2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Aynı şeyler bizde de demek ki boşuna tostos değiller

İşte benim sorunum tüm emzirme boyunca devam ediyor. 2-3 dakika olsa problem yok.

Evet canım aynen dediğin gibi oluyor. Acele acele içiyor, bir de bana mırıldanıyor içerken sanki kızar gibi.
biz doktora soyledik her randevuda amabebekten kaynaklidir dediler hep. cok acele ediyor ac kurt gibi,ona bagladilar. bizde de emzirme boyunca oluyor ayniymisiz. ben bi cozum bulamadim,bebis buyudukce kontrollu emer diye umuyorum...ay o kizmasi yok muu koca adam gbi ii ii yapiyo. eline gecirse napacak acaba bana :)

Bu açıklamaya nokta dahil etmeden katılıyorum canım :)

Arkadaşlar merhaba. Bebek monitör telsiz vs. kullanan var mi aranızda? Tavsiye ettiğiniz bi marka var mi ?
Vtech kullanıyoruz canım gayet memnunuz ama kablolu kullanılıyor bilgin olsun.

N nurok34 canım çok geçmiş olsun. Cok üzüldüm alerji ve süt olayına. Allah kolaylik versin canım. Sütun artar insalalh biranönce yavrucak güzelce beslenir. wendy sağolsun güzel bir paylaşım yapmış umarım işine yarar. Ama alerji yapmıyorsa sen kendin pekmez ye günde 3-4 kaşık kadar

İlk defa bu gece uykusuda bozuldu çocuğumun ya. Ne olursa olsun gece aralıksız 4-5 saat uyurdu. Bütün gün ağladı uyumadı 9da zor uyuttum 10da kalktı. 11de yattı 1de kalktı. Ne oluyoruz ama yaa düzen iyice mi bozuluyor yoksa bir gecelik birşey midir?

İn
Insallah bir geceliktir ben de hâlâ uyutmaya çalışıyorum

Benim kızımda çok seviyor uykuyu ama ara sıra bu tarz durumlar da olabiliyor,yine uyur merak etme

Vtech monitörlü mü acaba ? Gece görüşü olanlardan mı? Benim cadı kızım yalnız bıraktığım andan şöyle maksimum 10 dk sonra uyanıyor. Ben de onu alıştırmak için uyutup uyutup bırakacağım. Çok zor uyuyor gerçi insan dibine durup uykusunu alsa diyor ama artık bi şekilde alışması lazım. Bu süreçte de onu bol bol monitörden izleyeceğim

Bu arada kızım sağolsun sürekli bana yapışık uyuduğu için, 88 gündür hiç kullanmamıza gerek kalmadı. O telsizi kullanacağım günleri dört gözle bekliyorum
Ya sormayın benimki de öyle. Ne yapacagimi şaşırdım biraz benim suçum sanırım. Doğduğundan beri uyuduğunda ya yanında ben durdum ya birini diktim başına. Ondan mı bilmem bırakıyorum daha maksimum yalnız uyuduğu 30 dk. Çaresizim

Gunaydinherkese.6 mayıs itibariyle dogum iznim bitmisti. 10 günlük rapor aldim bugun. Bayrama kadar boyle idare edeceğiz insallah sonra okula döneceğim sanırım. Ozellikle ogretmen olan anneler sizler ne yapacaksınız?

Ben raporlar ile kapatacağım seneyi. Eylül'de de üretsin izin alacağım Şubat'a kadar.

Bizde de durum aynı. Sürekli temas istiyor, birinin vücuduna değsin istiyor uyurken, ki bu vücut genelde benimki oluyor

İşte benim sorunum tüm emzirme boyunca devam ediyor. 2-3 dakika olsa problem yok.

Evet canım aynen dediğin gibi oluyor. Acele acele içiyor, bir de bana mırıldanıyor içerken sanki kızar gibi.
Aynı şeyler bizde de demek ki boşuna tostos değiller

Valla ne diyim, Allah bugününüzü aratmasın, başka dert vermesin diyim o zaman

Ben raporlar ile kapatacağım seneyi. Eylül'de de üretsin izin alacağım Şubat'a kadar.

Bizde de durum aynı. Sürekli temas istiyor, birinin vücuduna değsin istiyor uyurken, ki bu vücut genelde benimki oluyor
.

Raporu nerden nasıl alıyorsunuz? 15 mayısta da benim bitiyor da ne yapacağımı bilmiyorum. Hangi servisten alıyorsunuz? Bebeğim ufak deyince veriyorlar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…