2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar bana yardımcı olur musunuz?bebeğim 77 günlük oldu ve gündüzleri 30 dk max 40 dk dan fazla uyumuyor.gece de 4 kere falan kalkıyor.aç değil eminim çünkü uyaninca aranmiyor.gazı da yok gibi.uykusu var ama çok kısa uyuyor ve derin uykuya dalamayıp uyanıyor.bu durum düzelir mi?sizlerde aynı sorunu yasiyormusunuz benim gibi?
Düzelir canim uyku düzenleri daha oturmadı 5. Aydan sonra daha iyi oluyor bizde şuan gündüz berbat uyuyoruz aksam erken karanlık odada uyutmaya çalış 7-8 arası

Annemi ben akciğer kanserinden 53 yaşında kaybettim tek başıma baktım altına kadar temizledim yalan yok evladımda o kadar uykusuzluğa dayanamadım 15 gün taş çatlasa 15 saat uyudum. Kahve üstüne kahve içtim dayandım. Biri de demedi ki çiğdem birşeyi ihtiyacın var mı o yüzden ailemi koyabileceğim bir durumum yok ki benim. Ahh ahh. Keşke yerine ailemi koyabilecek kadar gram bir iyilik görseydim
Başın sağolsun canım seni öyle iyi anlıyorum ki benzer şeyler yaşamışız.kesinlikle tahammül etmek zorunda değilsin kendini ve bebegini ezdirme lütfen.

Günaydın kızlar🌸
Oğlumun ellerinin hala yumruk olmasına takmışken üç gündür elini açıp uzattıklarımı kavramaya başladı. Çıngırağını baya uzun süre tutup sallayabiliyor. Oyun halısında oyuncakları yakalamaya çalışıyor. Ama bunu sadece sol tarafıyla yapmak istiyor. Çıngırağı vermek istediğimde çok yaklaştırırsam sağ eliyle de alıp tutuyor, kolunu indiriyor kaldırıyor ama asla diğeri kadar aktif değil.

Kafasını sağa sola çevirebiliyor ama genelde sola dönük. El tercihinin 1 yaştan önce olmaması gerekiyormuş. Sizinkiler nasıl? İçime bir kurt düştü ki sormayın gitsin 😥

Günaydın kızlar🌸
Oğlumun ellerinin hala yumruk olmasına takmışken üç gündür elini açıp uzattıklarımı kavramaya başladı. Çıngırağını baya uzun süre tutup sallayabiliyor. Oyun halısında oyuncakları yakalamaya çalışıyor. Ama bunu sadece sol tarafıyla yapmak istiyor. Çıngırağı vermek istediğimde çok yaklaştırırsam sağ eliyle de alıp tutuyor, kolunu indiriyor kaldırıyor ama asla diğeri kadar aktif değil.

Kafasını sağa sola çevirebiliyor ama genelde sola dönük. El tercihinin 1 yaştan önce olmaması gerekiyormuş. Sizinkiler nasıl? İçime bir kurt düştü ki sormayın gitsin 😥
Bize ebe boyle bi durumn olablcgninsoyledi bziimkide ben yatryom bi bakiyom.haff saga donp uyuyo surekli ayni tarafa uyuyo tam tersi yatrsm bile basni ceviriyo gene cevryo anne karninda o tarafna yatan bebekler bi tarafini daha aktif diger tarafini biraz daha pasif kullanrms ama bu gecici sure demsti 5ayi bulablr demisti bizdede sol taraf daha pasif hareketlerde sizin bebeis dogdugnda tombkmiydi bizimki 3570 dogdu boyle durum yasablcgmizi soylemsti daha oncede kilo olark hemen hemen tombse yakin dedi bende kucuk tipliyim bana gore heptn buyuk bi bebekti alan dar malum

Bize ebe boyle bi durumn olablcgninsoyledi bziimkide ben yatryom bi bakiyom.haff saga donp uyuyo surekli ayni tarafa uyuyo tam tersi yatrsm bile basni ceviriyo gene cevryo anne karninda o tarafna yatan bebekler bi tarafini daha aktif diger tarafini biraz daha pasif kullanrms ama bu gecici sure demsti 5ayi bulablr demisti bizdede sol taraf daha pasif hareketlerde sizin bebeis dogdugnda tombkmiydi bizimki 3570 dogdu boyle durum yasablcgmizi soylemsti daha oncede kilo olark hemen hemen tombse yakin dedi bende kucuk tipliyim bana gore heptn buyuk bi bebekti alan dar malum
Evet canım oğlum 4150 doğdu şişleri indiğinde 4100 dü baya baya tombişti yani. Karnımda sıkışmıştı hatta burnu ve sol kulağı yamuk doğmuştu sonra düzeldi. Tam da söylediğin gibi bi durum yani. İyi ki yazmışım rahatladım ya 🙏🏻🌸

Günaydın kızlar🌸

Merhaba şuan kaç aylıksınız bizimde hala yumuk yumuk :)

Evet canım oğlum 4150 doğdu şişleri indiğinde 4100 dü baya baya tombişti yani. Karnımda sıkışmıştı hatta burnu ve sol kulağı yamuk doğmuştu sonra düzeldi. Tam da söylediğin gibi bi durum yani. İyi ki yazmışım rahatladım ya 🙏🏻🌸
Yaa yerim 😍 mıncırmak geldi o miniği içimden. Annesinin karnında sıkış tepiş ne güzel durmuş maşallah 🧿

Simdi boyle deyince merk uyandryosn :) merk ettm.nasil bi tarfmis
canm ciddi kilo alımı olmayanlar varsa benim gibi çaresiz kalanlar öncelikle doktorlarına danışsınlar tabi onu belirteyim de sıkıntı olmasın.
1 çay bardağı piriç 3 su bardağı su kıvam alan kadar pişiriyorum o suyu süzüp mamasını pirinç suyuyla yapıyorum dolaba koyup mama yapacağım kadarını ısıtıyorum,bizim gibi çok sıkıntılı olanlar varsa dediğim gibi doktora danışsın önce ama ben çok nemnun kaldım inşallah kilo alımı böyle devam.eder.

X