2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

Canım ben 2. Aydan beri uğraşıyorum. Şuan 3 ay 20 günlüğüz hala tam geçmedi ama 2 gündür baya azaldı. Pes etmedim emmediği yerde sağıp kaşıkla verdim. Yatarak emzirmek etkili çözüm denemeni öneririm

Canım yatarak bende bir deneyeyim yarın da böyle devam ederse çok korkuyorum bırakacak diye

En erken 6 da kalkıyor gündüz uykularımız bizim de az bazen yarım saatte uyanıyor

Kuzum benmkiler byle ya kolayci sanrm birde sarilik donemimiz oldu hastnede yattik cikarkende bol bol sagip ver dediler 40cikana kadr o aradada alisti biberna

Kızlar ya tam 1 hafta oldu bebegim hiç kilo almamış ayni kiloda ne yapayım sizce? Normal mi bu yasayan var mi? Ek gıdaya mi geçsem kaşık mamaya mi?
Yani sen daha bilirsin kuzum ama.bir hafta artk bizim icin belirleyci degil diye dusunuyrm boyu uzamistr belki. Ek gidaya erkn gecis yapip uzulmeni istemem birde suan ek gidaya baslasana zaten porsiyn seklinde baslamani asla tavsye etmem.suan zaten tadim yaptrcgn icin kilosuna ekstra bi katkisi olmaz diye dusunuyrm birde kasik mamalari ciddi kilo yapiyr ama ne kadr saglikli kizim cok zayf oldgu icin paket paket verdm herobabyninki verdgim hafta hemen farkederdi hatta gecenlerde bile aldim cok suzulmustu biraz toparladi ama isde bu kadr hizli kilo aldrmasi beni biraz dusundryo ben ce canim bu ayki boy kilo takibi bekle istersen bakalm degisecek mi

Rotavirus aşısı ateş yapan var mıydı? Biz dün yaptık 38lere cıktı ateş gece biraz düşmüştü yine başladı hep 38 civarı. Düşsede yine çıkıyor
Günaydın canım bizde az yapmıştı hemen geçti. Ama bazı arkadaşların bir kaç gün sürmüştü

Sık sık emzirmeye basladim 3 saatte bir emziriyordum kilo alimi durunca sürekli yarim saatte bir teklif ediyorum. Kasik mama ben oglumda da vermiştim ciddi anlamda kilo yapiyor. Ve netten okuduğum kadarı ile kabız da yapıyormuş ondan açıkçası korktum kabız yapar mi diye yoksa kaşık mama konusunda da kararsizim. Ek gıdadan önce iyi oluyor aslinda kaşık kullanmayı da öğrenir bebegimin doyamadığı gece sürekli kalkıp emmek istemesinden anladim aslinda birde artık büyüdükçe sütüm az geliyor bebege aslinda ayni süt ama bebek midesi genişliyor sanirim. Bakalim.haftaya bir daha tarticam gene kilo yoksa ya kaşık mama ya ek gıda? Sence hangisini vermeliyim? Doktor sen bilirsin dedi de

Rotavirus aşısı ateş yapan var mıydı? Biz dün yaptık 38lere cıktı ateş gece biraz düşmüştü yine başladı hep 38 civarı. Düşsede yine çıkıyor
Geçmis olsun cnm nasil oldu? Bizde hiç ateş yapmadı rota ama yapabilir demişti hemşire? 38.5 geçmedikçe ateş düşürücü verme soy demişti.

Gecmis olsun. Bizde hic olmadi ama arkadaslarimin cocuklarinda ates de yapti bagirsak sıkıntısı da. Ates 24-28 saat surup inmis, oyle dediler.

Kuzum biraz devam.sutu denesen nasil olur bi ay kadar mama kullansan benm kizim.da erken ek gidaya gecsten agzim cok yandi belki yemeyeck bi cocukdu ben ek gidaya erken gecemeye bagliyrmdr. Birde bizde cok sukur kasik mamasinda kabizlik ilgili.bi sikinti hic yasamadk hatta bi ara devam.sutu hazrlayip ona kasik mamasi yaptk kabizlik yasamadk cok sukur. Sen bilirsn kuzum ama bence gece de sik kalkyrsa bence sen biraz formul mama ver bu surecdede tadimlik ek gida surece baslarsn bir aya tattrdgn seylerin porsynlarini biyutrsn 6 aya yakinda porsyn boyutna gelrsn.

Geçmis olsun cnm nasil oldu? Bizde hiç ateş yapmadı rota ama yapabilir demişti hemşire? 38.5 geçmedikçe ateş düşürücü verme soy demişti.
Gecmis olsun. Bizde hic olmadi ama arkadaslarimin cocuklarinda ates de yapti bagirsak sıkıntısı da. Ates 24-28 saat surup inmis, oyle dediler.

Sağolun kızlar. Bizim 22 saat oldu. 38.2lerde verdik dayanamadık uzayınca bağırsaklarını da rahatsız etti sürekli kıvranıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…