2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kafam beynim patlayacak resmen, oturup hüngür hüngüüür aglamaktan istiyorum.
Kızlar benim kız iyi hoş kardeşi ile de çok iyi kıskanmaz sever altını beraber değişir banyosunu beraber yaptırırız arada ortamıza alıp yatarız falan buraya kadar hersey güzel ama yürümeye başladı başlayalı hep ben yürüycem derdinde hiç elimi tutmak istemez yanımda yürüse ona da razıyım ama tazı gibi mübarek koşa koşa gider aramızda baya bir mesafe olur önce koşup yetısiyordm ama şimdi kucakta bebeyle yine kosuyorum ama çok zor oluyor 4/5 defa benden baya uzaklaştgnda yakınındaym görünmedim buna beni kaybetsın de bıdaha ayrılmasın yanımdan dıe ama yok herseferınde aşiyor kendıni dün bir arka sokakta arkadaş vardı az ugradk oraya çocuklarla oynuyordu bir baktım kapıda, cagırdm gel birazdan beraber gidecez eve dıe ben arkamı dönesıye çocuk yok aklım çıktı yol işlek bir araba çarpsa naparm ben bizim sokakta cenaze çadırı var bi sürü insan kimin ne nıyette oldugunu nereden bileyim kan beynme sıçradı resmen kucakta Umut koştur koştur çocuk aradık evin oraya gelmş bir tane vurdum buna ama iyi vurdum yanı agladi tabii üstüne birde azar ne yapıcam nasıl çözecem bilemedim kaç defa uyardm en son canını yaktm dün ama baş ağrısından duramıyorum şimdi kendi de tabii ateşli
Bi önerisi olan var mı ne yapabilirim ..ben ipim vardı Umut u sırtıma baglayana kadar ablasını kendime baglıycam son çare. bune dıe gülen bişey diyen olursa da olsun biri alsa götürse veya bir araba çarpsa daha mı iyi off Allah'ım off
aay canm Allah korusun ya elini tutmaya alıştırman lazım başka yolu yok bunun üstüne bırakmaz belki artık

aay canm Allah korusun ya elini tutmaya alıştırman lazım başka yolu yok bunun üstüne bırakmaz belki artık
Umarım ınsallah ama hiç sanmıyorum son çare ip bulunduracam yanımda baktım koşuyor gel bakalım buraya baglıycam sırf o ipten rahatsız olduğu için bile olmaz yanımda yürür ama yine el tuttturmaz hiç sevemez sıkıntıya gelemez bu bebe bezı de hiç sevmezdi 1,5 yaşina gelmeden bezi bıraktı çiş i öğrendi

Doğal ateş düşürme yöntemi, dene istersen 😇

Canım hiç emzik vermedim ki, versem emme potansiyeli var ama eşim bıraktırmak zor oluyor vermeyelim dedi diye denemedik hiç.

Kızlar whatsapp yasak sosyal medyadan takipleşilebilir. Tel de yasak değil ama grup kurup oradan sohbete devam etmek yasak. İçinize sinöiyorsa Kazen’e soralım. Etiketleyince gelir bilgi verir.

Kuzum haklısın ama çocuk o da ya 😔 bilmiyor işte ah kuzu. Bebek arabasına oturmaz mı? Ya da evde anlaşıp çıksanız? Elimi bırakmazsan evde sürpriz var falan diye?

Değil canım soralım isterseniz.
Aa bencede soralım K Kazen nedir bu işin kuralı ?

Kızlar whatsapp yasak sosyal medyadan takipleşilebilir. Tel de yasak değil ama grup kurup oradan sohbete devam etmek yasak. İçinize sinöiyorsa Kazen’e soralım. Etiketleyince gelir bilgi verir

Merhaba,
Gecen hafta bir duyuri yaptik. Ozel konuları ve fotoğrafları ozel mesajda grup kurup yani konferans yaparak paylasabilirsiniz diye. Bu anladığım kadarı ile işinizi görmüyor. Siz birbirinizi görmek istiyorsanız birbirinizin sosyal medyasını ekleyin. Bunda da sorun yok. Buna yasak koymak komik olur. Lakin gidip bu grurubun aynisini whatsapp ta kurarsaniz iste o zaman külahlar değişiyor.

Son düzenleme:
Umarım ınsallah ama hiç sanmıyorum son çare ip bulunduracam yanımda baktım koşuyor gel bakalım buraya baglıycam sırf o ipten rahatsız olduğu için bile olmaz yanımda yürür ama yine el tuttturmaz hiç sevemez sıkıntıya gelemez bu bebe bezı de hiç sevmezdi 1,5 yaşina gelmeden bezi bıraktı çiş i öğrendi
Cnm ip baglama degilde bileklik takip birbirinize baglayabilirsin bir süreliğine. Allah korusun ya ortam kötü insallah bir daha bu durumu yasamazsiniz

Merhaba,
Gecen hafta bir duyuri yaptik. Ozel konuları ve fotoğrafları ozel mesajda grup kurup yani konferans yaparak paylasabilirsiniz diye. Bu anladığım kadarı ile işinizi görmüyor. Siz birbirinizi girmek istiyorsanız birbirinizin sosyal medyasını ekleyin. Bunda da sorun yok. Buna yasak koymak komik olur. Lakin gidip bu grurubun aynisini whatsapp ta kurarsaniz iste o zaman külahlar değişiyor.
ben bu yazıyı görmemiştim.Teşekkür ederim.

@Huzur kokulum canım çok çok geçmiş olsun çok korktum ben okurken bile Allah korumuş geçmiş gitmiş olsun çok zor haklısın iki çocuk bide yslnızeın ama geçecek az daha sabır. Bileklik bencede iyi fikir
Bileklik almam lazım en kısa zamanda hem kibar durur hem gururu kırılmaz gururlu kızımın hemde benn rahata ererim ınsallah

Merhaba,
Gecen hafta bir duyuri yaptik. Ozel konuları ve fotoğrafları ozel mesajda grup kurup yani konferans yaparak paylasabilirsiniz diye. Bu anladığım kadarı ile işinizi görmüyor. Siz birbirinizi görmek istiyorsanız birbirinizin sosyal medyasını ekleyin. Bunda da sorun yok. Buna yasak koymak komik olur. Lakin gidip bu grurubun aynisini whatsapp ta kurarsaniz iste o zaman külahlar değişiyor.
👍🏻👍🏻

evet ama Mutlu1anne Mutlu1anne yı profil olarak tutturamadım.Arkadaşım ben seni niyeyse daha farklı düşünmüşüm :KK70: doğru yere mi istek atıyorum diye bi düşündüm
Aynen katılıyorum :KK48:

X