2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
9 şubatta doğdu canım. @engteacher86 nın bebiş de çok yapıyormuş tek değilmişiz. Demekki değişiyor bu kaka olayı. Sen de sadece emziriyordun doktorlar 10 güne kadar normal diyorlarmış anne sütü alan bebiş ler için. Mutlaka düzene girer şu an herşeyleri düzensiz kerataların

Çok sağol inşallah geçer çift bezle.

Ben bebeğimi kaybettiğimde çok değişik bi soğukkanlılık gelmişti bana herkes ne kadar güçlüsün falan demişti hatırlayan direkt ordan hatırlar beni:) amin canım inşallah Çok sağol bilgiler için

Kızlar kalça ultrasyonunu ozelde mi devlette mi yaptırdınız. Özelde fiyatlar nasıl yaptiran varsa.Ben devlette radyolojiye randevu alamadim o yuzden cocuk sagligina aldim. Söyletecegim artik dra o yönlendirecek galiba
Ben devlet hastanesinde yaptırdım dün önce cocuk doktoruna randevu alıyosunuz sizi radyolojiye yönlerdiriyor zaten ordan sıra veriyolar ben dün hallettim hemen sorun yaşamadım özel hastanelerin biri 200 tl diğeri 480 tl istedi bence hiç gerek yok bu kadar para vermeye devlette yaptırın derim

Im
Çok sağol canım benim Allah razı olsun:) ben ajan gibi hiç bırakmadım ki burayı
Ben de hatırladım sizi. En başından beri grubu takip ettiğim için isim yabancı gelmedi. Çok sevindim bebeğinize inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Benim ilk oğlumda Haziran da doğmuştu. En çok uzun ve kısa kollu bodyleri kullanmıştım. 0-3 ay arkadaşların dediği gibi fazla almayın derim. Bir de en çok tulum kullandım kendiliğinden patikli pantolonları da öyle. İnce bir yelek de mutlaka alın derim onu da çok kullanıyorum. Şu an 3-6 ay arası giyiyor 62-68 arası olanlara ağırlık verirseniz iyi olur gibi. Tabi bebeğinizin kilo alma durumuna göre değişebilir.

Kızlar kalça ultrasyonunu ozelde mi devlette mi yaptırdınız. Özelde fiyatlar nasıl yaptiran varsa.Ben devlette radyolojiye randevu alamadim o yuzden cocuk sagligina aldim. Söyletecegim artik dra o yönlendirecek galiba
Ben haftaya cuma 270 vericem. Sgk çalışan özel hastane bu fiyat söylediler. Bana yakın olan tüm özellere sordum aşağı yukarı bu şekildeydi fiyatı. Siz daha uyguna bulursunuz muhtemelen. Benim şansıma hep pahalı oluyor

normalde bebek reflüsü 6 aylık olana kadar geçermiş ama abisine çekerse yandım 3 yaşında geçmişti

Canım bende devlette yaptırdım önce çocuk Dr u gördü o yönlendirdi zaten uzun süren bişey de degil şükür sıkıntı çıkmadı sizde de çıkmaz ınsallah

sağol canm çok ayrıntılı bilgi vermişsin,bende siyah almayı düşünüyorum ama desenli mi olsa sademe kararsızım haftaya sipariş ver dedi eşim ozamana kadar karar vermeliyim.Sizde güle güle kullanın bol bol gezin paşacıkla

Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

I
Canım ben ozel bir marka korse almadim klasik dizli korselerden giydim 40 gün simdi bıraktım ama
normalde bebek reflüsü 6 aylık olana kadar geçermiş ama abisine çekerse yandım 3 yaşında geçmişti
Ay insallah çabucak gecer canım bizim Zehra da arada kusuyor ama baya azaltti yanlız bi dezavantaji var ağzı kuruyor ve köpük var gibi o yüzden çok vermiyorum azar azar koyuyorum mamaya

Sağol canım doktor lohusa korsesi dedi ben de ilk size sorayım dedim

inş.geçer canm Aysima da kuruluk yok henüz ama daha çok emiyor dün den beri

Biz kıza sağlık sigortası yaptırdık, o yüzden tam ne kadar olduğunu bilmiyorum ama cocuk doktorunun istek yapması gerekiyordu benim gittiğim hastanede. İstek yaptı pediatrik ultrasona
Suan devlette yaptıracam kalca ultrasyonunu. Bu arda korseyi denedim göbeği tutup korseyi sarınca oluyor.

Bende öyle yapicam canim ama merak etti Sanmıyorum canim 2 yere sordum 1. 300 digeri 350 dedi fiyta olrak pek sansim yok benimde maalesef o konuda.

Canım bende devlette yaptırdım önce çocuk Dr u gördü o yönlendirdi zaten uzun süren bişey de degil şükür sıkıntı çıkmadı sizde de çıkmaz ınsallah
Bende sorun cikacagini düşünmüyorum canım da tesbir iste. Yaotiracam devlette sali günü randevu bakalim ultrasonu hangi gune atacaklar sira oluyor burda büyük şehrin sıkıntısı iste.

Sağol canım en yakın zamanda cikmayi düşünüyorum dışarıya.Bende desenli alayim dedim esim ben takmam o zaman dedi ona biraktim oda sade siyah almış.

Baya kustu ama birkere de kaldık bakalım canm devamı gelmedi buda iyi birşey
Belki fazla yediyse onu çıkarmıştır canim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…