2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
sezeryan olan arkadaslar, herhangi bir sıkıntınız yoksa bile doktor 40 çıkınca gidilen kontrolde hepinize alttan muayene mi yaptı. Benimde sezeryan. Ilk kizimda kontrole gittiğimde, karnımdan bakmıştı ve sonrası icin korunma yontemlerinden bahsetmişti sadece. Şimdi siz alttan muayene diyince korktum bu defa kontrolden😂😂
Valla hemen hemen hepimize alttan bakılmış :)) ilkinde olmamıştı ama bunda baya sıkıntılı geçti ameliyatım ondan bakmıştır diye düşünüyorum

Benim doktorum çağırmadı canım ilk 5 günlüktüm herşey normal dedi gelmene gerek yok dedi bende gitmedim ama kanamam hala alttan devam ediyor onla bi ilgisi olabilirmi acaba
Canım 52 gün olmuş kanaman hala devam ediyor bi git istersen kontrol amaçlı için rahat etsin

Kesinlikle canım o konuda şanslıyız bazi eşler pek bakmıyorlarmis Allah yardım etsin onlarada.
canim bisimkide 7-10 arasi ayni dediğin gibi hic susmadan ağlıyor memede susuyor bir sure sonra onuda bırakıp sadece ağlıyor. Bende kolik mi diye aklima getirmeden edemiyorum

Canım zaten dogumdan sonra verdiginide almis oluyor. Kilo alimi çok iyi 1kg denk geliyor. Ah bizde öyle rahat olabilsek ne olurdu.
Sulemrahkuzey Sulemrahkuzey hadi gözün aydın canım.
23. Gün smear testi yapıldı bana ağrım ve idrarda yanmayla sarı kanli akınti vardı. Alttan ustten hepsindrn bakıldı. Bir daha 2. Ay gidicem dr artık.
Biz seninle ayni durumdayız. Banada alttan baktı cok aşırı canım yandi. Esimin yanında 45 günden sonra iliskinize devam edebilirsiniz dedi. Bende esime dedim 2 ay yok diye. Ay öyle canım yanacaksa biraz daha beklesin. Nedir bu kadınların çektiği ya böyle
Sağol canım peki fitil vermedi mi doktor bana verdi akıntım için

4.gündeyiz hala kaka yapmadı yavrum doktor her ne kadar normal dese de 7 güne kadar anne yüreği işte içim hiç rahat değil
İnstagramda hekimanne diye bi çocuk doktoru var o da 10 güne kadar yapmayabilir normal diyordu bebeğin popusuna kulak çubuğuyla zeytin yağı sürüp o bölgeyi uyarın diyordu bi dene istersen

Valla hemen hemen hepimize alttan bakılmış :)) ilkinde olmamıştı ama bunda baya sıkıntılı geçti ameliyatım ondan bakmıştır diye düşünüyorum

Canım 52 gün olmuş kanaman hala devam ediyor bi git istersen kontrol amaçlı için rahat etsin
Normal değilmi acaba benim doğumdan sonra 20 gün kanamam olmadı sonra açıldı hala devam olmadı bi hastaneye gideyim

4.gündeyiz hala kaka yapmadı yavrum doktor her ne kadar normal dese de 7 güne kadar anne yüreği işte içim hiç rahat değil
canm mama veriyor musun?Biz aptamil kullanıyorduk 3 gün oldu Sma ya geçtik 2 gündür kaka yok çok şaşkınım her bezinde muhakkak olurdu kakası kesin mama yaptı eminim

Ya arkadaşlar ben de mi bi tuhaflık var bilmiyorum kimse yanlış anlamısın yazdığımı.Ben 40.günü zor bekledim ilişki konusunda çünkü hamilykende son 1 ay kadar olmamıştı korkum o dönemde aldatılır mıyım erkek milleti durmaz kendin aldatılmayı yaşadın mı ki böyle düşünüyorsun derseniz valla hiç görmedim duymadım ama etrafımda bahsedilen bi kaç yakın arkadşımın maalesef ki o dönemde başlarına geldiğini biliyorum o korkudan sanırım canm hiç umrumda bile olmadı,hatta doğum yaptığım günden beri böbrek ağrısı çekiyorum o anda en çok böbreğim ağrıyor ama hiç çaktırmıyorum ki birdaha çekinip gelmez diye,off tuhaf mıyım acaba bilemiyorum çocuklar konusunda da kendime hep çok güçlü olmam gerektiğini söylüyorum ben herkese yeterim hepsiyle özel tek çocukmuş gibi ilgileniyorum acaba kendi mi çok mu yıpratıyorum yanlış mı yapıyorum ne dersiniz?

