2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kuzum bu bebeler bizi yalanci cikarr baskasnn yannda uslu sulu durup uyur kadin gidnce gene sana iskence :) camlari sag olsn buyudkce hepsi gececek
Gece yaptı zaten yapacagını :) ama bu sabah yine üç saat uyudu. Kadıncağız bir hafta sende kalayım düzene sokalım bebeği dedi. İçimden kal kal diye bando çalmak geldi :))))

Kuzum bu bebeler bizi yalanci cikarr baskasnn yannda uslu sulu durup uyur kadin gidnce gene sana iskence :) camlari sag olsn buyudkce hepsi gececek
Birde onu bana doktorda yaptı geçen hafta uyumuyor uyumuyor dedim. Bir emzirmeni görmek istiyorum dedi emzirdim 15 dk sonra verdim babasına üstünü toparlarlarmış bir baktıkmbabasının kucağında uyumuş. Doktor bana paranoyak muamelesi yaptı. İşte biliyorum çiğdem hanım sor ama iş sizin sakinliğinizden geçiyor. Bakın sakinsizni ne güzel uyudu. Demek ki bebede birşey yok. Dedim vay anasını

Çok sevindim kilo almasına canım valla benimkide memeden aktif emmedigi için hep sağarak veriyorum gittiği yere kadar da sağarak vercem sonra mamaya geçerim artık sütünü arttırmak içinde sürekli sagmaya çalış emmiyorsa

Bide doktorların emzirme öncesi ve sonrası tartmaları lazım ,kafaya göre yok emiyo yok doyuyo denmemeli.

haha suayip de iyiymis. bizimkinin de tepeler ilk dokuldu,yanlarda ve arkada duruyodu(su an baya cikti :)) neyse ablam ogluma ne diyo begenirsin: "tüpçü fikret" :)
Bizde de saç bolluğu var hatta bugün altlardan çok terletiyor diye kestirtdim kuaföre kendim gitmişken
Bizim de öyle uykusuz gündüz uykuları 20 dk taş çatlasa 40 dk kısa kısa uyuyor gecede geç yatıyor kollarım ağrıyor

masallah canim pasaya. cidden kilo almis cok belli. sen yine meme de ver sen verdikce tukenmez diye dusunuyorum. ama mama da ver yazik ya doymuyor demek. olabilir hem anne sutu hem mama alan cok cocuk var cnm sen takilma moralini bozma. senin sutunden hic beslenmiyor degil bak o bile kardir

heh saclarini severim onun :) her yerde gorursun artik dokulnce. buyuk oglum da seninki gbiydi ay koca adam gbi dokulurdu saci ya cok gulerdim temizlerken gorunce :)

Maşallah çok fark var nazar değmesin kuzuma

Çok sevindim canım kilo almasına maşallah. Ya sen elinden geleni yaptın anne sütü için olmuyorsa vardır Rabbimin bi bildiği. Hiçbir bebek rızıksız kalmaz. Mamaysa mama napalım aldığı kdarda anne sütü. Allah sağlık versin. Mamayla büyüyen hiç anne sütü alamayan bir sürü çocuk var. Bence artık tadını çıkar bebeğinin.

S
Sagol canım aynen toparladı çok şükür memeyi bırakmasa iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…