2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bir süre düşündüm dediğin şeyi. Dedim bu çocuğun fiziksel bir derdi var. Ama bir yeri ağrıyan çocuk gece sabaha kadar uyur mu? Gece gündüz bağırsa anlarım. Doktora da dedim hocam bir bakın bir yerinde bir şey olmasın diye, güldü kadın. Fiziksel olarak hiçbir sıkıntısı yok gayet sağlıklı bir bebek dedi. Ağlayacak dedi, 4-5 aylık olunca geçecekmiş :olamaz::KK57:
Anladım canım allah sabır versin, inşallah geçecek bu dengesiz günler.

@engteacher86 canım ne uyuması sabah 5 ten 10 A kadar uyudu,ağlardı ama gece olunca kucakta gezdirdik yoksa tüm komşuları uyandıracak sesi çıkıyor:) benim de Mayıs 20 i iznim bitiyor,rapor almam lazım ki yerime gelen öğretmen de magdur olmasın ben de tabi:) yaz gelsin istiyorum

Hay Allah ya, o kadar uykusuzluğa nasıl dayanıyor valla hayret. Benimki evi yıkar uyuyamazsa. Kucak değil amuda kalkıp taşısan kar etmez. Uykusu çok kıymetli :)
Senin benden sonra bitiyor raporun. 9 Mayıs benim son gün. O gün rapor almam lazım. Sonra memlekete gitcem bayram sonrasına kadar 1 ay. Biraz rahat ederim inşallah. Yaza rahatlarız hep birlikte.

Sulemrahkuzey Sulemrahkuzey canm kangurundan memnun musun rahat mı ? Ben hala karar verip alamadım bu neko siwch falan var 400 liraya acaba onun farkı nedir ki,solomom momfort ve mamadus lardan ayy bi alamadım gitti
Ben Mamadusbaby aldım canım memnunum şimdilik bir sorun yaşamadım taşırken var mı yok mu hissetmiyorum bile :)

Sulemrahkuzey Sulemrahkuzey canm kangurundan memnun musun rahat mı ? Ben hala karar verip alamadım bu neko siwch falan var 400 liraya acaba onun farkı nedir ki,solomom momfort ve mamadus lardan ayy bi alamadım gitti
Solomom aldım kullanmadım ama yenidoğan aparatı da var,dikişleri kumaşı oldukça kaliteli inş kullanışlı olur.

Canım nerelerdesin bende seni merak ediyodum bebiş nasıl?
bebek görmeye gelenler oluyor,büyük oğlanın yazılı çalıştırmaları var,küçük oğlan hasta buara çok yoğunum canm giremiyorum, Aysimacık iyi şükür ama çok az kilo alıyor gibi geliyo kusmaları var yine.Siz nasılsınız Zehra hanım nasıl iyi mi?

Ben Mamadusbaby aldım canım memnunum şimdilik bir sorun yaşamadım taşırken var mı yok mu hissetmiyorum bile :)
yaa sağol canm,bende instgram hesabını takip ediyorum paylaşımlara bakıyorum kullanıcılar pek memnun ama senden de duymak istedim,desene yazın bol bol gezmeler sizi bekler

jeya jeya bende solomombaby almayı düşünüyorum, yenidoğan aparatını almayacağım o yüzden acele etmedim bi de benimki slinge alıştı içinde durmazsa uyumuyor gündüz. Ama her işimi de yapıyorum sefil sefil uyuyo garibim içinde.

Mutlu1anne Mutlu1anne bobaa mı neyse cidden çok iyiymiş ama pahalı alamam. Bi tutumlu anneye falan bakarım gerçi de orada bile pahalı. 300-400 e 2. El alacağıma solomombaby alırım diye düşündüm.

bi kullansaydın canm rahatlığı iyidir inşallah,işte 3 marka fiyat olarak ve görünüş olarak bir birine yakın duruyor birini seçeceğim artık
Bence 3ü de aynı hemen hemen, ergonomik ekonomik :)

Gelinimizin ablası 3 yaşındaki kızına hala kullanıyor dağ bayır geziyorlar (solomombaby ile)

Mutlu1anne Mutlu1anne bizimki de iğneyle ağladı ama sonra hemen uyumaya devam etti ateş falan da olmadı. Bizde 25nde olacağız 2. Ay aşısını aynı günler hemen hemen, ateş olmadan atlatırız inşallah. Bizim de saolsun aile hekimi hemşiremiz ayırmış, herkes kendi bebeğini takip ediyor ne güzel.

