2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

Evet canım nimenrix, menveo ve menectra 4lü aşılar. Bunlar a grubu. Birini seçeceksin. Bexero ise b grubu. Bexeroyu ayrı yapacaksın.

Eklentiler

• 20191101_005740.png
    658,3 KB · Görüntüleme: 16
Evet canım nimenrix, menveo ve menectra 4lü aşılar. Bunlar a grubu. Birini seçeceksin. Bexero ise b grubu. Bexeroyu ayrı yapacaksın.

12. aydan sonra yapanlara bexero yine 3 doz.

Nimenrix tek doz. Menveo ve menactra 2 doz.

Ben de 9, 11 ve 12den sonra bexero.
Nimenrixi de 12den yapayım diyorum bakalım.

Günaydın canlar
Geçenlerde instagramda bi hesapta görmüştüm kahvaltı yapmak istemeyen bebeler bile yiyor diye” tarhanalı omlet”. Gerçekten bizim oğlan bi şey yemek istemediği günlerde bile bundan yiyor mutlaka. Sizde denemek istersiniz belki.

Az zeytinyağı ya da tereyağında biraz tarhanayı hafif kavuruyorum. Bir yumurta sarısına biraz lor, biraz yoğurt varsa biraz kereviz yaprağı ekliyorum. Piştikten sonrada üstüne ceviz rendeliyorum

Bende yapıyorum canim ama ben direk 1 tatli kasigi tarhanayla yumurta sarisini karistirip arkali onlu pisiriyorum istegw gore yumurta zeytin peynir konuluyo

Iyı aksamlar kizlar düğün vardı yoğunluktan hıc yazamıyorum bız 9 aylık olduk kan alındı bugün 12.60 kilo 10 boy 72 durumlar böyle bizde 2 asagı 2 yukarı 4 dıs var
Ay maşallah 11.300 76cmle en tombik biziz sanıyodum. Anne sütü+ ek gıda mı sadece canım

deneyeceğim yarın sabah işallah benimkide yer

Ne gibi dert canim Allah dermansız dert vermesin bünyesi almaya musait demekki kuzunun
Kilodan o bölgedeki yağlamadan ötürü gömülü penis ve sünnet sonrası yapışıklık meydana geldi canım bahsetmiştim. Testisin torbadan yukarı çıkmasını bile buna bağladılar. Kilodan olabilir dediler. Operasyon geçirmesi gerekecek. Dediğin gibi rabbim dermansız dert vermesin

kızlar iyi akşamlar.
birşey sormak istiyorum sizinkilerde sinirli bir şekilde durup dururken kendini sıkıp kasıyor mu ? Daha doğrusu sinirli bir şekilden ziyade ben sinirden mi yapıyor diye düşünüyorum. İki yumruğunu sıkıp kendini kasıyor inanılmaz moralim bozuldu normal mi yoksa sinirden mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…