2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kanlı mukuslu kaka, egzama benzeri bişiler var mı canım? İnek sütü bir anda çıkmıyor hep ağlardı olsa sanki? İdrar yolu enfeksiyonu olmasın?

Yok kuzum.elhamdullilh sutum var ama emmiyr agzina aliyr bi donduryor agzinda memeyi emmiyor sonrada parmaklarini yiyr sapur supur zaten sagdigimda gogus dolu oluyo surekli sagip iciriyorm henuz mama kullanmadik sagdiklarmgun kurtarmaya calsiiyrm

Yok kuzum.elhamdullilh sutum var ama emmiyr agzina aliyr bi donduryor agzinda memeyi emmiyor sonrada parmaklarini yiyr sapur supur zaten sagdigimda gogus dolu oluyo surekli sagip iciriyorm henuz mama kullanmadik sagdiklarmgun kurtarmaya calsiiyrm
Maşallah sutune canim,, niye emmiyir acaba? istahsizlik olabilir uykuya daldirdigin gibi agzina ver memeyi.benim oglum üç gün ac kalsa abartısız söylüyorum 30cc den fazla içmez.uykuda emmese asla başka turlu emmez sende dene istersen

Iyi geceler kizlar oglum 4 aylık ve salyasi yok hep duyduğum herkesin bebeğinin tükürükleri artıyormuş bu donemde ama benimkinde hiç öyle bir şey yok normal mi bu?
ay Cnim olmasın zaten kizimda hiç yoktu 4aylik askıya goturdugumde çoktan diş çıkarmıştı.oglumda iki ayidir yaklaşık çeşme gibi salya akıyor daha diş falan yok üst baş yetistiremiyorum salyadan .

Günaydın.
Çok çikolata yüksek kafein içerdiğinden bebekte uykusuzluk yapabilir canım dikkat et.

Ay cok sevindim meme reddini geçti o zaman prensesin. benimki de emiyor artık az da olsa. Ben zaten doğumdan beri hep çikolata yiyorum tatlının dibine vuruyorum. Benimkinde de aci yediğimde vücudunda benek çıkıyor.

Bizimki 3 ay 1 haftalıkken dönmeye başladı. Dönmeyi öğrenir öğrenmez gece yüzüstü yatmaya başladı. Ben sırtüstü koysam da 2 dk. içinde dönüyor. İlk günler ben de sizin gibi endişeliydim ama bir şey olmuyor. Önemli olan düz yatağa yatırmak asla yanına yastık, battaniye, oyuncak hiçbir şey koymamak. En kritik olan bu. "Uyku arkadaşı" falan diye bile olsa yumuşak oyuncak koymayın. Ben üstünü bile örtmüyorum, onun yerine 1 ince kat daha giydiriyorum. Sert oyuncak ya da emzik de tutmuyorum yatağında, dönünce altında kalırsa canını yakmasın diye. Yatakta dört dönüyor ama bunlara dikkat ettiğim için içim rahat. Bebeğiniz güzel güzel büyüyüp gelişsin, sizin de içiniz rahat olsun :)

Ay cok sevindim meme reddini geçti o zaman prensesin. benimki de emiyor artık az da olsa. Ben zaten doğumdan beri hep çikolata yiyorum tatlının dibine vuruyorum. Benimkinde de aci yediğimde vücudunda benek çıkıyor.
ben pek yemiyordum canm,özellikle antibiyotik içtiğimde hiç emmek istemiyordu.Acı ve karpuz yediğimde oluyor o benekler

Kanlı mukuslu kaka, egzama benzeri bişiler var mı canım? İnek sütü bir anda çıkmıyor hep ağlardı olsa sanki? İdrar yolu enfeksiyonu olmasın?
İdrar yolu enfeksiyonu da çıkmadı egzama tarzı bişi de yok ,ama çok ağrılı bu şekilde agliyo
İdrar yolu enfeksiyonu çıkmadı.ama mukuslu kaka oluyo sanki yani mukuslu kaka dediğimiz birbirine degdirince uzayan kaka di mi

Uzayan kakadan ziyade içinde iplikçikler varmış gibi. Önsütü çok alınca da oluyor o, sen şimdi sağılmış sütü verdiğinden tam emin olamayız ondan. Doktor ne dedi peki? Düzelmedi mi hala?

Sadece süt mü veriyorsun mama da veriyor musun?

ben hiç kullanmadım bilmiyorum canım. Sen diyince bakıcam şimdi.
Ne yaptın aldın mı
Ben indirimden alabildigim hersryi aldim. Kullananlar cok memnun, ona guvendim. Gerci daha cok var onlari kullanmaya ama yine de aldim bir daha bulamam bu fiyata diye.
Ben de önlük ve tabak aldım kaşığından memnun olunmadığı yorumları gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…