2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
canım İnşallah bir şey çıkmaz. Cok geçmiş olsun

Bana b vitamini ve progestan vermedi şimdi tuvalete gittim bi parça kanlı sıvı geldi agrım falan yok ama öğlen hastaneye gitcem çarşamba gece çok sancım vardı bişey mi olmuştur
Bence doktorunu ara hemen progestan başlatsın canım. Kacinci haftadaydın? Uzan dinlen ayağa kalkma bence birde progestan al inşallah oglene kadar geçer. Benimde dün alttan muayeneden sonra lekelenmem oldu normal 'dedi doktor.

Benim çin takvimi iki cocugumda da ciktı zaten %90 mis doğruluk payı ama beni hep biliyor

Bence doktorunu ara hemen progestan başlatsın canım. Kacinci haftadaydın? Uzan dinlen ayağa kalkma bence birde progestan al inşallah oglene kadar geçer. Benimde dün alttan muayeneden sonra lekelenmem oldu normal 'dedi doktor.
Direk parça geldi yazmış. Umarım bebeğinsag salim Duruyordur yerinde. Baya endiselendim sanın için Asel09 haber ver bize hemen lütfen

GÜNAYDIN HERKESE
açtım sabah okuyorum yazılanları herkes kız mı erkek mı bir telaş içinde ... yapmayın arkadaşlar sağlıklı sıhhatlı doğsunlar ne önemi var hayırlı evlat olsunlar....
ben sormayı öğrenmeyi düşünmüyorum tabi bu herkesin kendi tercihi ona bir şey diyemem...
ama Haktan hayırlısını isteyelim arkadaşlar erkek olmuş kadın olmuş ne önemi var insan olsun... içinde vicdan olsun... yaprağını sevsin insanı da sevsin... hayvanı da sevsin...
kanaması olan arkadaşlar üzülmeyin bende de iki kere oldu iğne vuruldum dinlendim geçti. herkese geçmiş olsun...
hepimiz için zor bir süreç kimisinin ilk kimisinin ikinci kimisinin üçüncü... herkes heyecanlı ... herkeste aynı etki tepki olacak değil... doktorunuz en iyi yolu gösterir...
herkese hayırlı cumalar iyi günler,

Kızlar günaydın, bebeğim 6.5 haftalık olacağı zamana doktor randevusu aldım, şu an 5. haftanın içindeyim adet günümde beta-hcg 304 çıktı. 6.5 haftalıkken kesem görünür mü? Ayrıca 2günde bir hormon takibi yaptırdım, artışlarım düzenli. Sizce haftaya cumartesi doktor için ideal mi geç mi?

bence kesin gözükür. geç döllenme olduysa da gözükür bence. her şekilde gözükür gibi geliyor.

bence kesin gözükür. geç döllenme olduysa da gözükür bence. her şekilde gözükür gibi geliyor.
Geç döllenme değil, tam zamanında oldu, ayın 7 si döllenmem, nerden bu kadar eminsin dersen, benim vucüdum yumurtladığını çok belli ediyor. Zaten 5 ve 7 haziranı değerlendirdik. Ondan sonra da yapamadık, malum ramazan pert etti biraz. İnşallah görünür.

Aslinda insallah saglikli ve rahat hamislik dönemi geciririz hepimiz, ama azicikta belirti olsa fena olmaz tabi
aynen cnm en başta sağlık :) sende hiç belirti yokmu benim göğüslerim aşırı derece acıyo yatamıyorum bide bugünlerde başladı gibi sanki bulantım ama kusturcak derevede değil şükür :)

hamile kaldığın günden yani battan itibaren 31 gün say canım o zaman normal sorunsuz gebeliklerde kalp atışı duyuluyormuş. güzel haberlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…