2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Çok geçmiş olsun canim gunlerdir bende hastayim ve bebeğe de gecti sayemde cocuk burun tikanikligindan uyku uyuyamiyor. Dinlenemedigim için bende iyilesemedim, yeminle evin icinde kendi kendimize hasta oluyoruz

Reflu yada alerjisi yoksa verebilirisin sıkıntı yok bizde reflu olunca uyku uyuyamiyor mandalina bir dilim yedirmiştim sürekli ağzına acı su geliyor kusuyordu

hayatguzel2015 canım elimdeki bitince senin dediğin damlayı aldım hemen kilo başına bir damla şeklinde mi kullanıyorsun ?
Newvit damladan bizde kullanıyoruz aşırı memnunum sürekli aksatmama ragmen kan değeri iyi çıkıyor hatta gecen bı doktora bahsettim bu markadan haberi yokmuş onun da bebeği vermiş bende bundan alayım dedi

Newvit damladan bizde kullanıyoruz aşırı memnunum sürekli aksatmama ragmen kan değeri iyi çıkıyor hatta gecen bı doktora bahsettim bu markadan haberi yokmuş onun da bebeği vermiş bende bundan alayım dedi
Kilo başına bir damla mı kullanıyorsun canım?İnşallah bizde de işe yarar ya

Valla mahvoldu cocuklar su dis illetinden bizimde ustten bitane patladi ama 3 tane şişik kac tane cikacaksa ciksinda bir süre bizde rahatlayalım. Huni takıp dolasacam yoksa ortalikta
Ayni anda cikmasi cok zor oluyo benm bebeler ikiside bianda patlatti cok pespese mafolduk sanki.gec cikaran cocuklar daha rahat cikaryo gbingeliyo bana

Kilo başına bir damla mı kullanıyorsun canım?İnşallah bizde de işe yarar ya
Kilo başına 1 damla aynen canim pek damla sayamiyorum ben elimden kapmaya çalıştığı için biraz tahmini şekilde veriyorum bı damlalık 11 12 damla alıyor birkaç damla boşaltıp gerisini ağzına sikiyorum bı anda

Cok gecmis olsun canim

Ayni anda cikmasi cok zor oluyo benm bebeler ikiside bianda patlatti cok pespese mafolduk sanki.gec cikaran cocuklar daha rahat cikaryo gbingeliyo bana
Ya o pek belli olmuyor gecen birine denk geldim 11 aylık 8 tane disi çıkmış kadın dedi hiç anlamadım sabah bakiyordum dis var sadece isal olmus mesela onlarda, drda farkli olur herkeste demisti zaten biz aglak mızmız uykusuz bol kakali az atesliyiz mesela

Kızlar biz bundan aldık benim bücür gördükçe korkudan deli gibi ağlıyor yaaa
Cok güzel birde iyi birsey almışsınız.sonra nasılsa alışacak.bizimkide bugün geldi bayıldı benimki saatlerce oynadı bende yemek yaptım yemek yedik tekrar oynadi mutfağı toparladim, kahve yaptım icyim hatta kitap okudum sayesinde ah dedim daha önce neden akıl etmemisim. Zaten paket geldi icinden sesler geliyor benimki hemen gitti nerak ediyor ne var icinde diye bakalim kac gün oynayacak

Aynı performanstan istiyorum

Kuzum bizimki 9 aylik olmak.uzere 7aylikken 6 disi cikardi hepsi bi haftada cikti

Çok geçmiş olsun canim gunlerdir bende hastayim ve bebeğe de gecti sayemde cocuk burun tikanikligindan uyku uyuyamiyor. Dinlenemedigim için bende iyilesemedim, yeminle evin icinde kendi kendimize hasta oluyoruz
Havadan bile mikrop geliyormuş cnm valla bazen diyorum evi havalandirmasam daha iyi. Ve kasım ayında böyle olduysak kışı düşünemiyorum. Benimkinde suan bir sey yok gibi ama ağzında bir koku var herzamanki hoş kokusu yok ya bademcik şişti ya başka bir sey hastalığın ayak sesleri gibi geliyor? Diş çıkarma koku yapar mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…