2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bunda sertlik yok canım ama bacağını ben elleyip bükmek istediğimde direniyor dümdüz tutuyor kendisi oynatıyor ama kesinlikle elletmiyor bize. Ateş çok oldu. 6. Ay aşılarında hiç ateş olmamıştı ama bexsero mahvetti bizi. Keşke yaptırmasaydım dedim hani çocuğun hiç keyfi kalmadı, bide ateş düşürücü calpol ün tadını hiç sevmiyor şimdi kaşıkla verilen hiç bir şeyi almıyor yani oturup ağlayacağım çok bunaldım
Sabret canım ısrarcı olma kaşık konusunda bu defa on yargılı olur süreciniz uzar aşılar konusunda bende çok kararsızım böyle şeyleri okuyunca hic yaptırasım gelmiyor

Doktor dişler her an gelebilir dedi, zaten sürekli ağzında eller çekiştiriyor ağzını. Acaba diş etleri hassaslaştığından ağrı yapıyor kaşığı ondan mı istemiyor ki yani kaşık değdiğinde acıtıyor olabilir. Tecrübeli anneler bu durumu yaşayan oldu mu ne yapmak lazım?

Bunda sertlik yok canım ama bacağını ben elleyip bükmek istediğimde direniyor dümdüz tutuyor kendisi oynatıyor ama kesinlikle elletmiyor bize. Ateş çok oldu. 6. Ay aşılarında hiç ateş olmamıştı ama bexsero mahvetti bizi. Keşke yaptırmasaydım dedim hani çocuğun hiç keyfi kalmadı, bide ateş düşürücü calpol ün tadını hiç sevmiyor şimdi kaşıkla verilen hiç bir şeyi almıyor yani oturup ağlayacağım çok bunaldım
Bi de birden fazla dozu var dimi o aşının. Insallah onları olurken bi sıkıntı yaşamaz. Kıyamam ya inşallah en yakın zamanda eski keyfine kavuşur

Günaydın canım üşütmüş biraz şükür iyi şimdi biraz birde çok huzursuz ağlayıp durur onu da diş çıkaracak ondan dedi su içiyor sevıyor suyu ama muhallebi yapıyorum yemiyor akşam çorba yaptım içmedi patates kabak püre yapıyorum yemıyor küçük küçük doğrayıp pişirsem öyle yer
Çok ağlak bişey oldu ve hiç durmuyor sürekli hareket halinde bundan sonra kilo alması zor bekleme diyor eşim iyice canımı sıkıyor
Diş çıkarma döneminde normal canm bizimde geçen hafta öyle idi sanirim üst dişler cikti cikacak. Çıkarsa sırada ne var bilmiyorum alt üst cikmis olucak yanlar ne zaman cikar bilmiyorum. Muhallebi nasıl yapıyorsun tarif alabilir miyim?

Diş çıkarma döneminde normal canm bizimde geçen hafta öyle idi sanirim üst dişler cikti cikacak. Çıkarsa sırada ne var bilmiyorum alt üst cikmis olucak yanlar ne zaman cikar bilmiyorum. Muhallebi nasıl yapıyorsun tarif alabilir miyim?
Canım pirinç unu veya irmik le yapıyorum suyla pişirip içine biraz üzüm pekmezi katıyorum tat versin die veya meyve de rendeleme bilirsin pirinç unu ile yapıp armut rendelemiştim bir kere yemişti umut

Diş çıkarırken kaşığı ve kayı gıdayı reddetiyorlar mı canım? Bizimde ön dişler çıkmak üzereymiş normalde kaşığı alıyordu yiyordu da ama şimdi ağzını sımsıkı kapatıyor açmıyor almıyorda ne kaşığı ne püreyi

Diş çıkarırken kaşığı ve kayı gıdayı reddetiyorlar mı canım? Bizimde ön dişler çıkmak üzereymiş normalde kaşığı alıyordu yiyordu da ama şimdi ağzını sımsıkı kapatıyor açmıyor almıyorda ne kaşığı ne püreyi
Reddediyorlar canim alt 1 disimiz patladı bizim 3 gün ağız kilit yaptı sen sabret ve sakin zorlama

Agrisi olduğu için kilitliyo cnm bence dişten birkaç güne düzelir insallah aşıdan değil-dir bence diştendir. Geçiçi bi süreç geçicek insallah

Kızlar sanki yazılmıştı ama hatırlayamadım. Su içirmek için ne kullanıyorsunuz? 3 delikli bir suluk görmüştüm bi ara akıtmayan. Şimdi bulamıyorum. Bir de günde kaç cc içmeli

Kızlar sanki yazılmıştı ama hatırlayamadım. Su içirmek için ne kullanıyorsunuz? 3 delikli bir suluk görmüştüm bi ara akıtmayan. Şimdi bulamıyorum. Bir de günde kaç cc içmeli
Ben Chicconun bir biberonu var onunla veriyorum . Doktor ne kadar içmek isterse dedi. 10 ccde olur 50ccde bebeğe kalmış bir durum demişti

Kızlar maşallahınızı alırız. Oğlum ilk defa kendi uyudu. Gelişmeleri yazıcam eğer hersey düzgün giderse tavsiyelerimi iletirim şu an çok erken. Ama mutluluktan ölebilirim şu an

Eklentiler

• IMG-20190822-WA0039.jpeg
    IMG-20190822-WA0039.jpeg
    66,8 KB · Görüntüleme: 51
X