2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ayy hanimlar size bisey daha danişıcam hic bu yönümü sevmiyorum daha dun ogrendim gebeligimi ama ben bir tuhafim yeni düzen yeni aliskanliklar beni hep ürkütür hayat düzenim değisecegi ocin mi desem hormonal mi desem bilemedim ama bebek olucak diye de cok mutluyum karnımda minicik bir can hatta oglumda da boyle olmustum ilk 3 ay tadıni cikaramamiştim ve lohusayken depresyona girmistim ama cok ciddi değil insallah bu kez daha iyi olucam ama şuan garip bir ruh halim var

neresindensiniz antalyanın :) evet buralar güzel. teyzleer falan hep köyünden bahçesinden getiriyor her şeyi. ilaçsız tarım yapanları bulmak diğer illere nazaran cok daha kolay.

ben o bakımdan şanslıyım biraz. kayınvalidemler istanbulda yaşıyor. 3 ayda bir ancak gelirler. annem bize yakın ama o da hafta da 1. şımartan yok yani açıkçası. ama ben peşinden koşmuyorum cocukların. o bakımdan rahatım biraz. oğlum her şeyi yerde kızım pek seçicidir. bende yediği kadar diyorum. sağlığı falan yerinde. haftasonları da çayır çimen olan yerlerdeyiz. doğada özgürce koşup eğleniyorlar. kızım cok sakinde oğlum işte birazcık hareketli. olacak o kadar da ya.

çok sevindim senin adına kuzum. benimde 4,5 da randevum var. çok merak ediyorum bebeğin durumunu. çok sevindim senin adına da. tahlillerinden güzel çıkar umarım. haber ver olur mu?
Döşemealtı . Annemler Yeniköy'de oturuyor :)

Bütün gün giremedim hiç 30 sayfacık yazı birikmiş yahu :kahve: bir de ben obsesif her şeyi okumalıyım bilgi kaçmamalı :KK70: tabi ki de okudum hepsini :) gıdalarla ilgili olan yazılar için naçizane bi fikir beyan etmek istedim bence biraz akışına bırakmak da fayda var gibi geliyor yasaklar ve zorlamalar fizyolojiye iyi gelirken psikolojiyi kötü etkileyebilir :KK64:

bir arkadaşımdan duymuştum cehalet en büyük mutluluktur demişti sanırım doğruluk payı var ufacık bir şeyi araştırıp doğru mu yanlış mı demek senin öyle benim neden böyle demek kıyaslama yapıp beyni meşgul etmek anın tadını yaşamamızı engelliyor sanki :KK66: Rabbim izin verirse alacak nefes nasip ettiyse Şubat'ta hepimiz ya 1. Ya 2. Ya 3. Kez anne olacağız :KK200: anın manevi güzelliğini yaşamak en güzeli sanki
Carpe diem :cool:

bana erkek diyor. balkalım ne kadar doğru bilecek bu sefer çin takvimi
Bence hepimiz buradan çin takvimine göre söyleyelim zaten ilerleyen haftalarda ortaya çıkacak istatistik yapar ne kadar doğru biliyor bir sonuç çıkarırız... oofff yine meslek deformasyonu istatistiksiz konuşmasam olmaz :110: benimki de çin takvimine göre kız, japon takvimine göre %25 erkek %75 kız, rus takvimine göre kız... bu arada bende kız hissediyorum haydi hayırlısı...

Kızlar benimde bugün Dr randevum vardı... 6+0 sın dedi. :KK200: Kalp atışı duydukta gördükte çok tatlıydı... Allah burada bekleyen herkese yaşatsın... hele ki benim gibi yıllardır çocuk için uğraşan aşılamalardan tüp bebeklere koşturup, sonra hediye paketi gibi spontan olan gebelikler yaşayanların ve tabiki burada herkesin şubat ayında sağlıklı çocuklarımızı kucağımıza almak nasip olur inşallah... crinone jel verdi birde cronex iğne kan sulandırıcı göbekten yapılıyormuş... tüp bebekte o kadar iğne yapıp sıkılmıştım ki göbekten subkutan deri altı iğneyi görünce azıcık canım sıkılmadı değil... ama olsun bebeşim için herşeyi yaparım :anne:

Evet bende öyle yapmıştım. Vajinadan daha etkiliymiş ağızdan alınca çok faydası olmuyormuş. Yatar pozisyonda bacaklarını muayene masasındaki gibi dizlerinden kırarsan elinle itebildiğin kadar ileriye ittireceksin
Sağol canim bilgilendirmen icin aslında lekelenmem yok ama niye verdi anlamadim. Sen niye kullanıyorsun lekelenmen mi oldu?yoksa tedbir amaçlı mi veriliyor ?

