2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Çok sevindim canım kilo almasına maşallah. Ya sen elinden geleni yaptın anne sütü için olmuyorsa vardır Rabbimin bi bildiği. Hiçbir bebek rızıksız kalmaz. Mamaysa mama napalım aldığı kdarda anne sütü. Allah sağlık versin. Mamayla büyüyen hiç anne sütü alamayan bir sürü çocuk var. Bence artık tadını çıkar bebeğinin.
Sağol canım benim aynen herşey daha güzel olur inşallah

Kızlar biz dün 2. Ay aşısı olduk
Kızlar 15 gündeki farka bakar mısınız kilo konusunda. 1 haftadır mama veriyorum bariz kilo aldı. Benm sütüm yetmiyormuş o kadar sürekli emziriyordum. Gak meme guk meme ama almadı yavrum kilo. İşte kanıtı. Ben yine de sütümü vermek artırmak istiyorum ama olmuyor
Ahh canım işt e basindan beri bende bunu demeye çalıştım aslinda yazik yavru ac kalmiş bak benimde sütüm akiyor ama bakiyorum sulu ve kanaat gerirdim artık benim sütüm kilo yapmiyor o emzirme danismanlarinin dedigini yaptım kızim ac kaldı başdan mama takviyesi yapsaydim kızim enaz 800 gr artıda olurdu sizin adiniza cok sevindim ya gercekten bak kuzuya maşallah kilo almiş 41 kere maşallah

Kızlar biz dün 2. Ay aşısı olduk
Ahh canım işt e basindan beri bende bunu demeye çalıştım aslinda yazik yavru ac kalmiş bak benimde sütüm akiyor ama bakiyorum sulu ve kanaat gerirdim artık benim sütüm kilo yapmiyor o emzirme danismanlarinin dedigini yaptım kızim ac kaldı başdan mama takviyesi yapsaydim kızim enaz 800 gr artıda olurdu sizin adiniza cok sevindim ya gercekten bak kuzuya maşallah kilo almiş 41 kere maşallah
Sağol canım benim. Tecrübesizim acemiyim neye inanacağım şaşırdım herkes Birseyler dedi inş doğru olanı yapıyorumdur

Kızlar bu arada hala regl olmayan var mı benim gibi
Bende olmadım canım

Iyi akşamlar kızlar takip ediyorum ama yazamıyorum çok 😏gece kac kere emziriyorunsuz artik.1 subat doğumlu biiznki bu arada
Bizimki de 3 şubat doğumlu. Geceleri 2 veya 3 kere emiyor canım.

Ben grip bebişim grip:işsiz:
Sanırım bende grip oldum burnum akıyo hapşırıyorum bebişte hapşırıp duruyor burnu tıkanırsa yandım hiç beceremem açmayı sanırım 😔😔
Geçmiş olsun canlar, dikkat edin kendinize bebişlere de. :))

Slm kızlar nasilsiniz ? Bebisleriniz nasil? Uzun zamandır giremedim 😞 sezaryen doğum sonrası pıhtı atması oluştu hastanede 2 gün kalıp eve gelip hemen ayaklandim. Kendime dikkat edemedim açıkçası. Ve hergun ağlıyordum sanırım lohusalık sendromu yaşadım. Bilmiyorum sizlerde oldu mu böyle birşey ama olabiliyormuş. Gerçekten zor günlerdi antibiyotik kullandigim için 20 gün boyunca emziremedim ve sütü azalttıgi yazıyordu ilacın. Mama vermek zorunda kaldım 🙄 sonra sütüm tamamen kesildi. Çok üzüldüm emziremedim diye ama sonra bebeğim sağlıklı olsun gerisi önemli değil dedim nasip böyleymiş. Benim kiz mayıs in 5 inde 3. Aya giricek. Artık büyüyoruz. Hepsini atlattık çok şükür. Bugünleri gordum yavrumu kucağıma alıp kokusunu içime çektim ya hamdolsun. Hepsi gelip geçti. Rabbim yinede kimseye yasatmasin. Artık buradayım. Sizlerle paylaşmayı sohbet etmeyi özledim.

Slm kızlar nasilsiniz ? Bebisleriniz nasil? Uzun zamandır giremedim 😞 sezaryen doğum sonrası pıhtı atması oluştu hastanede 2 gün kalıp eve gelip hemen ayaklandim. Kendime dikkat edemedim açıkçası. Ve hergun ağlıyordum sanırım lohusalık sendromu yaşadım. Bilmiyorum sizlerde oldu mu böyle birşey ama olabiliyormuş. Gerçekten zor günlerdi antibiyotik kullandigim için 20 gün boyunca emziremedim ve sütü azalttıgi yazıyordu ilacın. Mama vermek zorunda kaldım 🙄 sonra sütüm tamamen kesildi. Çok üzüldüm emziremedim diye ama sonra bebeğim sağlıklı olsun gerisi önemli değil dedim nasip böyleymiş. Benim kiz mayıs in 5 inde 3. Aya giricek. Artık büyüyoruz. Hepsini atlattık çok şükür. Bugünleri gordum yavrumu kucağıma alıp kokusunu içime çektim ya hamdolsun. Hepsi gelip geçti. Rabbim yinede kimseye yasatmasin. Artık buradayım. Sizlerle paylaşmayı sohbet etmeyi özledim.
Canim cok gecms olsn haytta hersey bizim icin ... Bak bebislerde buyuck dertleri azalacak ins

Merhaba kızlar. Ben hamilelik döneminden beri forumu takip etmekteyim. 24 ocak doğumlu bir kızım var. Ocak annesi olmama rağmen bu sayfayı daha cok takip ettim. Birçoğunuzu tanıyor gibiyim. Burdan cok sey ogrendim gercekten. Herkese teşekkür ederim paylaşımları icin, aktardıkları bilgiler ve tecrubelerini paylaştıkları icin.

X