2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
En son ne yedin canim bide popodan gelmedgne emin olmalisin bazn popdan gelblyr kn
Popodan değil canım eminim yoğundu ve akışkandı birden fazla bölgedeydi. 1 haftadır süt ürünü tüketmiyodum ama tavuk makarna yiyodum. Dün farklı olarak sabah kibrit kutusu kadar kaşar peyniri yedim. Onun dışında yine makarna tavuk yedim. He bide muz ve lokma tatlısı

Günaydın arkadaşlar. Bizim alerji kesinleşti sanırım sabah kakada kan gördüm. Acaba neye alerjisi var nasıl bulucaz:KK43: umarım çoklu besin alerjisi değildir
Çok geçmiş olsun canjm benim umarım değildir. Benim bildiğim süt ürünlerini yavaş yavaş kesmen gerekiyor. İlk önce süt yoğurt peynir ve süt ile yapılanları.

Popodan değil canım eminim yoğundu ve akışkandı birden fazla bölgedeydi. 1 haftadır süt ürünü tüketmiyodum ama tavuk makarna yiyodum. Dün farklı olarak sabah kibrit kutusu kadar kaşar peyniri yedim. Onun dışında yine makarna tavuk yedim. He bide muz ve lokma tatlısı
Daha once muz yemismiydin muzda alerjik.besinlerden

Aslnda cok da alerjik bisiyler yememssn gbi bilemedm kuzum ya biz buyukkn gecrdgmz icin.bizim hikayemz biraz daha farkliydi keske o bezi tahlil yaptrablme imkann olsaydi resmni cek mutlka doktr icin bi fikir olur

Ağlama sebebi belli oldu kuzucugun ya insallah 6.ayda gecer rahatlarsınız şimdi de diyet yaparsın hamilelikte gebelik şekeri şimdi de alerji diyeti zor olacak ama kuzucuk ağlamasın iyi olsun yeter insallah en yakın zamanda gecer cnm. Rota aşısı olmus muydunuz siz alerjisi olanlara o asi önerilmiyor doktor daha iyi bilir tabi

Daha once muz yemismiydin muzda alerjik.besinlerden
Yok canım ilk defa yedim ama yarım yedim hemen etki eder mi bilemedim. Siz aşıları olmuş muydunuz rota ve diğerleri?
U Umutherzaman ilk dozu olduk canım gastroentrokoga ve bi pediatriste sordum sakımcası yok olsun rota aşısını dedi

Kızlar bebeleriniz kaç güne bir kaka yapiyor bizim ki arayı baya uzattı 4. Gün oldu bugun anne sütü alıyor diye sorun etmiyorum bide kremsi oldu kakası o pütürlük geçti sizlerde durum ne

Kızlar bebeleriniz kaç güne bir kaka yapiyor bizim ki arayı baya uzattı 4. Gün oldu bugun anne sütü alıyor diye sorun etmiyorum bide kremsi oldu kakası o pütürlük geçti sizlerde durum ne
Benim oğlan günde iki kere yapıyor hala. Ama sadece anne sütü alanlarda 10 güne kadar normal diyorlar. Mamada da 4 gün normal diye biliyorum. Ayrıca pütürlük de devam ediyor.

Ben hiç atak haftasını takip etmiyorum cnm suan sanki atakta gibi oturmak istiyor dik şekilde gezmek istiyor yeni yerler kesfetme derdinde. Ağlak bir sey oldu :)
Aynen ya kucağıma alınca oturmaya çalışıyor ve gündüz uykuları azaldı,daha çok uyanık kalıyor iki uyku arası 3 saat bazen daha fazla💁🏼‍♀️

Aynen ya kucağıma alınca oturmaya çalışıyor ve gündüz uykuları azaldı,daha çok uyanık kalıyor iki uyku arası 3 saat bazen daha fazla💁🏼‍♀️
Aynen cnm fazla uyumuyor gündüzleri artık zaten meme sadece uyku arasında emiyor sürekli büyük çocuklar gibi oynama derdinde sürekli onla konuşalım istiyor

X