Kızlar benimde bugün Dr randevum vardı... 6+0 sın dedi. :KK200: Kalp atışı duydukta gördükte çok tatlıydı... Allah burada bekleyen herkese yaşatsın... hele ki benim gibi yıllardır çocuk için uğraşan aşılamalardan tüp bebeklere koşturup, sonra hediye paketi gibi spontan olan gebelikler yaşayanların ve tabiki burada herkesin şubat ayında sağlıklı çocuklarımızı kucağımıza almak nasip olur inşallah... crinone jel verdi birde cronex iğne kan sulandırıcı göbekten yapılıyormuş... tüp bebekte o kadar iğne yapıp sıkılmıştım ki göbekten subkutan deri altı iğneyi görünce azıcık canım sıkılmadı değil... ama olsun bebeşim için herşeyi yaparım :anne:
Hayırlı olsun canm bebeğin. Benim de 5+4 Ama kalp atışını duyamadık haftaya dedi. Sen güzel duymusun. Bende iğne oluyorum canim her gün kan sulandırıcı göbeğim hep morluk içinde bir sürü de ilaç yanında yeterki sağlıklı olsunlar hiç önemli değil.

Bence hepimiz buradan çin takvimine göre söyleyelim zaten ilerleyen haftalarda ortaya çıkacak istatistik yapar ne kadar doğru biliyor bir sonuç çıkarırız... oofff yine meslek deformasyonu istatistiksiz konuşmasam olmaz :110: benimki de çin takvimine göre kız, japon takvimine göre %25 erkek %75 kız, rus takvimine göre kız... bu arada bende kız hissediyorum haydi hayırlısı...
Benim çin kız diyo japon kiz rus tutturmuş erkek olacak diye ya sen bilmiyon diyorum anlamiyor:-)

Gözünaydın canim Allah kucağına almayı da nasip etsin sana da tüm bekleyenlere de

Sağol canim bilgilendirmen icin aslında lekelenmem yok ama niye verdi anlamadim. Sen niye kullanıyorsun lekelenmen mi oldu?yoksa tedbir amaçlı mi veriliyor ?
Benim azıcık lekelenmem oldu geçen cumartesi acile gittim iğne vurdu geçti sonra bugün kendi doktoruma gidince hem yaşım itibariyle ki 37 hemde ilk kalbi atan hamileliğim olduğu için koruma ve tedbir amaçlı verdi...

Hayırlı olsun canm bebeğin. Benim de 5+4 Ama kalp atışını duyamadık haftaya dedi. Sen güzel duymusun. Bende iğne oluyorum canim her gün kan sulandırıcı göbeğim hep morluk içinde bir sürü de ilaç yanında yeterki sağlıklı olsunlar hiç önemli değil.
Çok haklısın iyi olsunlar yeter herşeyi yaparız...

Benim çin kız diyo japon kiz rus tutturmuş erkek olacak diye ya sen bilmiyon diyorum anlamiyor:-)
Süpersin canım çok haklısın valla ben japonlara güveniyorum istatistikle veriyor adamlar... çinlilerinde ayrı bir tarihi geçmişi var tahminlere hep iyidir... Ruslar ne bilir ki biz çin ile japonlara güvenelim :dua:

Neler verdi canım benim de kan sulandırıcı ve proluton depot iğne verdi düşük için veriliyormuş genelde herhalde bişey de söylemedi doktor merak ediyorum

Bende ultrasyonda görür görmez erkek dedim eşimde erkek hissetmiş. Yüzük gib
Neler verdi canım benim de kan sulandırıcı ve proluton depot iğne verdi düşük için veriliyormuş genelde herhalde bişey de söylemedi doktor merak ediyorum
Kan sulandırıcı igne folbiol b vitamini progestan verdi hepsini düzenli bir şekilde iciyorum.ama ilaçlar mideyi daha da fazla bulandiriyor.

X