2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar günaydın. Ben birşey sormak istiyorum ya bana öyle geliyor yada gerçekten öyle. Benim bücürün bir kulağı diğer kulağından hafif kepçe gibi. Ne yapmam lazım. Gerçi bana mı öyle geliyor bilemedim burda da çok belli olmadı. Düzgün çekemedim fotoğrafı

Eklentiler

• 661F063F-0B6C-49FE-9D27-BADB6AAE7D1F.jpeg
    123,8 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:
Canım yatış pozisyonundandır o, oturmaya başlasın düzelir merak etme, zaten öyle aman aman bi durum da yok. Yalnız senin oğluşun tatlılığını napıcaz

Canım yatış pozisyonundandır o, oturmaya başlasın düzelir merak etme, zaten öyle aman aman bi durum da yok. Yalnız senin oğluşun tatlılığını napıcaz
Tatlılıkla alakalı günde 10 kere dalıyorum resmen kendisine ağlayana kadar öpüyorum allah evlatlarımızı bize bağışlasın.

Günaydınlar.
Canım her insanın öyledir sanki. Benim eşimin, ablamın ve en yakın 2 arkadaşımın bir kulağı daha kepçe. Bence bir sıkıntı yok.
Evet hanımlar, uyku gerilemesi bizde başlamış bulunmakta. Mis gibi uyutuyorum, 50dk/1 saat sonra ağlayarak uyanıyor, gazı yok, aç değil. En fazla 2 saat uzunlukta uyuyor. 2 gün sonra da atak başlıyor, allahım bana sabırlar versin. Zor bir dönem. Zaten her yerde anneler en çok 4. Ayda zorlandıklarını yazmışlar.

Herkese merhaba. Molfix 4 numara kullaniyoruz ama bir de külot bez denesem mi dedim. Kullanan var mi? Memnun musunuz kulot bezlerden? Bir de kulot bezler bantli bezlerden daha buyuk ya da kucuk mu?

Allahımmm benimde korkum şu uyku gerilemesi. Senin minik ne kadarlık oldu biz bugün 103 günlüğüz. 3.5aylık olduk. Ya her bebekte oluyor mu acaba?
Sadece gündüz uykularını mı etkiledi yoksa gece uykuları da bozuldu mu?

109 gunluk benim kızım da ve 3 gundur hem gunduz hem de gece uykularinda sıkıntı yasiyoruz. Gunduzleri cok az uyuyor, hemen uyaniyor. Hatta dun sabah 07den aksam 21e kadar hic uyumadi. Geceleri daha cok uyanmaya basladi. Huyu degisti, taniyamiyorum. Herkes benzer durumda sanirim.

Benim oğlum şuan 4 ay 19 günlük.25gunlukken istahsuzlik başladı.tabi istahsizlik olunca meme biberon reddide oluyir normal olarak.3aydir uykuda besluyirum başka turlu memeyi almiyir.6.7.ayda memeyi rahatlıkla alır diyorlar hiç inanmıyorum artık.gittiği yere kadar emzirecegim en az 1yıl icseydi iyiydi

sanki bizi anlatmissin, kaç aydir sadece uykuda alıyor gece emmesiinde bıraktı çünkü uykusunu aldığı iç gece uyanık gibi olduğu için almıyor.yaşlandim resmen bu cocukla

Severim seni kerata gbi oldu:) bende sevyrm cnm.seni tanimdan dygulr karsiliklidr
Cnim sütun mu yoktu ondan mi emzirmedin? benim iki cocugumda istahsizliklariyla beni bunalıma soktular. büyüğü 3ay emdi.oglumda 4ay 19ynluk aylardır emzirme için neler yapıyorum bir bilsen.gerçekten yavruları rahatlıkla emen anneler çok şanslılar.

Valla canım bugün 3 ay 15 günlük oldu. Sadece gece uykularında oluyor. Gündüz uykuları şu anlık iyi. Her bebekte olacak diye bir şey yok. İnşallah da olmaz. Kendi uyuyor ama bizi uyutmuyor şu an.

Tatlılıkla alakalı günde 10 kere dalıyorum resmen kendisine ağlayana kadar öpüyorum allah evlatlarımızı bize bağışlasın.
Aminn
Herkese merhaba. Molfix 4 numara kullaniyoruz ama bir de külot bez denesem mi dedim. Kullanan var mi? Memnun musunuz kulot bezlerden? Bir de kulot bezler bantli bezlerden daha buyuk ya da kucuk mu?

Canım büyük kızımda kullanmıştım külot bez, bunda da yürümeden kullanmam sanırım. Külot bezi çıkarınca giydirmek için komple alt tarafı çıkarmak lazım. Normal bez gibi indir hop geri giydir olmuyor, yürüyüp elbise giyerse çok rahat. Beden olarakta hemen hemen aynılar.

Kızlar inek sütü alerjisi belirtileri neler benim bebek 4 gündür çığlık çığlığa ağlamaya başlıyor hic bugüne kadar böyle ağladığına şahit olmamistim belliki canı çok yanıyor gastroenteroloji mi gitsem birşeye alerjisi mi var acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…