2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
kızlar merhaba. Ya size birşey sormak istiyorum. Bir tek bizim evde mi gündüzleri bebek uyanmasın diye uyuduğu saatlerde aman çıt Bile çıkarmamak için fısıldayarak konuşuluyor yürürken bile parmak uçlarında yürünüyor. İş bile yapamıyorum telin sesi hep kısık. Anormallik bizde mi yoksa herkes mi böyle
soyle soyleyeyim ben de,ilkinde eve gelen hemsire ablamiz supurgeyi calistirdiginda aman abla napiyosun falan demistik,o da guzelce aciklamisti o aliskinn bu tarz sese,sakin sessiz ortam yaratmayin vs. ama biz yapamadik o yuzden buyugunde sizin gibiydik. bunda ise ztn evde bi cocuk var,surekli ses,oyuncaklar her yerde,anlik bagirmalar,sarkilar oyunlar cizgi filmler :) sonuc muhtesem. yeter ki uyumak istesin,bitti. gece uykusu farklidir onu dememe gerek bile yok tabi . ama siz gec kalmis olabilirsiniz degistirmeye calsirsaniz,alismistir bebe. biz nasil yetistiriyorsak oyle de alisip buyuyorlar. ne diyelim ya biz oyle gorduk gecirdik diye ya da ilki diye boyle oluyor. 2.cocuk olsaydi ztn farkli yapardin bunu

F Fiko78 yeni giriyorum ve okudum cok korktum ya iyi degil mi bebis? inanamiyorum nasil yuvarlanmis oyle. :KK43: farkli biseler yazmadigina gore korkulacak bir sey olmadi diye tahmin ediyorum operim onu ben :) haklisn ama cidden cok anlik bir sey. benim minnos da bkac gundur baya ataga gecti,hos poposu ve kafasi agir basiyo,beli one atiyo. baya bi antrenman lazim ,cocuk ay seklini aliyor daha tam donemiyor diye :)

Kızlar bebeğim daha iyi bugün ateş-i çıkmadı çok şükür 3.gün gecer demişti doktor ateşine geçti. Lâkin bana doktor menenjit salgını var muhakkak aşısını yaptırın dedi. Menenjit 1 yaşından sonraya bırakmayın dedi. Menenjit aşısı yaptıran var mi varsa yan etkili bir as

bizim doktor da 3. ay yaptırın demişti yaptırmadık şimdi 5e kaldı pişman oldum ya. Yan etkisi var mı acaba ateş dışında bende merak ediyorum. Yaptıran var mı? Bir de 4. Ay aşısıyla yaptırsak ağır gelir mi ki? Ya da 1 hafta öncesi sonrası falan? Arada illa 1 ay olması gerekir mi ki

kızlar merhaba. Ya size birşey sormak istiyorum. Bir tek bizim evde mi gündüzleri bebek uyanmasın diye uyuduğu saatlerde aman çıt Bile çıkarmamak için fısıldayarak konuşuluyor yürürken bile parmak uçlarında yürünüyor. İş bile yapamıyorum telin sesi hep kısık. Anormallik bizde mi yoksa herkes mi böyle
Bizimki sesli ortamlarda uyuyor hatta sesli ortamda uyumayı seviyor

Arkadaşlar ek gıdaya 5. Aydan sonra başlıyacak var mı bizimki hem emiyor hem mama yiyiyor Bazı ürünleri aldım indirim denk geldikçe iştahlı bir bebek bizimkisi başlasam mı bilmiyorum arkadaşımın doktoru 5.ayda başlatmış sadece emmesine rağmen

Merhabakızlar bebeğim 5 ayını doldurmak üzere su veren var mı, verenler ne kadar veriyor, bazen bebeğimin eşine salatalık, yesil soğan, suyunu çıkarmayacak meyveler veriyorum ağzına götürmek hoşuna gidyr ıyı mı yapmıyrm sizce bazı gunlerde çay kaşıgı kadar yogırt verıyrm ama içim içimi yıyor acaba yanlış mı yapıyorum diye sizin görüşleriniz neler siz neler yapıyorsunuz bu konularda
Ben su veriyorum canım hem emiyor hem mama yiyiyor ek gıdaya 5.aydan sonra başlasam mı diye düşünüyorum bende🤔

Arkadaşlar ek gıdaya 5. Aydan sonra başlıyacak var mı bizimki hem emiyor hem mama yiyiyor Bazı ürünleri aldım indirim denk geldikçe iştahlı bir bebek bizimkisi başlasam mı bilmiyorum arkadaşımın doktoru 5.ayda başlatmış sadece emmesine rağmen
Bendrr karar veremedim sadeve emiyor su anda bizimde hemsire iyi verme daha dedi sağlık ocaginin doktoru başlayabilirisn dedi
Kararsiz kaldım 🤔biz yemek yerken yemek ıstiyor biizmde

Biz 5.ay itibariyle başlayacağız hem mama hem meme alıyor.

Biz 5.ay itibariyle başlayacağız hem mama hem meme alıyor.

Canim nasil neyle baslamayi dusunuyosun firsatin olursa tariflerinle beraber paylasablrmisin basladigin zaman. fikir olur bende baslasammi baslamasammi bilmiyorum ama eninde sonunda basliycak sonucta tabiki

Canim nasil neyle baslamayi dusunuyosun firsatin olursa tariflerinle beraber paylasablrmisin basladigin zaman. fikir olur bende baslasammi baslamasammi bilmiyorum ama eninde sonunda basliycak sonucta tabiki
şu an araştırma aşamasındayım canım. 2 hafta sonra doktorla bir görüşeceğim onunda nasıl başlayayım ne edeyim vereceği alternatiflerle hareket edeceğim. Hemen paylaşırım canım

Bendrr karar veremedim sadeve emiyor su anda bizimde hemsire iyi verme daha dedi sağlık ocaginin doktoru başlayabilirisn dedi
Kararsiz kaldım 🤔biz yemek yerken yemek ıstiyor biizmde
Daha vermedim valla canım sadece dudağına değdiriyrıum ve o nesneın adını soyluyrm emmesine de izin veriyrm şimdilk bunları yapuyrm

bizim doktor da 3. ay yaptırın demişti yaptırmadık şimdi 5e kaldı pişman oldum ya. Yan etkisi var mı acaba ateş dışında bende merak ediyorum. Yaptıran var mı? Bir de 4. Ay aşısıyla yaptırsak ağır gelir mi ki? Ya da 1 hafta öncesi sonrası falan? Arada illa 1 ay olması gerekir mi ki
Valla cnm bende yaptırmadım saglik ocagi 1 yaşından sonra tek doz önerdi

Yoğurtla başlıyorlar genelde ben bu çocuk aç kitabı aldım oradan faydalanıcam bakalım

X