2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kardes candr ya hele ayni cinsten oldumu bana daha bi guzel geliyo bi kizim bi oglm var ama allah omur verrse bi kiz daha isterm
Aynı fikirdeyim cnm hemcins kardeş çok güzel bir duygu oğlum hep erkek kardeşim olsun diye yalvardı bize resmen 7 yaşında kardesi oldu erkek çok sevindi tabi. Eğer kiz olsaydi ikinci büyük oğlum ısrar edecekti gene yap diye. Şakasina diyoruz üçüncüyü yapalim kiz olur belki diye diyor ki anne ben tasarruflu çocuğum 1 kardeş yeter ikinciye gerek yok diyor:)))) bencede dedim:))

Benim bi ablam var can yoldasim birde abim var ondan bihaberm evlenmeden once abim aramz cok iyidi evlennce araya gelingirdi :))) koptk o yuzden kizimi hic tek birakmak istemiyrm bi kiz kardesi olsn ona dayanak hep
maalesef gelin girmese bile bir kiz kardes gibj olmuyor benim abimle aram iyidir ama bir ablam kadar yakın degiliz herşeyi konuşamayız mesela Allah gönlüne göre verir inşalalh

Dogrudur valla havalar hep pis dışarda temiz bir hava yokki ama iste gene havalandiriyoruz valla kuzum koku olayıni pek bilmem zaten burnum tıkalı koku neyin alamıyorum.

Kizlar bu dis cok zor gercekten bir haftadir ne uyku kaldi ne bisey cok huzursuz alttan iki disi var sadece ama ustlerin cikmasi gerekmiyomu kabarma yok sadece altta bi kopek disinde kavarma var hafif ustler cikmadan o cikarmi herkesin 8.9 dis cikmis ne guzel bizim 3. Bu kadar zorluyosa nasil olcak bilmiyorum Allah yardimcimiz olsun cok canlari yaniyo galiba yavrularin

kızlaaaar birşey sormak istiyorum. Kahve içenler ne yapıyorsunuz artık istediğiniz kadar içmeye başladınız mı? Kahvesizlik vuruyor artık sabah bir tane Türk kahvesi içiyorum ama yetmiyor bana. Ülser oldum kahve yüzünden yine vazgeçemedim. Artık uykusuzluk falan yapar mı bebekte? Günde üç defa emiyor aşağı yukarı

Çok canım çok yanıyor canları. Çizimde üstteki bir dişi çakacak allahım nerdeyse 20 gündür canımıza okudu. Sürekli mızırdanıyor ağlayarak uyanıyor geri uyuyor. El sürekli ağzında iştahsızlık başladı. Bugün artık kopardı ama Allah bilir ne zaman patlar

Fırsat bulursam günde 3 kahve bile iciyorum bebekte farklı bir etki görmedim

Ayni bizimde oyle canim insallah cikkar bi oncede rahatlarlar

Ben iciyorum canim sikinti olmuyo bende cok icerim kahve olmazsa olmazimdir

Kizlar bisey sorcam goz muayenesine gittinizmi goturdunuzmu bebisleri 9 aylikkdn cagiridlar bizi. Ama etraftan cok duydum kanca takiyolar gozunun icine iyicr bakiyolar cok aglatiyolarmis baya cani yaniyo galiba anne babayi da iceri almiyorlarmis cok yer boyle birsey varmi ben goturmememye karar verdim ilerde gotururum insallah boyle biseyse cok kotuymus gercekten

Bizi muayeneye tas ilk doğduğu zamanlarda almışlardı bir daha gelin demediler.
Ama böyle birşeyse zaten kırmzı halı serseler mümkün değil

Hiç duymadım öyle bişey umarım da doğru değildir. ben götürdüm canım, fotoğraf makinası gibi bir aletle 2 metre uzatan resmini çeker gibi yaptılar, 15 dk sonra bilgisayardan sonuçlar çıktı, dr normal 1 yaşında bir daha kontrol olacak dedi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…