canm mama veriyor musun?Biz aptamil kullanıyorduk 3 gün oldu Sma ya geçtik 2 gündür kaka yok çok şaşkınım her bezinde muhakkak olurdu kakası kesin mama yaptı eminim
Ya arkadaşlar ben de mi bi tuhaflık var bilmiyorum kimse yanlış anlamısın yazdığımı.Ben 40.günü zor bekledim ilişki konusunda çünkü hamilykende son 1 ay kadar olmamıştı korkum o dönemde aldatılır mıyım erkek milleti durmaz kendin aldatılmayı yaşadın mı ki böyle düşünüyorsun derseniz valla hiç görmedim duymadım ama etrafımda bahsedilen bi kaç yakın arkadşımın maalesef ki o dönemde başlarına geldiğini biliyorum o korkudan sanırım canm hiç umrumda bile olmadı,hatta doğum yaptığım günden beri böbrek ağrısı çekiyorum o anda en çok böbreğim ağrıyor ama hiç çaktırmıyorum ki birdaha çekinip gelmez diye,off tuhaf mıyım acaba bilemiyorum çocuklar konusunda da kendime hep çok güçlü olmam gerektiğini söylüyorum ben herkese yeterim hepsiyle özel tek çocukmuş gibi ilgileniyorum acaba kendi mi çok mu yıpratıyorum yanlış mı yapıyorum ne dersiniz?

Canım bende 40ı zor bekleyenlerdenim ama tamamen kendi isteğim. Sen fazla evham yapma adamın içinde varsa her türlü aldatır emin ol. O yüzden kendini yıpratma akışına bırak. Bu arada mamayı bıraktık canım biz. 3 gündür akşamları veriyordım sadece dün onu da vermedim

Canım bende 40ı zor bekleyenlerdenim ama tamamen kendi isteğim. Sen fazla evham yapma adamın içinde varsa her türlü aldatır emin ol. O yüzden kendini yıpratma akışına bırak. Bu arada mamayı bıraktık canım biz. 3 gündür akşamları veriyordım sadece dün onu da vermedim
ozaman senin sütün mü çok yağlı acaba,bizim mamadan sonra oldu biliyorum.Evham dan ziyade o iki arkadaşımın eşleri de hamileyken böyle bir halt yeediler normalde çok güzel evlilikleri var beni çok etkiledi o yüzden sanırım,Allah akıl versin bu adamlara kadınalr canıyla uğraşırken onlar ne derdinde

Güçlü bir anne ve eş olmanın neresi yanlış cnm herkes farklıdır herkesin eşinin de cinselliğe bakış açısı farklıdır bazısı haftada bir ister bazısı her gün. Bazısı yan yana uyumayı bile çok şey sayar bazısı o iş için yatar. Yani demem o ki her kadın her erkek bir değil. Sen kendini böyle mutlu hissediyorsan böyle devam et kuzum. Mesela ben acı çeksem esim istemez ya da 9 ay boyunca girelim bosver doktoru deşeydim esim kesinlikle hayır derdi riske atmayalım yani demem o ki aldatmak isteyen erkek bence kanında varsa her şekilde aldatır sadece o iş değil ki aldatmaya etken mesela çocuk oldu flortlesemiyoruz diye de gider sadece flortlesmek için aldatır aldatır da aldatır. Aldatan kendini aldatır bence Allah korusun diyelim Allah kimseye yasatmasin

Canım mama veriyorsan mamasına 1 çay kaşığı zeytinyağı kat ver yada sadece emziriyorsun 1 çay kaşığı zeytinyağını tam dolu olmadan ocakta ısıt ılındıktan sonra bebeğine ver heöen yapar bizde aynı sorunları yaşıyoruz ama bebeğin rahatsız değilse yapmadığı için hiç bişe yapmadan bekle derim benim bebeğim çok ağlıyordu diye verdim faydasınıda gördüm

Sma kabızmı yapıyor diyosun canım acaba gazda yaparmı ben doğduğundan beri sma kullanıyorum yavrum gaz sancısından duramıyor damla ile biraz rahatlıyor

Sma kabızmı yapıyor diyosun canım acaba gazda yaparmı ben doğduğundan beri sma kullanıyorum yavrum gaz sancısından duramıyor damla ile biraz rahatlıyor
Her çocukta farklı olabilir ama ben kesinlikle eminim iki aydır aptamil kullanıyordum gazı vardı ama hiç kakasız açmazdım bezini nezaman sma ya geçtik ertesi gün kakası kesildi hatta diğer çocuğum da sma verdiğim zaman olmuştu onunda kakası 5 gün de bir olurdu fitil veridğimi bile hatırlıyorum,tek işe yarar tarafı kusan bebeğim 3 gündür kusmuyorda

Her çocukta farklı olabilir ama ben kesinlikle eminim iki aydır aptamil kullanıyordum gazı vardı ama hiç kakasız açmazdım bezini nezaman sma ya geçtik ertesi gün kakası kesildi hatta diğer çocuğum da sma verdiğim zaman olmuştu onunda kakası 5 gün de bir olurdu fitil veridğimi bile hatırlıyorum,tek işe yarar tarafı kusan bebeğim 3 gündür kusmuyorda
Hım anladım canım benim bebeğim kusuyor yine gazı var kakasınıda zorla yapıyor

Hım anladım canım benim bebeğim kusuyor yine gazı var kakasınıda zorla yapıyor
gaz damlası kullanıyor musun canm,Bio gaia yı oğlumda kullanmıştım herkese iyi gelen damla bize iyi gelmemişti şimdi kızımda direk zinco dan başlayayım iyi gelmezse değiştiririz dedim ama çok rahatlattı fazla sıkmıyor kendini belki de o yüzden kusmuyordur çünkü kendini sıktıkca emdiği çıkıyordu

X