2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Siz mevlid yapmamış mıydınız karıştırdım mı ben?

Hadi gözünüz aydın, normal hayata dönmüşsünüz:)
Benimki de arabada uyuyor ama sabit durursan anında uyanıyor. Bir yerde durmadan tabana kuvvet gezeceksin hanımla:)
Büyük kızım eve kapandı ben de çok üzülüyorum ama elden bir şey gelmiyor, zaten Ankara'ya da yaz gelemedi daha, hava buz gibi bir yere çıkılmıyor. Mayıs'ta memlekete gitcez orda oynar artık parka falan çıkarız benim minik de az büyümüş olur inşallah daha rahat durur arabasında.

Biz biraz uzunuz eşimle bize çekcek inş ama boyuna göre zayıf kalıyor millet ah yazık zayıf doymuyor bu çocuk diyor tabi moraller sıfır. Sağlıklı olsunlar da ne yapalım kilo önemli değil.
Benim eşimin de işi rahat çok şükür o da 9-10 gibi gidebiliyor, bazen erken geliyor mamasini veriyor oyalıyor o arada yemek yiyip duş alıyorum ancak.. annemlerin evi uzak ama sağolsun haftada bikac gün gelip evimi topluyor 2 günlük yemeğimi yapıyor allah razı olsun 4 gözle bekliyorum walla. Ben bekarlıkta çok rahata alismisim evlilikte de eşimle 3 yıl gezdik tozduk yan gelip yattik bide yaşlanmışız bebegimiz eve neşe getirdi dünyanın en güzel şeyi <3 binlerce şükür. Bide böyle dokulmesek iyiydi

YAaa ne tatlı anlatmışsın:) çok doğru diyorsun annelik hep en uçlarda yaşanıyor ortası yok bu işin. İnşallah bende birgün asya tamam artık git birazda halan ilgilensin günlerine gelebilirim:) bu arada işe başlıyormuşsun kıyamam ya hemende zaman geçmiş Allah yardımcın olsun canım her şey onların geleceği için .

Ya bende o bezi almayı düşünüp sana yazacaktım molfix kullandığını biliyorum 3 numaraya geçince normal molfix aldık pek memnun kalmadım tuhaf bi kokusu var bende hepsiburada sitesinden sipariş Edicem bilgilendirme için thanks

Aynı durumlar canım seninle, AVM’ye götürmek istemezdim ama havalar yüzünden maalesef kapalı alana girdik. İnşallah düzelsin bizde parka gideriz

Ben de 3 numara alıyorum. Zaten Molfix'in o 1-2 numaradaki beyaz paketin devamı yok. Yeşil'e geçiyor 3 numarada. Yeşil Molfix'in 188'lisini, Pure&Soft'un da 140'lısını aldım. İkisi de 105'er lira Trendyol'da. Bundan sonra Pure&Soft ile devam ederim gibi duruyor. Yeşilden bana bir koku gelmedi ama neden öyle oldu ki acaba sizinki

Aynı durumlar canım seninle, AVM’ye götürmek istemezdim ama havalar yüzünden maalesef kapalı alana girdik. İnşallah düzelsin bizde parka gideriz

Biz daha hiç avm'ye girmedik bakalım, bayramlık almak için mecbur gircez. Bayram çok yaklaşmasın Mayıs içinde alalım diyorum sonra çok kalabalık oluyor mağazalar, kapısından girilmiyor 2 çocukla hiçbir şey alamam. Parklara da gideceğimiz günler gelecek canım havalar ısınsın da.

Ohh ne guzel dışarı cikmissiniz canım artık gezin bence havalarda ısınıyor bizde evde oturmayi düşünmüyoruz bakalim bizim küçük hanım ne kadar izin verirse artık
Ne guzel bak annen geli p yardim ediyormuş zaten şurada yasayacagimiz sıkıntı ne kadardır ki demi benim temizlik yemek falan bana bakiyor zorluyor beni ama Ramazan oncesi kadın çağırıp dip köşe yaptiricam kafam rahatlar en azindan senin ilk bebek mi ? Rahatliga alistikdan sonrazor oluyor cidden

Umut en baştan beri 5 dj ancak emer.
Bende çıngırak tarzı var bi atafı beşikte bir tarafı kolunda takılı hareket ettikçe ses çıkıyor tekrar tekrar yapıyor ve onunla konusuyor
Bide agzından emzıgi eliyle yitip çıkarıyor elini yalıyor sıpa

Benim oğlan da aynı canım eliyle yitip çıkarıyor emziği elini yalıyor fark edince hemen çekip emziği veriyorum

Benimki de bugün gozlugumu gözümden çıkardı ıyice büyüdük biz diyorlar. Benimki uslu diyordum huy degistirdi resmen yarım saattir sallıyorum uyuyor bırakınca uyaniyo kolda dermanim kalmadı artik

Benimki de bugün gozlugumu gözümden çıkardı ıyice büyüdük biz diyorlar. Benimki uslu diyordum huy degistirdi resmen yarım saattir sallıyorum uyuyor bırakınca uyaniyo kolda dermanim kalmadı artik
Sıpa ya bakk :) beyaz gürültü var canım bizde işe yarıyor onu dene istersen.
şükür uyudu bizim bebe de fırsat varken uyuyım demedim bende msj birikmiş okym de yatcam insallah bn yatana Umut uyanmaz

Evet canım ilk bebek 34 yaşımda evlendim 38 yaşımda doğurdum tedaviyle oldu eşim de 42. Senin yasin kac cnm 2.çocuk mu? Temizliğe çağır birini ben de çağırıyorum hiç stres yapma 2-3 ay yardım alırız sonra yine işlerimizi kendimiz hallederiz allahin izniyle. Düzenimiz kurulur. Benim bebeğim çok az uyuyor uyanıkken de kendi kendine oyalanma sessiz durma olayı hiç yok illa yatağında sallıycam kucağımda gezdiricem devamlı emziricem. O kadar emmeye neden doyamıyor bilmiyorum saati geldigi an mama için ağlıyor

Canım o ana rahmine düştüğü andan beri nazli
Ay aynen teyzesi hiç sorma ya neler çektirdi bana :))

Arkadaşlar gece bebeğinizi uyandırıp besliyor musunuz? Dün ben ona bıraktım tam 6 saat emmedi. Son zamanlarda kilo alımı da azalmış gibi. Bilemedim ne yapacağımı..
Canım doktorlar 3 saatten fazla aç bırakmayın diyor. O kadar uzun süre aç kalmasın bebek.

Jannefel canim benim ablam iki aylikkn bebegi calismaya basladi sabah sekiz aksam 5 haftada bes gun calisti suan cocugu bir yasinda o isteyken hep mama verildi sutu sagacak kadr yoktu haftasnuda mama arti meme seklinde gitti memeye duskun hala ek gidya gecnce sende mamayi azaltablrsn belki. Soylemleri cok.kafana takma bir suru calisan annenin bebegi mama iciyor memeyide anne gelnce aliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…