2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bence kafana takma canım öyle sey mi olur huy gecer falan diye. O zaman neden her cocuk annesinden farklı huylara sahip oluyor. Hem dinimizde de süt kardeşlik süt annelik var peygamber efendimiz de süt annesi varmış. Sen bebeğinin iyiliğini düşüneceksin tabikide

Bence kafana takma canım öyle sey mi olur huy gecer falan diye. O zaman neden her cocuk annesinden farklı huylara sahip oluyor. Hem dinimizde de süt kardeşlik süt annelik var peygamber efendimiz de süt annesi varmış. Sen bebeğinin iyiliğini düşüneceksin tabikide

Kızlar diş ishal yapar mi ya dünden beri ishali geçmiyor ama pirtliyo bi damla çok yapmıyor maflora başlatti doktor bugün. yoğurt alerjisi diye düşündüm popoda dokuntu oluştu pisikte oldu ama 2 gün sürmesi ishalin acaba dedim diş mi çünkü çok kaşınıyor dişleri.

Canim benim 1 numaram dış çıkarırken olmadı ishal ama genelde duyarım bende dis ten dolayı ishal olanları öyle ise anlarsın 1 2 güne patlar dişi . Acaba sut alerjisimi vardı karmakarışık bu alerji durumu ne kadar çok yayginlasti ya

Evet yoğurda alerjisi oldu ama vermedik bir daha yoğurt ama devam ediyor gecmesi gerekmiyor muydu. Evet alerji çok arttı ya. Belki eskiden de vardi ama bilinmiyordu. Valla geçen hafta rota aşısı oldu ondan mi yoğurt verdim ondan mi yoksa dişten mi kafam allak bullak. Kakası da sulu değil kıvamı her zamanki gibi Ama gun de 7 defa yapıyor.

Kuzum.sen bir cay kasgi vrmemsmiydin bn sanmam bu kdar yogurda tepki versn asidan olablr rotadan dolyi olablyo boyle seyler birde dislerde bnmkilerde ishal oluyolr amaishali popoyu tahris etmiyo benmkilern.

Kuzum.sen bir cay kasgi vrmemsmiydin bn sanmam bu kdar yogurda tepki versn asidan olablr rotadan dolyi olablyo boyle seyler birde dislerde bnmkilerde ishal oluyolr amaishali popoyu tahris etmiyo benmkilern.
Bir buçuk çay kaşığı verdim cnm yoğurt. Valla bende anlamadim neden hala yapıyor nesesi emmesi iyi dişleri cok kaşınıyor sadece. Rota aşısı da 8 gün oldu hala etki devam eder mi bilemedim sanirim yarin gene gidecem

Mutlu1anne benimkinin de süt alerjisi yüksek ihtimalle çoğu belirtisi var. Bir buçuk haftadır diyetteyim. Sizin doktordan memnunsanız şehir ve doktorun adını söyleyebilir misin? Alerji doktoruna götüremedik henüz. Bir de doktorun verdiği listeyi ekleyebilir misin. 4 buçuk aylığız 5buçuk olunca ek gıdaya geceyim diyorum

Ankarada bülent enis şekerel. Liste paylaşmam mümkün değil ne yazık ki çünkü tamamen bebeğin durumuna göre hazırlanan bir liste . Daha doğrusu bir taslak ama ince detayları doktor size sözlü anlatıyor. 2. Doz rotayı yaptırmayın dedi doktor yaptırmadık. İmkanınız varsa gitmenizi tavsiye ederim çünkü sürekli gidilmiyo bir kere ya da maksimum iki kere gitmeniz yeterli oluyor.

Teşekkürler. Haklısın bebeğie göre değişir. Gitmeye çalışacağım

Bebeklerinin gece uykusu düzenli olan anneler gündüzleri kaç saat uyuyorlar toplamda

Gündüzleri dört saatte bir yatıp 1.5-2 saat kadar uyuyor. Akşam altıdan sonra yatırmıyorum. Dokuzdan sonra gece uykusu oluyor. Sabah altı gibi uyanıyor. Kızım kendi kurdu düzenini. Ben ona uydum.

Bizim de diş sancısı var. Keşke bir iki güne cıksa hemen çıkmıyor dediler

Canım rotadan da olabilir zaten besin alerjisi olan çocuklara rota aşısı onerilmiyomus pek,ilkinde bizimde ishal nerdeyse 2 hafta sürdü doktor rotadan olabilir demişti,2.dozu vurulmayin dedi

Kızlar kan damladı bisteron kullanan var mi memnun mu? Kabızlık yaptı mi? Ne kullanıyorsunuz kan ilacı kabızlık yapmayan güzel bir marka arıyorum da. Bisteron myiron sidefer arasında kaldim.
Newvit kullanıyorum çok memnunuz. Tadını da çok sevdi ver ver diye eliyle itiyor elimi

Sevmezse anne sütü katın diyorlar alışması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…