2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Goz goze olma kismi gerckten cok.onemli ve her lokmada himm cok tatli sapsup sesler bizim gelim.bu sekilde yapti artk olcagndan mi ek gidada hic sorun yasamadilar bende buna bagliyrm. Ve canm cok sevndm doktrdanda memnun kalmana

Bizde 6.hastalikdan nasibimizi aldik kizlar cok zorladi iki gun yuksek atesle mucade verdik simdi kirmizi dokuntuleri var her cocuk farkliyms gerckten kizimda 6.hastlk olmstu o bu kadr zor atlatmadi bu yavrm cok zorlandi. Rabbm yavrularmizi korusun ek.gidada bol istahlar versin . Yemeyen cocuk cok zor ilkinde yasadim insallah bebelermz annelerini uzmeden guzel guzel yerler sevgyle kalin:)

Canim bende yatarak emzirmeye alıştırdım sütüm çok tazyikli oturarak ememiyor 1 ay meme reddi yaşadık ve kilo alımı yavaşladı cozum araya araya yatarak emzirmeye alıştırdım meme reddini bu şekilde astik
Ama şuan her öğün yatarak emiyor gecede sürekli memede koynumda o 1 ay meme reddini yaşadığım icin varsın boyle emsin aşırı zorlandım psikolojim bozuldu o donem
Zordu ya

Bende ilk çocuk hevesiyle aventin wasabisi var 6 ay kullandım durdu 2 yıl şimdi iki numrama Çok ta gerekli değil aynen almayın süzgeç is görüyor :)

Geçmiş olsun canim benim 1. Numaram 1.5 yaşındaydı 6. Hastalık geçirdiğinde fena bir ateşi var anlayamadık zaten 3 gün düşmedi ateşi gece gündüz 39
Üstüne çıkıyordu en son Ateş bitti döküntüleri çıktı aaa 6. Hastalık dedik

farklı pozisyonlar denedin mi canim emzirmek icin pes etme bence donecek. Bende yaklaşık 1.5 ay yaşadım sadece uykuda emzirebiliyordum şuan yatarak emziriyorum bu pozisyonu sevdi emerken hareketleride kısıtlanmıyor hareketli bir bebek çünkü bide sütüm çok tazyikli benim oturduğum zaman hemen tıkanıyor emmemiyor ona bağlıyorum ben meme reddini

Selam kızlar kuzuları hasta olan,hastalık atlatanlara çok çok geçmiş olsun.

Bizim ilk diş patladı bi hafta rahat ettik derken şimdi yanındaki zorluyo sanırım yine huzursuz günler ve uykusuz geceler...

5 ay 14 günlük oldu 4 gündür tadıma başladık doktor önerisi ile. Havuç ve kabak tattı şu ana kadar ama emmeye olduğu kadar hevesli çıkmadı ağzını kitliyor

Buharda pişirme için makina almayacaklar ikeada aparatı var büyük küçük tencerelere uyum sağlıyo ben onu kullanıyorum bir bakın isterseniz.

Aynı beni anlatmisin cnm benimki de otururken boğazında kaliyor diye yatarak emzirdim meme reddini bende yaşadım 1 ay cok zordu ondan yatarak emsin varsın dedim. Ama şimdi bir yere gidince de yatmak istiyor geceleri zorlaştı. Takzikli gelse bile artık kendilerini kurtarirlar ek gıdaya gececekler artık yavaştan oturarak emzirmeye alistircam ben bakalim sonuç ne olacak.

İste aynen bende bir yere gidemiyorum bu sebepten ötürü bende yavaş yavaş denesem iyi olur

Sagolasn bizde ayni oldu ates ates dis dis dediler . Dokuntuler olnca anladikki 6 hastalik ama.bunu asiri istahsz da yapti cok huzursz belki diste ayni anda baskiladi.surekli.bagriyo basmiz agriyo artik aglamakda degil surekli bagryo

Çok geçmiş olsun canım benim. Ya ben ilk defa duyuyorum bu 6.hastalık olayını. Nasıl anladın belirtileri neler?

Tatilde düzen iyice kaçtı cnm kendi evimde her sey yolunda idi ağustos sonu gidince artik düzeni otutturcam. Şimdide dedigin gibi oturarak emzirmeye alistircam derken bile suan yatarak emisiyoruz:))
Evet insan evde olmayınca düzen bozuluyor birgün disari cikayim dediginde bile bir bakmissin çocuk farkli saatte yatıp kalkmış anlayabiliyorum

çok gecmis olsun canım çok şükür atlatmışsınız Allah beterinden korusun yavrularımızı

Baya herseyi denedim canım ama yok hatta sütüm birak tazigi suan okadar azaldi ki genede yapiyor. Bende reflüye bağlıyorum dra sordum refluden yapiyor olabilir mi diye yapar dedi isallah gececek bende pes etmemeye çalışıyorum ama bazende sinirimden artik oturup ağlıyorum. Cok zor emmek istemeyen bebe

Cok gecmis olsun cnm.Sen ve ben geçirdik sanirim 6.hastalığı başka geçiren var mi? Döküntü olduysa korkma artık o bitiş cnm şükür atlattık normalde 6.aydan sonra olan bir hastalikmis biz 5.ayda erkenden olduk.

Evet insan evde olmayınca düzen bozuluyor birgün disari cikayim dediginde bile bir bakmissin çocuk farkli saatte yatıp kalkmış anlayabiliyorum
Aynen cnm insallah bozulan bu düzeni ağustos sonu gittiğimde tekrar düzeltebilirim büyük oğlanda gece 12den aşağı yatmıyor bizde öyle herkes sapıttı evde:))

Çok çok haklısın gerçekten çok zor

Canım buralarda değildim, yeni gördüm mesajı. 2.30 saatlik uykuyu geç yapıyor. Gece uykusuna da ondan geç yatıyor. İkindi de şekerleme yapması lazım, yarım saat uyuşa yeterli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…