2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
aa biliyor musun benim çin takvimi erkek diyor ve etrafımdaki herkes erkek olacak diyor. bende erkek gibi hissediyorum ama öncelik sağlık. bakalım ne çıkacak cinsiyeti.

Bana b vitamini ve progestan vermedi şimdi tuvalete gittim bi parça kanlı sıvı geldi agrım falan yok ama öğlen hastaneye gitcem çarşamba gece çok sancım vardı bişey mi olmuştur

Arkadaşlar kanama yaşayanınız var mı benim sabah 5 gibi geldi yoğun kahverengi kırmızı şimdi de peçeteye devam ediyor benim normal adet başlangıcım gibi sanırım gitti

Döşemealtı . Annemler Yeniköy'de oturuyor :)
Bizde dosemealti na taşınalım diyoruzm. Hem doğası güzel hemde mustakilevler çok yapıldı oralara.

Ahaaa çok ilginç ama benim kese pazartesi yuvarlaktı... bugün fasulye gibi çıktı ne olacak kuz mı erkek mi?
Ben o kese olayına pek inanmıyorum açıkçası artikm ama sağ ve sol sa durmasidogru sonuç veriyormuş
Japon talvmini bilmouirum aman cinler baya iyiler bence

Çok sevindim senin adına kuzumm sağlıkla kucağına almakta nasip olur umarim
aa biliyor musun benim çin takvimi erkek diyor ve etrafımdaki herkes erkek olacak diyor. bende erkek gibi hissediyorum ama öncelik sağlık. bakalım ne çıkacak cinsiyeti.
Bende erkek hissediyorum :) kız olsa süper olurdu ama işte yavruya artık ayipnolmasin diye kabulleniyorumm yok yüksek ihtimal erkek geliyor yine

Bu cinsiyet tahmini ilk ayların eğlenceli kısmi. Ben oğlum ve kızımda o kadar benzer şeyler yaşadım ki ikinciye de erkek diye hazırlamıştım. Şimdi yine meraktayım rus ve çin liler erkek japonlar yüzde 75 erkek diyor. Yalniz oğluma kiz demişti çinliler.

Arkadaşlar kanama yaşayanınız var mı benim sabah 5 gibi geldi yoğun kahverengi kırmızı şimdi de peçeteye devam ediyor benim normal adet başlangıcım gibi sanırım gitti
Hamilelikte bu durumu yasayanlar ve saglikli bebekleri duyaya gelenler olsada hemen doktora gitmende fayda var canim

Ayyy seninko de karmancorman olmuş :) dur bende yapayım bir Japon takvimini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…