2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canim cok gecmis olsun bazen laf anlatamiyosun olan cocuga oluyo bize oluyi iste.. acil sifalar insalllah tekrarlamaz yavrum ya

Çok geçmiş olsun, Rabbim miniklerimizi esirgesin. Hassas olacağız tabi kolay mı çocuk yetiştirmek şu vıdı vıdı yapan insanların ağzını büzesin. Rabbim sağlık sıhhat güç kuvvet versin inşaAllah. Bi daha da yaşatmasın.

Allah cocukları ızı korusun ne kadar veeyrsnz acaba bende komşunun kızına baktryrm yarım gün 600 lira eve kamera da taktrdm

Ya yiyorsa ne ala bende artik kafayı yemek uzereyim ağzını kilitliyor acmiyor memeyide günde 3 kez alıyor ne yapacagimi şaştım kaldım. Keske benimkide yese de arada az arada cok yese herseyden yesin istiyorum ama yok ekmek denemedim hic kendin mi yapiyorsun ekmeği

Ben yemeklerini ya tereyağlı ya zeytinyağlı yapiyorum 7. Aydan beri tereyağı kullandim birşey olmadi bizdede cok şükür illa yapinca fazla oluyor bende o sekilde vakumluyorum, dışarı falan cikincada iyi oluyor hem

Çok geçmiş olsun canim ya yazık yavrular hasta olmasın, cok zor gercekten canlari yanmasin kuzularin

Iyi geceler kizlar... bugün blw deneyim artık 9 buçuk aylik oldu dedim. Patates ve kabağı minik minik doğrayıp buharda haşladım kendi yesin diye tabağa koyup verdim. Ağzına doldurmuş yutmamış boğulur gibi oldu dedim bir daha blw mi asla. Belki panik biri olmasam denerdim tekrar. 2 saat boyunca elim titredi etkisinden kurtulamadım. Arkadaşlar birde bir sey sorucam benim oğlum gündüz beşiğinde en az 2 saat aralıksız uyuyor. Ama geceleri beşiğinde yatmıyor sürekli ağlıyor ben koyuyorum o ağlıyor yanıma gelmek istiyor. Hayir gece 2 saat beşiğinde uyusa gene benim icin yeterli olacak ama yarim.saat bile uyumuyor. Nasıl alıştırabilirim acaba??.

Diş çıkartma döneminde benim kız da öyleydi dişi çıkınca rahatladı yemeyen çocukla çok zor oluyor Allah yardımcın olsun,ekmeği fırından alıyorum aslında tam buğday unu aldım ama bi yapmak nasip olmadı

Öncelikle çok geçmiş olsun Rabbim evlatlarımıza sağlık versin gerisi bi şekilde halloluyor Migros’taki tavuğu mühendisinoğlu pek önermiyor diye almadım bi denebilir aslında yarın bakarım teşekkür ederim tavsiye için

canım çok çok geçmiş olsun..

Biz hep böyleydik maalesef suda bir gercekki 6. Aya girdi dis çıkardı ek gidayla birlikte gectigimiz 15-20 gün icindede sırayla üst disler patladı artik yesin istiyorum kafayi yememek elde degil buaralar ağzını komple kilitliyor bu memede dahil meme görünce çığlık atıyor resmen kafayi yemek uzereyim resmen. Bebe bisküvisi yaptım mis gibi hic yemedi ekmek yiyeceğini bilsem 1 sn durmam ama yok yemez biliyorum. Sabrım kalmıyor artık benimde tüm gün birşeyler deniyorum belki yer hevesiyle ama heveste hic birseyde kalmadi mesela en son 11de emdi ondan sonra hic birsey yemedi yani 4.5 saattir öyle duruyor

Ah kıyamam kuzuma ya çorapla saklamayip dürüstçe söylese anlayisla karşılanir ama saklaması kötü olmuş hiç guvenemezsin artık o bakıcıya kamerayı bir an evvel kurun canim daha yavrularımız derdini anlatabilecek yaşta degil sık sık kontrol edersiniz izmirdeyim canım burada da sirketler üzerinden olanlar çok pahalı konu komşuya haber salicam mahallede bir kaç kişi anlaştı bakiciyla uygun fiyata inşallah şansım yaver gider

Grupta en iştahsız yemek istemeyen bebek benimki galiba çok moralim bozuluyor kizlar bana bir akil fikir verin Allah aşkına
Kansız çocuk iştahsız olur derler bizimki de tam tersi kan için birşeuler kullanmaya başladığımdan beri hiçbir şey yemek istemiyor. Ağız kitlikafasını sağa sola sallıyor. Mis gibi ıspanak yaptım yok mis gibi köfte yaptım yok yok yok. Gerçekten o kadar üzücü ve yıpratıcı birşey ki çok iyi anlıyorum şu an seni

Ya benimki de 1 buçuk haftadır yemiyor bende kafayı yiyecem 1 tane dişimiz var acaba dişten mi diyorum cidden yemeyen çocuk çok sıkıntı yaaa
keske 1 hafta olsaydi canim valla yıldım artık kendimi suclar oldum sürekli nerde hata yapıyorum diye piskolojim alt üst olmus durumda. Hos cocuk 2.5 ayda 4 dis cikardi kolay değil ama herkesin bebesi dis çıkarıyor ara arada olda yiyor en azından nerde yanlis yapıyorum acaba

kan degerlerini hic baktirmadim ama 9. Ayda bakılacak zaten 15 günümüz kaldi bakılmasına 5. Aydan beri duzenli kan ilaci her sabah ac karina yataktan kalkar kalkmaz ilk veriyorum. Yıldım yeminle hergun belki diye diye birseyler yapıyorum yok yemiyor etli mi dersin zeytinyağlı mi dersin her mutfaktan yemekler yaptim yok, dün kıymalı karnıbahar ve yoğurt çorbası yaptım yemedi bugün yesil mercimek kiymali verdim yemedi tarhana yaptım yemedi sabah kahvaltida omlet yaptim tarhanali yemedi yıldım gercekten acaba diyorum birkac gün ara versem mi ek gidaya benimde çocuğunda kafasi mi dagilsa yoksa ters mi teper acaba. Dra gecen konusuyoruz sen bu adami Adanaya götür bi adana söyle yesin onu istiyor herhalde diyor oda

Anne sutu alıyorsa uzme kendını yeterınce vitamin alıyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…