateşimiz çıktı şu an 38. Bekliyorum bakalım daha çıkacak mı.
Tam dogum tarihiniz ne cnm beni aramadılar aynı saglık ocagı 9 aylıkları arıyor ben 10 gun sonra 11 aylık olacam diye mi aramıyor lar acaba

Tam dogum tarihiniz ne cnm beni aramadılar aynı saglık ocagı 9 aylıkları arıyor ben 10 gun sonra 11 aylık olacam diye mi aramıyor lar acaba

22 şubat canım. Aşı sadece çarşamba günleri yapılıyormuş, ve 10 aya 1 gün geçse bile yapılmıyormuş. Bugüm acayip bir sis ve soğuk vardı, o yüzden sonra mı götürsem diye sormuştum. Pazar günü 10 aylık olucaz yapamayız dediler.

Ay ne diyim darısı başımıza benim için hayal gibi😍O 5’e kadar kesintisiz uyusa ben bi şey mi oldu diye 10 kere uyanırım 😂

X