2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
ben dikiş aldırmadan başka hiç muayene gitmedim,ilişki de 40.gün başladı inşallah bi sıkıntım yoktur fazlaca rahat biriyim galiba :)

Yaa iliski konusundq benim hic cesaretim yok kufore gidiyordum hep agdaya nasil gidicem iliski falan omur boyu cesaret edemem gibime geliyo 😆

Yaa iliski konusundq benim hic cesaretim yok kufore gidiyordum hep agdaya nasil gidicem iliski falan omur boyu cesaret edemem gibime geliyo 😆
canm ben ağdamı kendim yaptım daha iyi oldu aklım kalırdı bebekte sende yapabilir sen kendin yap,ilişkide mecbur işte doğanın kanunu ama ilk 2 3 defa.inanılmaz canm yandı kolaydı.diyemiyorum

sezeryan olan arkadaslar, herhangi bir sıkıntınız yoksa bile doktor 40 çıkınca gidilen kontrolde hepinize alttan muayene mi yaptı. Benimde sezeryan. Ilk kizimda kontrole gittiğimde, karnımdan bakmıştı ve sonrası icin korunma yontemlerinden bahsetmişti sadece. Şimdi siz alttan muayene diyince korktum bu defa kontrolden😂😂

Merhabe kızlar yazmayalı uzun süre oldu rabbim herkesin evladına şifa versin biz annelerede allah kolaylık versin bizde 52 günlük olduk memleketteydik evimize geldik ama benim kızım kolik oldu sanırsam gece belli saatlerde 2 saat hiç durmadan ağlıyor ne yapacağımızı şaşırdık kaç kere hastaneye götürdük gaz sancısı dediler bir sürü damla denedim ama o saat geldiğinde sakinleştiremiyoruz aynı sorunu yaşayan varmı

sezeryan olan arkadaslar, herhangi bir sıkıntınız yoksa bile doktor 40 çıkınca gidilen kontrolde hepinize alttan muayene mi yaptı. Benimde sezeryan. Ilk kizimda kontrole gittiğimde, karnımdan bakmıştı ve sonrası icin korunma yontemlerinden bahsetmişti sadece. Şimdi siz alttan muayene diyince korktum bu defa kontrolden😂😂
Canım bende sezeryan oldum ama 40 ım çıkımca kontrole gitmedim gitmemmi gerekiyordu

Merhabe kızlar yazmayalı uzun süre oldu rabbim herkesin evladına şifa versin biz annelerede allah kolaylık versin bizde 52 günlük olduk memleketteydik evimize geldik ama benim kızım kolik oldu sanırsam gece belli saatlerde 2 saat hiç durmadan ağlıyor ne yapacağımızı şaşırdık kaç kere hastaneye götürdük gaz sancısı dediler bir sürü damla denedim ama o saat geldiğinde sakinleştiremiyoruz aynı sorunu yaşayan varmı
Bizde de var canim 10 dan gece 1,re kadar agliyor napcagimizi bilemuyoruz

Kesinlikle canım o konuda şanslıyız bazi eşler pek bakmıyorlarmis Allah yardım etsin onlarada.
canim bisimkide 7-10 arasi ayni dediğin gibi hic susmadan ağlıyor memede susuyor bir sure sonra onuda bırakıp sadece ağlıyor. Bende kolik mi diye aklima getirmeden edemiyorum

Canım zaten dogumdan sonra verdiginide almis oluyor. Kilo alimi çok iyi 1kg denk geliyor. Ah bizde öyle rahat olabilsek ne olurdu.
@Sulemrahkuzey hadi gözün aydın canım.
23. Gün smear testi yapıldı bana ağrım ve idrarda yanmayla sarı kanli akınti vardı. Alttan ustten hepsindrn bakıldı. Bir daha 2. Ay gidicem dr artık.
Biz seninle ayni durumdayız. Banada alttan baktı cok aşırı canım yandi. Esimin yanında 45 günden sonra iliskinize devam edebilirsiniz dedi. Bende esime dedim 2 ay yok diye. Ay öyle canım yanacaksa biraz daha beklesin. Nedir bu kadınların çektiği ya böyle
Beklesinler valla o kadar bekledim biraz daha beklerim diyo ama sanirim 50.gunlere geldik daha da kaçamam gibime geliyor:))))

Benimde sezeryan ama alttan baktı .Smear aldı bide .Normal ultrasyon yaptı alttan canım .

canm ben ağdamı kendim yaptım daha iyi oldu aklım kalırdı bebekte sende yapabilir sen kendin yap,ilişkide mecbur işte doğanın kanunu ama ilk 2 3 defa.inanılmaz canm yandı kolaydı.diyemiyorum
Yaa onu demeseydin iyiydi hic cesaretim yok zTen uzatabildigim kadar uzaticam bu sureci muhtemelen😒

X