2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım benim seni çok iyi anlıyorum. 3 sene çnce bende aşılama ve tüp bebek sonrası ramazan sonrası tekrar tedaviye başlamanın verdiği stresle Allah’ımın verdiği mucize bu. İnan çok şanslıyız. Doktorum bana hemen geneliğin başında verdi kan sulandırıcı ve progestanı. Tedaviden sonra inan bunlar hiçbirşey ☺️
Evet çok haklısın

Kizlar azcik kahverengi akinti geliyor peceteye doktora geleyim mi bisey olur mu yazdim... olabilir dinlenmen yeterli yazdi. Boyle olan varmi. Sabah biyere kadar gttim. Bikac saatlik yoruldum mu acaba. Belim cok batti.

Kizlar azcik kahverengi akinti geliyor peceteye doktora geleyim mi bisey olur mu yazdim... olabilir dinlenmen yeterli yazdi. Boyle olan varmi. Sabah biyere kadar gttim. Bikac saatlik yoruldum mu acaba. Belim cok batti.
Ultrasonda daha önce kesenin çevresinde kanama alanı falan görünmemişti dimi canım? İlk kez mi oluyor? Kahvedengiyse korkmayın diyolar genelde doktorunda dinlen demiş bir şey yoktur inşallah merak etme

Ultrasonda daha önce kesenin çevresinde kanama alanı falan görünmemişti dimi canım? İlk kez mi oluyor? Kahvedengiyse korkmayın diyolar genelde doktorunda dinlen demiş bir şey yoktur inşallah merak etme
Yok cnm bisey dememisti zatn 1 kere gttim ozmanda keseyi hemen gordu bak burda dedi oyle uzun uzun incelemedik fotosunu verdi okdr. 2 hafta sonra gel dedi. Herlde yeni diye cok bakmadi. Ben anladim ama belim metroda oturrken cok batti. Sımsıcak oldu orasi yandi. Idrarda bisey gorunmuyoda pecetede vardi. Uyudum oglenden beri. Suan gorunurde bisey yok. Ins yoktur sgl cnm

Kese göründü bugün. Gerçi benim vajinal ultrason korkum olmasa kalp atışı da duyardık bebek de görülürdü. Neyse bu korkuyu 2 hafta sonra yenmem gerekecek. Çok moral bozucu...

Bende aynen senin gibi düşünüyorum. zorlamak istemiyorum kendimi. Yoğurt istemiyor mesela canım. Yiyemiyorum yada kefir içemiyorum. Fena oluyorum yabi yumurta falanda yok.hamileliğimin en başından beri yumurtadan tiksinmiştim zaten entresan bir şekilde. Doktorunun söylediği rahatlattı beni acikcasi

Aaa ilk defa duyuyorum böyle yasaklar. Benim ki hiç bir şey demedi bana.

Çin takvimi yaptın mı? Kızımda da asla peynir yiyemedim merak ettim cin takvimo sonucunu

Ah kuzum ya. Uraz da öyle. Kanguruda taşıyorum zaman zaman ben urazi hala. Yere inmek ve emeklemek için cirpiniyor kucağımda. Gele uyutmaya çalışırken kucağımda baya baya tekmeler atıyor Bana da. Ama bu bebeler öyle bir korunaklı ki keselerinde, hiç bir şey olmuyor şükür ki onlara iyi düşün sende olur mu?

Aminn çokca. Teskkur ederim

Karatayin candır ya. Çok severim karatayin bende. Delidır falan ama tezleri baya doğru bence

Bence erkek. Ama kız olsa dünyalar benim olurdu gerçekten :)

Bende tatlıyı duşununce bile iykkk yaoanladsanim..Hele kakaonun kokusu bile beni mahvediyor. Sen cin takvimi yaptın mı?
Ay kıyamam senin işin cok zor kuzum.Allah yardımcın olsun:KK43:

X