2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Biz hem 3. Ayda götürdük hem de 9 aylık olduğunda götürdük. Kanca vs. Asla öyle bir şey görmedim duymadım canım. Aksine doktorumuz çoğu çocuk doktorundan daha güzel yaklaştı. Hanimiş hanimiş hanimiş babası da buradaymış annesi de buradaymış gözleri neredeymiş vs.

önce ben kucağımda tuttum ışıkları kapatıp uzaktan bir aletle baktı üsttende telefondan da kırmızı balık açtı dikkatini çekmesi için. Daha sonra bize damla verdi gözüne damlattık yarım saat sonrada yatırıp büyüteç gibi birşele baktı hepsi bu kadar

Canımmm bizim kızın dişi daha yenı bi tane patlak verdi 9. Aynı bitirmesine ragmen her cocuk bir deil!

valla içiyorum uykusuzlukta yapıyosa napim, zaten uyumayacaklar belli :)
Çalışan anneler yavrulariniza kim bakıyor benim 6 ay daha vaktim var ama bakıcı ve kreş fiyatları hakkında herkes farklı birşey söylüyor sizlerin durumlar nasıl
kv bakıyor benim, evimize geliyor saolsun, öğleye kadar çalışıyorum 1 ay daha, sonra uzayacak bakalım.
ya küçükken kanca manca yoktu ama loop muayenesiymiş aldıkları, ağlattılar evet kızımı, ben göz muayenesi dyince tanıdıktı doktorumuz burada yapayım gitme dedi, bileydim ağlattırır mıydım erken doğan bebeklere yapıyolarmış onu, ama bi defa baktık artık baktırmanıza gerek yok demişti, bitti geçti allahtan.

Bende içeyim o zaman

Günaydın. Deniz 1,5 gündür ateşlendi. 39,6 ya kadar çıkıyor, calpol ve ibufen 3-4 saatte bir veriyorum, bazen 37 ye düşüyor kısa süreli sonra gene fix 38. İlacın etkisi geçmeye başlayınca 4 saatte gibi, 39 u buluyor gene. Boğaz kültürü temiz çıktı, idrarda lökosit var ama idrar kültürünü bekliyoruz o da taaa bu akşama anca çıkarmış. 6. hastalık olabilir dedi dr bekliyoruz bakalım. 6. hastalık geçiren olmuştu burada, tecrübelerinizi yazar mısınız? böyle inatçı ateş oldu mu sizde de? kaç gün sürüyor? Ateş düşürücü ne kadar gün daha verebilirim sizce? Dr 38 i bekleme dönüşümlü ver dediydi... Ama uzun süre ilaç içmiş oluyor böyle...

39 u bulunca gözümün içine bakıp anne yardım et der gibi inliyor kızım, içim çok parçalanıyor

Canım cok gecmiş olsun benim oglumda 2 gun 39 bucuk cıktı 3 saat de bi devam ettı sunnet de olmustu zor bır surectı cok sukur ge tı tahlillerıde temiz cıktı ama bi antibşyotık kullandım 2 gun sonra iylestı cok sukur sizde tez zamanda iyleşirsiniz canım

canım 3 gün ateş sonrasında full döküntü olmuştu, kulak idrar boğaz temizdi, iştahsızlık halsizlik vardı, özellikle gece emmek bile istemiyor ağlıyordu öyle, kucakta pışpışlayarak uyuttum 2 gün.

Bizimde alttan 2 diş var daha da yok. Bi çıkarsa üstleri de

Valla canım ben 2 kere içiyorum bazen 3 etkisini göremedim. Ayrıca günde kaç kez emdiğinin sayısı belli değil etkilemez iç bence büyüdüler artık

Ah yavrum benim ya inşallah hemencecik geçer

Kurban olurum ona ben annesinin kuzusu ya çok geçmiş olsun canım. 6.hastalıkta 3 gün düşmeyen ateş ve sonrasında düşen ateşle birlikte döküntü oluyordu

Cnm biz geçirdik zor bir hastalık 2 gune döküntüler başlar ateş biter. 38 olunca hemen ver ateş dusurucuyu ihmal etme bu hastalıkta ateş çok inatçı.

Sağolun arkadaşlar. İdrar kültüründe üreme olmuş, yani idrar yolu enfeksiyonu olmuşuz gibi duruyor. laboratuar daha çalışacakmış, yarın söylücek dr şu ilacı kullanın diye. Bu gece de ateşliyiz. Calpol düşürmemeye başladı İbufen düşürüyor aa dönüümlü veriyorum mecburen.

O muayne prematüre bebeklere yapılıyor bildiğim kadarıyla canım ben bu kafta götürdüm benim kucağımda oturdu 2 metre karşıdan hemşire elinde fotoğraf makinesine benzer bı cihazla fotoğraf çekip ölçüm yaptı doktora watsaptan attı çocuğa dokunmadı bile

Antiboyotik hemen etki ediyor idrar yollarında yarın akşama kadar toparlar kendini bol bol su icir mutlaka ayrıca 3 kere antibiyotik kullandik tecrübe olarak mutlaka maflor + plus probiyotik vermeye basla yoksa ağır geliyor bebeklerin bağırsaklarina ve bol bol ev yoğurdu yedir geçmiş olsun

çok geçmiş olsun umarım önemli birşey değildir ve hemencecik toparlanırsınız

ahh kuzum ya dolven mi versen dönüşümlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…