2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Evet canim.bizde tam.olark.bu vardi buyukde Mutlu1anne Mutlu1anne . Ne mama.ne meme hep zorla iciryodm yasina kadr 60cc uykuda zorla damla damla iciyordu. Zaten buydkce uykular azalmsti o akdr az iciyrdu ki.zaten canm sen annene git hersey degisecek insallah mekan degisikligi sanada bebisede cok iyi gelck inaniyrm
Canım emin olamıyorum işte var mı alerji yok mu doktor . Şimdi diyet yapsam alerji yoksa çocuk alışamıcak o gıdalara e varsa zarar verir napıcamı bilemedim.
Ailemin yanına grldim ama maalesef babam kalp krizi geçirdi hastanede yatıyo annem sürekli onun yanında. O yüzden çarşamba günü trabzona geri dönüyoruz.

Bizim bücürde teyzelerini öpüyor ♥️♥️♥️

Eklentiler

• E78926B9-8609-40ED-8FB9-68073D8391AE.jpeg
    E78926B9-8609-40ED-8FB9-68073D8391AE.jpeg
    92,9 KB · Görüntüleme: 89
Canım emin olamıyorum işte var mı alerji yok mu doktor . Şimdi diyet yapsam alerji yoksa çocuk alışamıcak o gıdalara e vars bua zarar verir napıcamı bilemedim.
Ailemin yanına grldim ama maalesef babam kalp krizi geçirdi hastanede yatıyo annem sürekli onun yanında. O yüzden çarşamba günü trabzona geri dönüyoruz.
Cok uzuldm insallh bian once toparlr allh yar ve yrdmcnz olsn

masallah yakışıklıya annesi büyümüş tatlı oğlan😘😘

Aynen büyüdüler maşallah geriye bakınca zaman nasılda geçmiş diyorum 😊

Ya annesi bu çok yakışıklı ♥️♥️♥️
😁 😁

Canım emin olamıyorum işte var mı alerji yok mu doktor . Şimdi diyet yapsam alerji yoksa çocuk alışamıcak o gıdalara e varsa zarar verir napıcamı bilemedim.
Canım çok şok geçmiş olsun rabbim şifa versin ramazan ayının yüzü hürmetine

Bizim bücürde teyzelerini öpüyor ♥️♥️♥️
Ya kız bu çok tatlı ya gözler mavi mi

Aynen büyüdüler maşallah geriye bakınca zaman nasılda geçmiş diyorum 😊

😁 😁

Canım çok şok geçmiş olsun rabbim şifa versin ramazan ayının yüzü hürmetine

Ya kız bu çok tatlı ya gözler mavi mi
Mavi Mavi :)) doktor kalacak bu renk dedi :) fena birşey ya video yükleyebiliyorsak aslınds bir tane var yollamak istiyorum 😂

Taktım cnm şimdi sen diyince tokaları bir kolyece sardım ilgisini cekti ama bir anlık sonra tekrar kafayi çevirdi. Daha ilginc şeylerle bir kolye yapacam onu da denicem.Uyku arasında o kadar güzel emiyorki ama özellikle haftasonlari abisi babası evdeyken hep onlara bakmak istiyor hep etrafa bakınma isteği 3 hafta sonra anneme gidecem memlekete orda hiç emmez:KK43: meme reddi niye bu kadar uzun sürdü anlamadim ya:KK43:
Ben bugun biberonla sütümü verdim 90 ml içti ama memeyi almıyor ne yapacağımı bilmiyorum :KK12: bir tek uykudayken güzel emiyo

Ben bugun biberonla sütümü verdim 90 ml içti ama memeyi almıyor ne yapacağımı bilmiyorum :KK12: bir tek uykudayken güzel emiyo
Canım davete emzirme akademisi var, oraya üye olsana. Emzirme danışmanları çok yardımcı oluyor. Emzik ve biberon varsa onları çöpe atıp, bebeği alternatif beslenme yöntemlerine yönlendiriyorlar. Meme reddi için ten Teması ve duşta emzirmeyi önereceklerdir. Ama sen oraya kaydolup muhakkak bir post aç kendine.
Aslında meme reddi yaşayan herkes o sayfaya kayıt olup, emzirmeyle ilgili tüm problemlerini yazabilir. Bana çok yardımcı oldular sağolsunlar.

Canım davete emzirme akademisi var, oraya üye olsana. Emzirme danışmanları çok yardımcı oluyor. Emzik ve biberon varsa onları çöpe atıp, bebeği alternatif beslenme yöntemlerine yönlendiriyorlar. Meme reddi için ten Teması ve duşta emzirmeyi önereceklerdir. Ama sen oraya kaydolup muhakkak bir post aç kendine.
Aslında meme reddi yaşayan herkes o sayfaya kayıt olup, emzirmeyle ilgili tüm problemlerini yazabilir. Bana çok yardımcı oldular sağolsunlar.
Bakıyorum hemen sağol canim biberon emzik hic birini vermedim dün bir göğüsümü etmediği için sağdım bugünde denedim içecek mi diye biberonla içti ./

Aynen cnm tek uykuda emiyor ben uykuda veriyorum oda yavas yavas yarim saat emiyor çıkarınca gene ağzına tıkıyorum baya emiyor uyanınca da uyku sersemi aliyor ama sürekli teklif edip ısrar etmemek gerekmiş. Birde bir yazıda bebekler 3. Ve 4.ayda uyanıkken zamanlarını boşa harcamak istemezlermiş ondan arayı açarlarmış eskisi gibi saat başı emmeyi beklemeyin diyo geçici bir süre atlaticaz ins. Birde ten tene temas dikkat çekici kolye takmak ise yarıyormuş bugün baya araştırdım da. Insallah yakin zamanda eskisi gibi emerler.

Aynen cnm tek uykuda emiyor ben uykuda veriyorum oda yavas yavas yarim saat emiyor çıkarınca gene ağzına tıkıyorum baya emiyor uyanınca da uyku sersemi aliyor ama sürekli teklif edip ısrar etmemek gerekmiş. Birde bir yazıda bebekler 3. Ve 4.ayda uyanıkken zamanlarını boşa harcamak istemezlermiş ondan arayı açarlarmış eskisi gibi saat başı emmeyi beklemeyin diyo geçici bir süre atlaticaz ins. Birde ten tene temas dikkat çekici kolye takmak ise yarıyormuş bugün baya araştırdım da. Insallah yakin zamanda eskisi gibi emerler.
Umarım en kısa zamanda atlatırız

Kızlar oioi ürünlerinde indirim var daha önce kullanan var mı hangileri güzel acaba yılda bir kere oluyormuş indirim
ben hiç kullanmadım bilmiyorum canım. Sen diyince bakıcam şimdi.
Mavi Mavi :)) doktor kalacak bu renk dedi :) fena birşey ya video yükleyebiliyorsak aslınds bir tane var yollamak istiyorum 😂
Büyük kız 4,5 yaşına kadar mavişti, şimdi yeşil gözlü. Ben artık dönmez diyodum yine renkli ama yeşil artık.

X