2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar bebeleriniz kaç güne bir kaka yapiyor bizim ki arayı baya uzattı 4. Gün oldu bugun anne sütü alıyor diye sorun etmiyorum bide kremsi oldu kakası o pütürlük geçti sizlerde durum ne
Bizimki de çok zor yapıyor. Son 1 aydan beri kendi kendine yapabildiği bir elin parmaklarını geçmez. Ve maalesef bizimki 2 gün yapmazsa inanılmaZ zorlanıyor. Uyumuyor yemiyor. O nedenle ben sıkıntıları başladığı anda uyararak yaptırmak durumunda kalıyorum ve çok korkuyorum.
Bizde mama desteği alıyoruz kaka koyu kıvamda pütürlü ama hala bizimki.

Benim son 4 gün:) 4 gün sonra giriyoruz bakalım.
allahım bizimde son 6 günümüz. Gerginliği başladı bende. 5 hafta atak dönemi mi olur yahu. Yandık 🤕
Ben hiç atak haftasını takip etmiyorum cnm suan sanki atakta gibi oturmak istiyor dik şekilde gezmek istiyor yeni yerler kesfetme derdinde. Ağlak bir sey oldu :)
kucağımdan bıraktığımda ağlaklık bizde arttı. Muhakkak kucakta olacaksa dışarı doğru bakacak vücudumuz. Göğsü bana doğru olunca en gazla bir dk duruyor sonra kıyamet kopuyor. Kucakta oturmaya da şok meraklı ama korkuyorum ters hareket yaparız diye.

Ya ben harika Haftalar programını indirdim ama pek beğenmedim sadece atak haftası işimi yarar mı bilemiyorum.Bide durduk yere bebeğinizin atak haftası deyip bizi beklenti haline sokması bana mantıklı gelmedi 20 tl boşa gitti 😂

16 haftadan bildirıyırum aşırı zorr benım kızım gitti başka bebek geldi sankı uyku hiçç yok aşırı bi ağlama var harıka haftaları ındirrn annlerr neler yazıyorlar ne yapmamız lazım ekran görüntüsünü alıp paylaşablrler mı rica etsem

Bnde atak haftalri takip etmeyelerdenm kafam rahat zaten takintili biriym.gordukce gun sayardim . Gun saymaya cok meyilliyim🤭
O yuzden onyargisisz gidiyom bigun iyiyiyz bign aglak :))
Kaka konusu biz alttan her pirta muhakk bisiyler atyrz bazen leke gbi az bazen norml ama her pirtta tutamiyrz cikartyz biraz kizim boyle degildi bi oglan bi baska :)

Selam kızlar 4 ay 2 günlük olduk ama öyle bi değişti ki bizim kiz sürekli ağlıyor dönüyor ağlıyor dönmüyor ağlıyor normalde uyudu mu 6 7 saat kaldırmasam uyurdu oda tarih oldu 2 saatte bir muhakkak kalkıyor gündüz memede uyuduğu kadar yoksa uyumuyor hep mı ağlar bi çocuk ya oyuncakları tutmaya başladı elini atıyor iki tarafada rahatca dönüyor ama kilosu çok yok iki çocukta farklı oluyormuş oğlum aşırı kilo alırdı doktor mama mı veriyorsun derdi buda az alıyor kiloyu sağlıklı olsunlarda emziği bıraktık çok kötü meme reddi yaptı doktor at emziği dedi şimdi sadece memede oğlumda herşey daha rahat geçiyordu ya bu kız bi değişik oldu sıpa

16. Haftadayız gece saat 12 de uyuyan bebek mi olur ya lise öğrencisi sanki gece gece oturup muhabbet istiyor kendisi uyumak istemezse ne banyo yaptırmak ise yatıyor ne beyaz gurultu ne sallamak uykusu gelince 2 dakika sürmüyor dalmasi sorun uykunun gece yarısı gelmesi :kızgın:

Mavi Mavi :)) doktor kalacak bu renk dedi :) fena birşey ya video yükleyebiliyorsak aslınds bir tane var yollamak istiyorum 😂
Maşallah bizimki de mavi gibi ama net değil. İnşallah dönmez 😊

Eklentiler

• 2019-06-03-09-20-05-422.jpg
    2019-06-03-09-20-05-422.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar 4. Ay uyku gerilemesi oluyor. Bebekler ondan doğru dürüst uyumuyor. Bu dönemde uyutmak için yeni alışkanlıklar edindirmemeye çalışmak, eski düzende devam etmek gerekmiş; yoksa kalıcı hale geliyormuş. Mesela bebeğinizi saat 8de yatırıyırsanız, uyumasa bile normalde uyuduğu yerden çıkartmamak, uyku rutinlerini aynen aynı saatte yapmaya devam etmek gibi.

Kızlar bebeleriniz kaç güne bir kaka yapiyor bizim ki arayı baya uzattı 4. Gün oldu bugun anne sütü alıyor diye sorun etmiyorum bide kremsi oldu kakası o pütürlük geçti sizlerde durum ne

Ben de tam bunu soracaktim. Her gün bir kez yapardı. Bu ay 2 güne 1, 3 güne bir derken 6 gün oldu. Normal olduğunu bilsem de rahat etmiyorum nedense. Bizim de pütür cok az ve bildiğin sulu ve bol mukuslu

Ben de tam bunu soracaktim. Her gün bir kez yapardı. Bu ay 2 güne 1, 3 güne bir derken 6 gün oldu. Normal olduğunu bilsem de rahat etmiyorum nedense. Bizim de pütür cok az ve bildiğin sulu ve bol mukuslu
6. Ayin gelmesini çok istiyorum emzirmenin böyle iskenceye dönüşeceği hic aklıma gelmezdi yahu

Benimki de daha günde 2 3 kez yapıyor çok kaka yaptığından bana da kilo almıyormuş gibi geliyor doktora soracagım gittiğimde. Bizim kakada da pütür nadir oluyor dediğin gibi çok cıvık sulu ama mukuslu değil

X