2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Normalde bişe demiyorum ama bu başka bi konu geçen de emzigi ni kremsantiye batırdı verdi çocuğa içim gitti hicbirsey diyemiyorum
Yok artık ya . Cnm izin verme çok istiyorlarsa doğurup kendi bildikleri gibi baksınlar. Ben 5.aya girince sadece çay kaşığının ucuyla tattiricam yoğurt, elma suyu, armut suyu falan. Ama asıl 6.ayda başlanır ek gıdaya. Şuan çok erken. Hemde krem santi ye batırıyor 🙈🙈🙄 saskinimmm

Slm kızlar biz hem anne sütü hem mama alıyoruz ama kızım mamayı reddetmeye başladı mamamız özel mama olduğu için kullanmak zorundayım Acaba biberonu mu reddediyor Philips Avent kullanıyorum biliyorsanız başka marka biberon tavsiyesi alabilir miyim
Cnn Bn dr browns in gaz yapmayan biberonunu kullanıyorum.icinde yeşil bi çubuk var mamayı dipten çekiyor. Memnunum. Sende bir bak istersen.

Kızlar günaydın bizimki ilk defa belediye otobüsüne de bindi 😄 maşallahınızı alırız

Eklentiler

• IMG-20190515-WA0000.jpeg
    IMG-20190515-WA0000.jpeg
    98,9 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG-20190515-WA0002.jpeg
    IMG-20190515-WA0002.jpeg
    97,4 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar ya benim kız bu ay sadece 500 gr almış canim sikildi
Sadece anne sütüyse 500-700gr normal karşılanıyor. Benim ki de 600gr almış. Benimde canım sıkıldıydı doktor normal dedi. Gelişimi iyiyse kiloya çok takılmamak lazımmış. Bir de 3aydan sonra kilo alımı daha az olurmuş. Eskisi gibi değilmiş.

Yok artık ya . Cnm izin verme çok istiyorlarsa doğurup kendi bildikleri gibi baksınlar. Ben 5.aya girince sadece çay kaşığının ucuyla tattiricam yoğurt, elma suyu, armut suyu falan. Ama asıl 6.ayda başlanır ek gıdaya. Şuan çok erken. Hemde krem santi ye batırıyor 🙈🙈🙄 saskinimmm
Bende oyle Düşünüyorum Canım

Benim oğlumda 3 Şubat doğumlu 37+1 doğdu. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım yanı erken doğmasıyla alakalı olacağını sanmam. Bu tamamen bebekten bebeğe göre farklılık gösterebilecek bir durum. Hepsinin yapıları farklı. Sen yine de üstüne düşeni yap için rahat etsin ama bir şey çıkacağını sanmam canım.

Oyyy kokusu geldi buralara. Güzel haberlerini bekliyoruz canım. :KK200:

Bence tavrını ortaya koy canım. Ben kendi annem bile olsa tepkimi veriyorum. Benim rızam olmadan kimse çocuğuma bir şey yapamaz hatta eşim bile. O bile bana danışır. :KK51: Güzelce uyar. Yine yaparsa o zaman biraz sert çıkarsın. Ek gıdaya en erken 5.ay dolduktan sonra hafiften başlayabilirsin meyve püresi vs gibi.
Öyle canım tepkimi koymam gerek artık ne güzel sen başarmışsin bunu

X