2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Acıkınca belli ediyorlar zaten yoksa ne kadard zorlarsam zorlayım almıyor üstüne bide aglyor sırf aglamasın die vermiyorum

canim bizdede var burun tikanikligi goturdum ben doktora bisey yok serum sik 3 defa gundd dedi iyi oyle gidiyor simdilik

Canim 60 cc yetmiyor 90 ver bencede

Valla ayni bende israrla söylüyorum. Reflu yataginda uyutuyorum uyurken bile kusuyor hep yan yatırıyorum kusarsa bozagina kaçmasın diye.Anlamıyorum neden abartalım tam tersi bence biz anneler toz kobdurmuyoruz yoktur birsey diye. Bizimki drun odasina girince kedi gibi oluyor. Ben tlfda hep böyle mi şöyle mi yazıyorum. Adam demiştir belkide kuruntu yapiyor.Eşimi gonderdim bulamamis toz olanından maflor aldi geldi sadece ablamlara soyliyicem birde onlar baksınlar kendi semtlerindekilere. Ya bende anlamıyorum. Kusuyor diyorsun diyor 1200gr 1 ayda almis nasıl almış o zaman diyor. Artti diyorum cok kusuyor kilo alımınin dusmesj lazim ilac icin diyor. Bulursam alip basliyicam bende kanada karışmıyormus galiba onuda yazmis sagolsun. Kesildi dimi tamamen kusmalar sizin.

Kusma yüzünden veremiyodum simdi verdim uyudu bakalım artık 90 veririm canım

Canım büyüdükçe kilo aldıkça mideleridr büyüyor ondan daha fazla istiyolar sen 90 dene baktın bitiriyo bundan sonra 90 verirsin. Bazen 90 fazla gelirse 60 verirsin doymazsa 30 eklersin dengelersin yani.

Kızlar aspiratörle çekmek burun mukozasını bozuyor zararlı diye duydum bi zararı var mı bende her gün serum verip çekmek istiyorum dolu çünkü burnu ama korkuyorumda .

Canım yükündekiler baya azaldı, gecenlerin yeri pütür pütür olmuş. fakat dün banyo yaptırirken farkettim sırtında cikmaya baslamis.Sende bak bakalim baska yerlerinde çıkıyor mu
Kızi öglen uyutuyordum normalde dün uyumadı öğleden sonra uyudu uyandı gece uyumadı haliyle umut hiç sahi solu belli olmuyor
Oyle valla hic saglari sollari belli olmuyor gece çığlık çığlığaydik şimdi uyuyor paso uyaniyor memede 3-4 dk sonra uyuyakaliyor yorgunluktan.yatırıyorum kusuyor başında bekliyorum bende simdi.
Allah yardimcin olsun Cnm makinesizlik zor. Ben maflor kullanırken yoktu böyle kakasi gercekten ama çok gazi oluyordu diye bıraktım 10 gün kullanıp belki biraktiğin için oldu
Hemde ne zor canım. Allahtan abim yakinda oraya götürdük çocuğun camasirlarini. Valla dr dedi sabah 6damla maflor aksam 5 damla biogaia kullan 5gün sonra whatsaptan tekrar konusalim dedi. İsallah iyi gelir ama gas yaparsa kötü zaten çok gazliyiz.Aceba sizede iyi geliyorduda bırakınca mi oldu elinde varsa bir iki gün ver bakalım tekrar belli olur o zaman ondan mı diye.

sana cvp yazdigimda yuzunde vardi,sonra dikkat ettm boynunda vucudunda sac derisinde de var. pts kontrol vardi doktor zaten normal gecer dedi. aynen putur putur ama icleri sonuyor sivilcelerin. batmaya baslamis. hic ellemiyorum ben ztn elime gelince o his,korkutuyor sanki hep kalacakmis ya da iz birakacakmis gibi. dokunmuyorum

Yarın doktora götürcem cnm o zaman solucem biraktigimi böyle olduğunu bakalim ne dicek? Ona göre tekrar başlarım bakalim. Sende kullan bakalim değişecek mi ama biri burdan 21 gün kullanınca etkisi oluyor demisti

benim büyük oğlan hep kusardı oturur ağlardım ne kıyafetleri geçtim halılar duvarlar bile kusmuk olurdu oda ayda 1 buçuk kilo alıyordu doktor hiç bişey vermezdi en sonunda 2 yaşındayken bi doktor ilaç başladı uzun süren reflüsü var 3 yaşında geçer dedi ki öyle de oldu.Aysima da ayda 800.gr almış o yüzden ilaç veremem dedi iyi de normal bi.kusma olsa zaten kimse meraklı değil ilaç vermeye ama bi yolu varkende niye çeksin ki bebekler valla hala kusma yok gayet rahatız şimdilik inş.tekrar başlamaz sende bulmaya çalış canm inşallah size de iyi gelir

Oyle yapicam canım sağolasin evet aspiratoru grip nezle olup da burnu doldugunda kullanmaliymisiz boyle iken mukoza bozulurmus ben de sadece serum fizyolojigi dolu dolu sıkıyorum sonra yüzüstü tutuyorum bi muddet oyle açıldı bir de oda sicakligini düşürdüm

Aynen bende, küçüğü öpmeden duramıyorum sonra büyüğü çağırıp kocaman onu da öpüyorum sanki eksik kalmış gibi :)

Demekki canım yoksa çok az emiyor bide iki gündür çok uykusuz kaldım süt azaldı . bizde eşim tarafi minyon benim boy da ortalama bizim tarafta en kısalardanım ben boy 1.65 eşimle de aynı boyumuz
Kız 1,65 kısa mı bayan için ye ortalaması üstünde.

Selam Canlar
Bizde bugün 2 aylık olduk kontrole haftaya cuma gidicez aşı o zaman gelecekmiş bende her anne gibi merak ediyorum ne kadar oldu boyu kilosu diye bir hafta daha beklicem artık
Bu arada 8.haftanın içindeyiz ve atak haftasındayız son bir haftamız sakin geçti özellikle geceleri ama dün akşam krizlere girmeye başladı bizimki bir saat sebepsiz ağladı maalesef gece de kısa süreli bir ağlaması oldu sanırım bu hafta gittikçe artacak gibi duruyor neyse yapacak bir şey yok.. Bir de gündüz uykuları neredeyse yok gibi bir şey çok kısa sürüyor uykusu onu da ben uyutuyorum zorla azıcık dinlensin diye
Bu arada kakalı bezimiz azaldı iki gün yapmamıştı sonra yaptı aradan bir gün daha geçti tekrar yaptı artık 1-2 günde anca yapıyor kaka sizlerde durum nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…