2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar
Resmi sildim sandım atmışım 😁 sanırım kilo alımı fazla bayramdan sonra kontrolümüz var bakalım iştahı çok iyi. Azaltmaya da çalıştım mamayı ama olmadı.
Hiç elleme canım, ilk aylarda alınan kilo kıymetli, sonra bi daha kilo almıyor kuzular.

Kızlar 4. Ay uyku gerilemesi oluyor. Bebekler ondan doğru dürüst uyumuyor. Bu dönemde uyutmak için yeni alışkanlıklar edindirmemeye çalışmak, eski düzende devam etmek gerekmiş; yoksa kalıcı hale geliyormuş. Mesela bebeğinizi saat 8de yatırıyırsanız, uyumasa bile normalde uyuduğu yerden çıkartmamak, uyku rutinlerini aynen aynı saatte yapmaya devam etmek gibi.

Bide uyku arkadaşı olayı 4. ayda başlıyormuş deneyeceğim bakalım. İşe yarayacağını pek sanmıyorum ama😃😃

Bi yandan da bağımlılık yapar mı bebekte diyorum. Onsuz uyuyamazsa ne olacak🤔 deneyen var mı acaba

Bide uyku arkadaşı olayı 4. ayda başlıyormuş deneyeceğim bakalım. İşe yarayacağını pek sanmıyorum ama😃😃

Bi yandan da bağımlılık yapar mı bebekte diyorum. Onsuz uyuyamazsa ne olacak🤔 deneyen var mı acaba
Canım benim yeğenim ve teyzemin 4 çocuğu uyku arkadaşıyla uyudu. 3 yaşına kadar kullandılar, sonra bıraktılar. Ben de aldım, doğduğundan beri duruyor yatağında.

X