Evde temizlik var 2 dk durmuyor ki iş yapayım. Slingle eğilmeden üstleri ancak yapıyorum ikimizde terledik piştik saolsun simloş hanım.

Bence 3ü de aynı hemen hemen, ergonomik ekonomik :)

Gelinimizin ablası 3 yaşındaki kızına hala kullanıyor dağ bayır geziyorlar (solomombaby ile)
bunu duyduğuma çok sevindim sağol canm.Ozaman solomombaby de karar kılayım,yenidoğan aparatını bende almayacağım 15 gün sonra 3 aylık oluyoruz zaten

bebek görmeye gelenler oluyor,büyük oğlanın yazılı çalıştırmaları var,küçük oğlan hasta buara çok yoğunum canm giremiyorum, Aysimacık iyi şükür ama çok az kilo alıyor gibi geliyo kusmaları var yine.Siz nasılsınız Zehra hanım nasıl iyi mi?
Yaa ay o kusmalar çok fena dr a soyle gaviscon infant verir belki bizde azaldi kusmalar çok şükür bizde de bebek gormeler var ramazana kadar misafir yogunlugum olur galiba bugunde misafirim vardi 45 gunluk bebek ama kilosunu pek begenmedi misafirler ufak gözüküyor gözümüze ama olsun yavas yavas toparliyoruz

40 yaklaştıkça coşuyor aradım dr.u çarşamba görüşeceğiz bakalım. Sabır diliyorum bugün memeden zor ayırdım.

Sağol canım bu hafta drla görüşeceğiz tlda konuştum inek sütü alerjisi olabilir dedi çarşamba görüşeceğiz bakalım
s
Gündüzde kestiriyorum 1-2 saat kadar ben
Bizdede oluyor ama huzursuz bizimki ağlıyor da

Hadi ya bana 2 ekle o zaman canım. Evet ne kadar cikarsa çıksın hala var gaz. Gecen bizdeki ultrasyondada batin komple gazlı diyordu.
Bizim pasada aglak biliyorsun gece en az 4 kez uyanıyor. Sabahta emdikten sonra benimle konuşun diyor. Eşimde suan issiz olduğu için. Sırayla yemek yeme isini yapıyoruz durmuyor yoksa katila3 katıla ağlıyor.
Canım eşin askerden sonra eski işine geri dönmedi mi

Merhaba kızlar bugün kendi doktoruma gittim. Smear ve hpv virüsü için sürüntü aldı korkutmak gibi olmasın ama baya canım yandı gerçi kısa sürdü nefesimi tuttum. Elle ve ultrasonla da alttan muayene etti. Kist falan yokmuş çok şükür içeride herhangi bir parça da kalmamış ve Rahim artık eski boyutuna gelmiş. Kanamam 40. Gün bitmişti 2 seneye kadar olmaması normalmiş reglin. Gerçi ilk oğlumda 4. Ay regl olmaya başlamıştım yine o zamanlar olur gibi. İşte korunma yollarından bahsetti falan. İlişki sırasında kuruluk olabilirmiş emzirdiğimiz için. Smeari 3-4 sene yaptırmama gerek yokmuş en çok buna sevindim. Sporu sordum bir de karın hareketlerine 3. Aydan sonra başlayabilirsin ama dikişlerinin zorlandığını anlarsan da dikkatli yap dedi. Bundan sonra dikişler kızarmaz ya da iltihap yapmazmış olsaydı ilk zamanlar olurdu dedi. Onun haricinde dikişlerin üst kısmında ufak şişlik var hala geçmedi o da 6 aya kadar tamamen geçermiş. Uzun yazdım ama gidemeyen arkadaşlar olursa diye bilgilendirmek istedim 😊

Günaydın kızlar 1 haftadır memeden uzaklaştı dili bembeyaz pamukcuk mu oldu acaba o da meme reddi yapar mi? Ya da sütum artti da doyuyor mu çekmesi mi ilerledi anlamadim hep emdiği zaman dilimlerinde red ediyo sohbet etmek ısıtıyor ağu diyor:)) gece sabah emiyo gündüzleri böyle yani acıkınca emiyo ama eski sıklıkla emme yok
Dünden beri Umut da emmek istemiyor yine iyice acıkınca alıyor biraz

X