2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Günaydın kızlar. Asya beni resmen milka ineğine falan çevirdi sürekli em em em resmen emzik niyetine kullanıyor bu yüzden hiç derin uykuya geçemiyo huzursuz mutsuz gazı çok oluyo napcaz böyle bilmiyorum atak haftasına 3 gğn kaldı ondan mı bilmem bi uyusa duş alcam 10 dk uyuyup uyanıyo

Günaydın kizlar dun sütüm yetmedi oglusa doymak bilmedi subat ayinda sagip koydgum birkac sut vardi ondan birini cozdurdum verdim biberonla sonra gene meme ile takviye ettik sabah kalktigimda yuzunde sivilceler oluşmuştu buyuk buyuk sanirim sütten o subat ayinda da hep yuzu sivilceli idi anlamadim. Suan da elini emiyor ac gibi bu cocuk ya da emme istegi mi var anlamadim her gun baska bir bilmece:)

Günaydın hanımlar. İki gündür modum aşırı yüksek, lohusalık geçiyor heralde. Annem geliyor şimdi, ben de temizlik yapıcam kısmetse şöyle dip köşe. Sizler nasılsınız?
Bende temizlik yapinca asiri mutlu olanlardanim kaynana bende bu aralar o isleri o yapiyor sagolsn. Esim gelsinde bian once gitseler modundayim bende :) evde birilerinn varlgi beni cok rahatsz ediyo heleki bu birileri kaynana kayinpeder olnca

Günaydın hanımlar. İki gündür modum aşırı yüksek, lohusalık geçiyor heralde. Annem geliyor şimdi, ben de temizlik yapıcam kısmetse şöyle dip köşe. Sizler nasılsınız?
Bende artık olduğu gibi kabullendim herşeyi ,sürekli telaş yapmaktan vazgeçtim çocuğa,sanırım lohusalık geciyo

Bende temizlik yapinca asiri mutlu olanlardanim kaynana bende bu aralar o isleri o yapiyor sagolsn. Esim gelsinde bian once gitseler modundayim bende :) evde birilerinn varlgi beni cok rahatsz ediyo heleki bu birileri kaynana kayinpeder olnca
Bende yardımı olur diye aldım yanıma ama sırf çocuğu kucağında tutmak istiyo ,yemek filan yapar diye umutlanmistim oysaki,şuan en çok ihtiyacım olan şey birinin yemek yapması,baktım yine yemekleri ben yapiom gönderdim bende,bı çocuğu kucakta tutmak için gelmesinler,böyle yardım ettiğini dusunmesinler

Şubat ayında yediğin biseyden kaynaklandı demekki

So
Sorma o bizde de var bid ebizde buyk var buyuge siif rilgi buz bebegi tutalim sen buykle oyna biz bebegi alalim sen yap modundalar esimde yok yanmda dedm ben bebege bakaym siz eve bakin zoruna ev islerni ustlendi ama gel gor ki faydasi var ama zararida cok gondermiyoz evlerne gitmiyolar esim aradi diyo ne zaman gtceksnz durruz acelemz yok diylar esim gidim diyo yok dururz diylar sasrdm.kaldm

Ben neredeyse her gün sütlü kahve içiyorum yoğurtta çok yerim, sıkıntı bende mi ki? Bişi olmuyo bence sizde için sütü ya? Sonra kalsiyum eksikliğinden dişler gidiyo Allah korusun.
Ya kuzum keske icebilsm korluyrm birazda bagrsaklri gelissn diye bklmedeym ilkinden o kdar cektk ki smdi elim gtmiyo yemege

Masallah canim bencede mama vermene gerek yok

Canım ya geçmiş olsun. Bebişin poposu bayağı pişikti nasıl oldu? Bazı dönemler de bebekler emmek istemiyor geçici bir durum sen vermekten vazgeçme. Ağlamaları da atak haftasından dolayıdır.
Gaz probleminin emmek istememesinin tek artısı da poposundaki pişiğin iyleşmesi oldu.sanırım sık kaka yapmaktan oluyordu.şimdi günde bir kere yapıyor.ve önerdiğiniz bütün kremleri kullandım fayda etmedi.tek iyi gelen ve halen kullandığım tüp arko krem oldu.hem uygun fiyatı hemde kızarıklığı bile bırakmıyor.tavsiye ederim.ama inşallah gerek kalmaz :))

Canım dediğim mamayı da bir deneyin. Kakada 1 kez kan görmek tam teşhis için yeterli değil bence. Bir süre takip edin derim. Sen tüm süt ürünlerini beslenmenden çıkar bakalım ne olacak.

Gün içinde bile değişiyor canım sütün miktarı. Canını sıkma isterse emer zaten. Elif de öyle yapıyor bazen yarım saati geçik emiyor bazen 5 dk da bırakıyor. Sırf keyif için emiyor o 5 dk yı. Sütü memeye indirip bırakıyor ben çekiyorum sonra sıkıntıyı.

Ginaydn kizlar Aksam cock erkn yatti diye sevndm butn gce uyandi bniperisan etti en son 3de komple uyandi 6 gbi zor uyudu 7 de artk kalktk yataktan. Zombingbiym

Akşam çıkıp baktım dolunaydan çıkıyor ay. Valla pzt gecesi çektiğimiz eziyetten sonra dolunayı gözlerim gibi geliyor her ay. İnşallah bu geceniz güzel geçer.

Biz de aynıyız valla emzik almıyor çünkü kızımın emziği benim.

İlk aydaki sütün içeriği farklı ya cajım belki ondan olmuştur. Belki de sadece rastlantıdır.
El emme konusunda biz uzman olduk artık. Cop cop çıkan sesi duysan ölürsün gülmekten :))

Ben neredeyse her gün sütlü kahve içiyorum yoğurtta çok yerim, sıkıntı bende mi ki? Bişi olmuyo bence sizde için sütü ya? Sonra kalsiyum eksikliğinden dişler gidiyo Allah korusun.

Ben de yoğurt, sütlü tatlı, peynir, kefir tüketiyorum. Sadece süt içmiyorum :))
Kızımda herhangi bir etkisini görmedim. Brn hayatımdan bunları çıkarırsam ne yiyip içerim allasen

Dogru söylüyorsun canım sütüm yol die üzülmekten. Vazgeçtim artık hiç yok gibi ama bebe emerken bir anda dolabiliyor bunu hissetmezssm de emdıkten sonra sagım yapıyorum 30 CC çıkıyor onu da kaşıkla veriyorum birazdan gidip bakıcam boyuna kilosuna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…