2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar benm bebeğim sürklı yay şeklı de kendini geriye doğru atıyor kucağa almak çok zor eve gelen misafirler de bu nıye boyle diyp duruyorlar doktor da şimdiye kadar bişey demedi nedenini b iken var mı tam 2 aylık oldu

Aynen ben gülümseyince gülüyor benim ilk oglum bebekken çok somurtkandi onu güldürmek için çok uğraşırdık bu öyle değil her şeye sırıtıyor ay ins hayırlı evlat olsunlar.

Kizlar kardeşimin eşi yeni dogum yapti bebegimiz annenom göğsünü tutmuyor silikon uclar falan denediler almiyor emmezse süt nasil gelicek bi fikriniz var mi ? Napmali acaba
Canim dus altnda sagsin surekli ilk kizimda benmde basma geldi birde bebek neden tutmuyo annenin gogus ucu yoksa siringayla gogusunu ceksn gogus ucu cikiyo oyle cikarp bebegn agzna versn siringanin ucu var ya orayi kesiyosn sirigayi ters takiyosun sonra goguse yerlestrp cekiyosn hem sut gelir kanaldan hem ucu cikar bebege oyle vermye denesn allahn izniyle tutar ben ilkinde cok cektm emzrme hemsiresi boyle tuttrdu hemen. Birde gogus ucu cikiyo ya bebegin ust damagina gogus ucunu degdrecek bebek oyle kavriyo bebegn agzna sokmakla emmiyo bebegin ust damagna meme ucu degecek bu surede aglasa da kendini geri itsede bebek basinda destekliycksnz o sekilde tutar

Kızlar ya eşi rahatsız olan bir arkadaş vardı kimdi hatırlayamadım ne yaptı acaba eşi ne durumda bebeği nasıl girmez oldu galiba ismini görsem hatırlardm galiba ama göremedim sanki

Allh yar ve yardmcnz olsn canm.bnm

Allah razı olsun canım
Ay gülüyorum artık sinirden, akıl zembereğim boşaldı.
Bu çocuğa bir şey oldu herhalde. Birkaç kez dalmaya çalıştı. Sanki rüyasında dünyanın en korkunç şeyini görmüş gibi çığlık ve çırpınma ile uyandı bir iki kez, bir daha da uyumadı.
1'den 2'ye kadar tam 1 saat yatarak meme emdi ama bağıra çağıra. Sonra yarım saat çığlık kıyamet ağladı. Şu an babayı yolladık salona uyusun diye çünkü işe gidecek. Biz gece lambası açık, oturuyoruz yatakta. Yattığı yerde tepişiyor, etrafa bakınıyor. İşin ilginç yanı şu an ağlamıyor. Aç olsa tekrar emmek ister ve ortalığı yıkar. Uykusu olması lazım gündüz yarımşar saatten toplam 2-3 saat ya uyumuştur ya uyumamıştır. Ne oldu çocuğuma yaa delircem
Aklıma nedense hep "aç herhalde" düşüncesi geliyor. Mama mı aldırsam ben eşime yarın ne yapsam? Doyuramıyor muyum ki çocuğu?

Canım bizde öyleyiz kendi kendine bağırıyor çığlık atıyor uyumuyor bizim gaz sancımız var o yüzden öyle yapıyor sizinkininde gazı olmasınmı damla felan kullanıyormusunuz bizimkide alışkanlık yaptı gece 3 yada 3 buçuk demeden uyumuyor babası uyuyor bizde yatakta konuşuyoruz oynuyoruz keyfi gelince uyuyor hanımefendi bende mama veriyorum mama verdiğim halde etrafa bakıyor bağırıyor doyup doymadıklarından kaynaklanmıyor bence

Canım bizde öyleyiz kendi kendine bağırıyor çığlık atıyor uyumuyor bizim gaz sancımız var o yüzden öyle yapıyor sizinkininde gazı olmasınmı damla felan kullanıyormusunuz bizimkide alışkanlık yaptı gece 3 yada 3 buçuk demeden uyumuyor babası uyuyor bizde yatakta konuşuyoruz oynuyoruz keyfi gelince uyuyor hanımefendi bende mama veriyorum mama verdiğim halde etrafa bakıyor bağırıyor doyup doymadıklarından kaynaklanmıyor bence

64 gündür ilk defa böyle bir gece geçiriyoruz ondan şaşkınım. Gazı yok ona eminim. Yaklaşık 40 dakikadır yatıyor, bakınıyor, eller kollar ayaklar kıpır kıpır sanırsın ki öğlen saati
Keyfi gelene kadar dursun bakalım, ağladığı yerde veririm memeyi uyutmaya çalışırım. İşin kötü tarafı, sabah 7'de 'anne acıktım' diye uyanacak olan bir çocuğum daha var ve ben daha 1 dk uyumadım. Uykusuzluktan sütüm de azalacak yarın, eyvah ki ne eyvah

Allah kolaylık versin canım ya bu bebekleri günü gününü tutmuyor bi anda huy değiştirebiliyorlar bizimkide hala ayık aöa benim ikinci bi çocuğum yok senin için çok zpr olur inşaallah bi an önce uyurda sende uyur dinlenirsin

Aşı bozdu bizi, 2 gündür bir tuhaf. Hayırlısı bakalım inşallah alışkanlık yapmaz.

Canım emziği benim bebeğimde tutmuyordu bi arkadaş aventin ultra soft emziğini önerdi bizde aldık çok şükür tutuyor tavsiye ederim
Hemen sabah alıp onuda deneyeceğim çaresiz kaldım ya sürekli memede ve artık göğüslerin yara tuvalete bile beraber gidiyoruz. Alıştırmak için en uygun hangi dutumda vereyim sızlandıpında mı memeyi bıraktığında çaktırmadan mı

Günaydın canım aşi mi olmuştu dün belki o etkilemiş olabilir ınsallah tekrarı olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…